Racjonalista - Strona głównaDo treści
Historia najnowsza. Co za ludzie idą ku naszym granicom.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
06-10-2021 20:15MaxGolonko3 (3459 punktów)Historia najnowsza. Co za ludzie idą ku naszym granicom.
Ocena -1 na 1
Grafika:
astromania(*)d=189621&mode=view/glob33y.jpg

Obecny prezydent USA ma jeden duży problem. Porażka w kwestii polityki wobec imigracji.

Za bardzo rozochocił ludzi do marszu na USA (zaraz po wygranej z Trump'em)
a trudno mu niezręcznie twardo się z tego wycofać.

Imigranci to są faktycznie imigranci klimatyczni. Australia uznała, że aby nie doszło do katastrofy (braku asymilacji, nędzy i wybuchów) muszą dostawać normalne mieszkania rozproszone terytorialnie. UE nie da rady przyjąć setek milionów chętnych. Chiny powinny.

Siema
Max (ateista)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

qwery (2864 punktów)
>Grafika:
>astromania(*)d=189621&mode=view/glob33y.jpg
>Obecny prezydent USA ma jeden duży problem. Porażka w kwestii polityki wobec imigracji.
>Za bardzo rozochocił ludzi do marszu na USA (zaraz po wygranej z Trump'em)
>a trudno mu niezręcznie twardo się z tego wycofać.
>Imigranci to są faktycznie imigranci klimatyczni. Australia uznała, że aby nie doszło do katastrofy
>(braku asymilacji, nędzy i wybuchów) muszą dostawać normalne mieszkania rozproszone terytorialnie.
>UE nie da rady przyjąć setek milionów chętnych. Chiny powinny.
>Siema
>Max (ateista)

A kto kaze ich przyjmowac?
Arminius (25555 punktów)astrohalt!
>Grafika:

Po kliknięciu na zapodany link pojawia się info:
"Nie masz uprawnień do wyświetlania, pobierania i linkowania od/do tej strony."
MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: astrohalt!
>>Grafika:
>Po kliknięciu na zapodany link pojawia się info:
>"Nie masz uprawnień do wyświetlania, pobierania i linkowania od/do tej strony."

a ta?

pbs.twimg.(*)X0AUw5au?format=jpg&name=large

Siema
MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: Historia najnowsza. Co za ludzie idą ku naszym granicom.
W tym roku Nobel z fizyki za obliczenia jak dwutlenek węgla wpływa na ocieplenie klimatu. Ekolodzy tam łatwo nie mają. Nagrody Nobla są przyznawane corocznie tylko w 6 dziedzinach:
fizyki, chemii, fizjologii lub medycyny, literatury, pokojowej i ekonomii. PIS jest zły na to.
MaxGolonko3 (3459 punktów)



Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365