 |
Podobnie jak naziści, UE zaczyna atakować Polskę!! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-10-2021 12:44 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | Podobnie jak naziści, UE zaczyna atakować Polskę!!
-1 na 3 | Na szczęście są Polska i Węgry, które odważą się rzucić wyzwanie unijnemu domowi wariatów.
To wspaniałe, że polski Trybunał Konstytucyjny funkcjonuje prawidłowo i nie poddaje się nielegalnej UE.
Zdaniem polskiego Trybunału Konstytucyjnego kilka aktów prawnych UE jest sprzecznych z konstytucją kraju i uważa się, że Unia działa w sposób wykraczający poza jej kompetencje. UE obiecuje podjąć działania przeciwko temu krajowi, aby zapewnić przestrzeganie prawa UE.
Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego spotkało się w Brukseli z gniewem, a Komisja Europejska w komentarzu stwierdza, że budzi „poważne obawy”. Może to również oznaczać, że kraj otrzyma grzywnę, a dotacje mogą zostać wstrzymane. Komisja Europejska obiecuje, że użyje "wszelkich dostępnych narzędzi" do zachowania prawa unijnego w Polsce. -Wszyscy muszą grać według tych samych reguł gry, nie możesz wybierać, za którymi decyzjami chcesz się kierować, a których nie chcesz – mówi do państwowej telewizji minister UE H. Dahlgren (S). Zdaniem Dahlgrena, orzeczenie to poważny sygnał, że Polska nie respektuje orzeczeń Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Wkrótce pojedzie do Polski na spotkanie z ministrem UE. HAHAHA. Głupek. Wiadomo.
W oświadczeniu Eva Geddie komentuje orzeczenie Amnesty International i jest zbulwersowana, że „sąd w praktyce orzekł, że prawo polskie ma pierwszeństwo przed prawem UE”. Powinno mieċ paniusiu!!
UE nie jest organem zarządzającym, więc wszystkie te żałosne przepisy UE są nielegalne i naruszają suwerenność i prawo do samostanowienia wszystkich krajów.
UE, pewnego pięknego dnia, wszyscy twoi politycy będą wisieć na latarniach!! Nigdy byśmy nie weszli do UE, co tylko wzbogaca konta bezużytecznych polityków i dzieje się w krajach, które są zmuszone płacić UE rachunki.
Teraz Swexit. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | Cheers Polska ... | >Na szczęście są Polska i Węgry, które odważą się rzucić wyzwanie unijnemu domowi wariatów. >To wspaniałe, że polski Trybunał Konstytucyjny funkcjonuje prawidłowo i nie poddaje się nielegalnej >UE. >Zdaniem polskiego Trybunału Konstytucyjnego kilka aktów prawnych UE jest sprzecznych z konstytucją >kraju i uważa się, że Unia działa w sposób wykraczający poza jej kompetencje. UE obiecuje podjąć >działania przeciwko temu krajowi, aby zapewnić przestrzeganie prawa UE. >Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego spotkało się w Brukseli z gniewem, a Komisja Europejska w >komentarzu stwierdza, że budzi "poważne obawy". Może to również oznaczać, że kraj >otrzyma grzywnę, a dotacje mogą zostać wstrzymane. Komisja Europejska obiecuje, że użyje "wszelkich dostępnych narzędzi" do zachowania prawa unijnego w Polsce.
Kto tak naprawdę rządzi UE? Szkoda, że Polacy są za biedni, a także Wȩgrzy. W przeciwnym razie poprosiliby UE, by poszła do piekła.
Idee lewicowe Unia stara się forsować w każdy możliwy sposób, co jest mocno sprzeczne z tożsamością narodową, tradycjami i kulturą, a zarówno Polska, jak i Węgry cenią takie wartości wyżej niż członkostwo w UE i dostęp do funduszy unijnych. Inni pόjdą w ich ślady.
Społeczeństwa domyślaja się, że traktaty UE są sprzeczne z konstytucjami wielu państw członkowskich. Różnica polega na tym, że wszyscy inni widzą to między palcami. Panstwa z wysoką imigracją widzą to wprost i mają tego dosyċ.
Rozwiąż upadek Unii rządzonej przez globalną lewicę. Wykorzystaj pieniądze podatników według decyzji wyborców. Otwórz ponownie procesy norymberskie!
|
|
 | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | Odp: Cheers Polska ... |
> Idee lewicowe Unia stara się forsować w każdy możliwy sposób, co jest mocno sprzeczne z >tożsamością narodową, tradycjami i kulturą, a zarówno Polska, jak i Węgry cenią takie wartości >wyżej niż członkostwo w UE i dostęp do funduszy unijnych.To jak to jest z tym Polakiem? Ceni swoją tożsamość narodową, tradycję i kulturę a jeździ po świecie z reżimem amerykańskim i morduje inne narody narzucając im amerykańską lewicowość. Jest takie przysłowie: nie czyń drugiemu co tobie nie miłe. Przy tych unijnych funduszach utuczyła nam się złodziejska elita, która "rządzi" nami.
|
|
|  | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | > >Idee lewicowe Unia stara się forsować w każdy możliwy sposób, co jest mocno sprzeczne z >tożsamością narodową, tradycjami i kulturą, a zarówno Polska, jak i Węgry cenią takie wartości >wyżej niż członkostwo w UE i dostęp do funduszy unijnych.> To jak to jest z tym Polakiem?> Ceni swoją tożsamość narodową, tradycję i kulturę a jeździ po świecie z reżimem amerykańskim i morduje inne narody narzucając im amerykańską lewicowość.> Jest takie przysłowie: nie czyń drugiemu co tobie nie miłe.> Przy tych unijnych funduszach utuczyła nam się złodziejska elita, która "rządzi" nami.>  Ładne rόwnanie. W SE straszy sie dzieci, ze jak bȩdą niegrzeczne, to przyjdzie Rosjanin i ich porwie. Nie zachwycam sie strukturą władzy cywilizacji Wschodu- Rosji. A propos USA, to PL była w sojuszu, a to jest nieco inna historia. Bez sojuszy państwa nie maja zdolnosci do egzystowania. Trumpizm był prόba ratowania Świata przed neo-bolszewizmem. Powolnymi krokami zbliża sie dominacja lewicy i ekoterroryzmu i bȩdziemy nieustannie atakowani wiadomościami o końcu Świata. Musimy "sami" trzymaċ sie wartości etycznych i wspόdziałania na rzecz dobra. P.S Nie uważam, ze chaos rewolucyjny jest zjawiskiem pozytywnym. Nie trzeba wszystkiego rozerwaċ, i zaczynaċ od nowa. Zawsze wybieramy lepszą opcjȩ, ktόra jest...
|
|
| |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>W SE straszy sie dzieci, ze jak bȩdą niegrzeczne, to przyjdzie Rosjanin i ich porwie. >Nie zachwycam sie strukturą władzy cywilizacji Wschodu- Rosji.
To samo co w Polsce, ogłupiony telewizorem Polak nie znajacy historii ma wizje, że ruscy na niego napadną a Amerykanin da każdemu worek dolarów i będzie nas bronił. Rosja znalazła się w identycznej sytuacji jak ponad sto lat temu. Szkalowana przez żydostwo, w końcu upadła a Żyd Jakow Jurowski odciął narodowi rosyjskiemu głowę. Żydzi w XX w. wymordowali 6O mln Rosjan, zbudowali im ponad 2,5 tys. obozów koncentracyjnych tzw. gułagów. Jaki ma być naród, który przeszedł to żydowskie piekło?? Tu się nie ma czym zachwycać, tym ludziom trzeba współczuć. Żydzi scedowali odpowiedzialność za swoje zbrodnie na współczesnych Rosjan. Polak jest uczony ŻYDOWSKIEJ WERSJI HISTORII, Szwed pewnie też. Szwedzi pewnie nawet nie wiedzą, że są współodpowiedzialni za zbrodnie na narodzie rosyjskim.
>A propos USA, to PL była w sojuszu, a to jest nieco inna historia. Bez sojuszy państwa nie maja >zdolnosci do egzystowania. Trumpizm był prόba ratowania Świata przed neo-bolszewizmem.
Kolejne jakieś bzdury. Mieliśmy już komunizm w chorych głowach teraz neo-bolszewizm. Telewizor i internet to nie jest źródło wiedzy.
|
|
| | |  | 1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | Trumpizm był prόba ratowania Świata przed neo-bolszewizmem.
>Kolejne jakieś bzdury. Mieliśmy już komunizm w chorych głowach teraz neo-bolszewizm. >Telewizor i internet to nie jest źródło wiedzy.
Trump i Biden to są dwie rόżne rzeczywistości.
|
|
| | | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Trump i Biden to są dwie rόżne rzeczywistości. >
Amerykańska polityka światowa jest niezależna od wyników wyborów.
"Kandydatura Baracka Obamy była jedną z bardziej kontrowersyjnych w historii wyróżnienia. Nagrodę za wykonanie największej lub najlepszej pracy na rzecz braterstwa między narodami, likwidacji bądź ograniczenia stałych armii i udziału oraz promowania kongresów pokojowych otrzymała głowa państwa, które jest zaangażowane jednocześnie w kilka konfliktów zbrojnych oraz będącego największym eksporterem broni na świecie. Krytycy nie mieli złudzeń, nominacja była ośmieszeniem norweskiej instytucji, a bieg wydarzeń na przestrzeni następnych kilku lat wydaje się to potwierdzać"
Największy producent uzbrojenia, amerykańska fabryka wojen dostała nagrodę Nobla. Świat poszedł na dno. Dzisiaj wszyscy pudrują amerykańskie zbrodnie i przyłączają się do kolejnych. Zmiana prezydenta USA niczego nie zmienia w zagrożeniu pokoju przez reżim amerykański.
|
|
| | | | |  | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | > >Trump i Biden to są dwie rόżne rzeczywistości.> >> Amerykańska polityka światowa jest niezależna od wyników wyborów.> "Kandydatura Baracka Obamy była jedną z bardziej kontrowersyjnych w historii wyróżnienia. Nagrodę za wykonanie największej lub najlepszej pracy na rzecz braterstwa między narodami, likwidacji bądź ograniczenia stałych armii i udziału oraz promowania kongresów pokojowych otrzymała głowa państwa, które jest zaangażowane jednocześnie w kilka konfliktów zbrojnych oraz będącego największym eksporterem broni na świecie. Krytycy nie mieli złudzeń, nominacja była ośmieszeniem norweskiej instytucji, a bieg wydarzeń na przestrzeni następnych kilku lat wydaje się to potwierdzać"> Największy producent uzbrojenia, amerykańska fabryka wojen dostała nagrodę Nobla.> Świat poszedł na dno. Dzisiaj wszyscy pudrują amerykańskie zbrodnie i przyłączają się do kolejnych.> Zmiana prezydenta USA niczego nie zmienia w zagrożeniu pokoju przez reżim amerykański.EUROPA: stosunki z Rosją www.europa(*)te-stosunki-ue-rosja-przyczynywww.europa(*)factsheets/pl/sheet/177/russia
|
|
| | | | | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
> EUROPA: stosunki z Rosją> www.europa(*)te-stosunki-ue-rosja-przyczyny> www.europa(*)factsheets/pl/sheet/177/russia> A jak ma reagować Rosja na działania agentury CIA?? To nie Rosja atakuje tylko reżim amerykański, skolonizował głupich Polaków, Litwinów, Estończyków, Łotyszów i Ukraińców. Pytanie: gdzie i kto szkolił DEMOKRATYCZNIE zainstalowane agentury w/w krajach?? Historycy mogą obserwować identyczną sytuację, jaka była ponad sto lat, temu gdy Żydzi przeprowadzili udany zamach stanu w Rosji. Rosja jest po raz kolejny atakowana i zobaczymy, czy współczesny Jakow Jurowski odetnie głowę Putinowi. Dzisiaj Rosja dzięki Żydom ma broń atomową ale czy będzie w stanie obronić swoją ludność przed amerykańskim praniem szarych komórek ?? Towarzyszka powinna przypiąć sobie czerwoną kokardkę. pl.wikipedia.org/wiki/Jewgienij_Miller"7 kwietnia 1917 roku aresztowany przez własnych żołnierzy za wydanie rozkazu zakazującego noszenia przez oficerów czerwonych kokardek." Tu mamy przykład żydowskiego zlasowania szarych komórek prymitywnym szeregowym żołnierzom rosyjskim. Kto i jak zorganizował pranie szarych komórek prymitywnym Rosjanom ?? Żydowska operacja trwała kilka lat a nazwiskiem jej dowódcy do dzisaij jest nazwane miasto w Rosji. Dzisiaj 99% Polaków powinno nosić czerwone kokardki.
|
|
| | | | |  | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>Trump i Biden to są dwie rόżne rzeczywistości. >> >Amerykańska polityka światowa jest niezależna od wyników wyborów. >"Kandydatura Baracka Obamy była jedną z bardziej kontrowersyjnych w historii wyróżnienia. Nagrodę za wykonanie największej lub najlepszej pracy na rzecz braterstwa między narodami, likwidacji bądź ograniczenia stałych armii i udziału oraz promowania kongresów pokojowych otrzymała głowa państwa, które jest zaangażowane jednocześnie w kilka konfliktów zbrojnych oraz będącego największym eksporterem broni na świecie. Krytycy nie mieli złudzeń, nominacja była ośmieszeniem norweskiej instytucji, a bieg wydarzeń na przestrzeni następnych kilku lat wydaje się to potwierdzać" >Największy producent uzbrojenia, amerykańska fabryka wojen dostała nagrodę Nobla. >Świat poszedł na dno. Dzisiaj wszyscy pudrują amerykańskie zbrodnie i przyłączają się do kolejnych. >Zmiana prezydenta USA niczego nie zmienia w zagrożeniu pokoju przez reżim amerykański.
Zgadzam sie z pana wypowiedzia, oprόcz...
Ostatnim demokrata był John F. Kennedy Po Kennedym byli prezydenci lewaccy: Carter, Clinton, Obama, Biden. Roznica (jakaś) jest w prowadzeniu polityki: konserwatywnej, a lewicowo-liberalnej.
|
|
| | | | | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
> Zgadzam sie z pana wypowiedzia, oprόcz...> Ostatnim demokrata był John F. Kennedy> Po Kennedym byli prezydenci lewaccy: Carter, Clinton, Obama, Biden.> Roznica (jakaś) jest w prowadzeniu polityki: konserwatywnej, a lewicowo-liberalnej.>  Klasycznie wyprane szare komórki, demokracja jest najlepsza i trzeba głosować na demokratów. Przeciwwagą dla idealnych demokratów są źli lewacy. Na karykaturze powyżej jest Marks w otoczeniu kapitalistów i demokratów. Politycy traktują ludzi jak małe dzieci, raz dadzą lizaka a raz klapsa. Czy ktoś jest w stanie poświęcić czas i zacząć czytać np. o psychologii tłumu?? Szef propagandy USA za czasów II WŚ napisał, że o wolności i demokracji tylko mówią agenci i idioci, którzy tych pojęć nie rozumieją. czarnateor(*)d-przeglad-wydarzen-i-analiza/"Podobne historie rozgrywają na całym świecie gdzie autorytarne partie z lewej i prawej próbują zmonopolizować spektrum możliwości politycznych między nimi przy jednoczesnym wdrażaniu różnych wersji tego samego neoliberalnego porządku. Obie strony odnoszą korzyści z ograniczenia polityki do tej dychotomii. Ponieważ wszystkie zarzuty, które każda ze stron stawia na tle innych, są absolutnie prawdziwe, każdy może wskazać na złe uczynki innych graczy, aby uzyskać wsparcie. Dopóki możemy tylko wyobrażać sobie wybór pomiędzy lewicą i prawicą, nigdy nie będziemy w stanie uwolnić się od hierarchii i niesprawiedliwości, które obie strony są zdecydowane nam narzucać." Ludzie za oceanem już pojęli czym jest walka lewicy z prawicą i że przyłączanie się do jednej ze stron jest głupotą i tragedią.
|
|
z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | Odp: Podobnie jak naziści, UE zaczyna atakować Polskę!! |
> UE nie jest organem zarządzającym, więc wszystkie te żałosne przepisy UE są nielegalne i naruszają> suwerenność i prawo do samostanowienia wszystkich krajów.> UE, pewnego pięknego dnia, wszyscy twoi politycy będą wisieć na latarniach!!> Nigdy byśmy nie weszli do UE, co tylko wzbogaca konta bezużytecznych polityków i dzieje się w> krajach, które są zmuszone płacić UE rachunki.Ale jesteśmy bogaci, płacimy składki do UE i jeszcze finansujemy bazy wojskowe reżimu amerykańskiego. Problem Polski i wszystkich Polaków jest zapisany w tym co podpisał agent CIA demokratycznie zainstalowany prezydent Duda. www.bbn.go(*)zenstwa_Narodowego_RP_2020.pdfW tym co podpisał Duda jest wypowiedzenie wojny Rosji, udostępnienie terenu Polski reżimowi amerykańskiemu ZA DARMO do prowadzenia wojny. CIA dostało wolną rękę w Polsce. Polak nie może pojąć, że to co mu przedstawia telewizor nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Dzieci w Polsce politykują, tragedia dla nas wszystkich. Mieliśmy już idiotów z solidarności co to ich CIA otumaniła "wolnością" i "demokracją". Mamy całą Polskę Pawlików Morozowów, romarowców itd. napędzanych propagandą. www.money.(*)procent-6691974777223808a.html"W wielkopolskich gminach Tarnowo Podgórne i Kazimierz, gdzie gaz dostarcza spółka G.EN GAZ, mieszkańcy dostali zawiadomienie o podwyżce w wysokości 17O proc. Okazuje się, że może to dotyczyć 8O gmin w całej Polsce.(...) Kilka dni temu, jak wszyscy odbiorcy gazu, otrzymałam powiadomienie od dostawcy gazu o podwyżce cen gazu od 1 października 2O21 roku. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, bo wszystko drożeje. Jednak podwyżka wynosi 173 proc. Wójtowie gmin, których to dotyczy, zażądali wyjaśnień na ten temat, ale to nie przynosi żadnych rezultatów. Bandycka podwyżka obowiązuje". Teraz lud chce pisać skargi zamiast skorzystać ze swojej demokratycznej władzy i podjąć uchwałę, że gaz będzie za darmo.
|
|
2 na 2 | romaro (25211 punktów) | >UE, pewnego pięknego dnia, wszyscy twoi politycy będą wisieć na latarniach!! To jedno zdanie dyskwalifikuje cały wątek, który powinien przez to wylądować w koszu.
Taką chciałabyś widzieć Europę? To jest przyszłość Europy, która ci się marzy?
|
|
 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>UE, pewnego pięknego dnia, wszyscy twoi politycy będą wisieć na latarniach!! >To jedno zdanie dyskwalifikuje cały wątek, który powinien przez to wylądować w koszu. >Taką chciałabyś widzieć Europę? To jest przyszłość Europy, która ci się marzy?
"romaro"
Gdybyś był świadomy tego co tutaj sie dzieje w zwiazku z imigracja. Oczywiscie, że nie życze sobie takiego zjawiska. Problemem jest narzucane PRAWO UE, ktόre nas paraliżuje, nie można działaċ, zeby wprowadziċ zmiany. Imigrantom wszystko wolno, ich prawo chroni.
Tak siȩ dzieje od kilku lat. Na poważnie zaczȩło sie w 2015r.
Młodzi ludzie nie przyswajają wiedzy cywilizacji Zachodu, jednocześnie sa radykalizowani przez rόżne sekty islamskie. Dokąd to wszystko zmierza??
Właściwie to zawsze jestem ostrożna, żeby nie powiedzieċ za dużo- jak wszyscy tutaj. Przychodza jednak chwile, że to nie ma znaczenia...
|
|
|  | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>>UE, pewnego pięknego dnia, wszyscy twoi politycy będą wisieć na latarniach!!
UNIA a 1984 Dobra Polsko! Nie słuchaj globalistycznej UE.
Nielegalnie naruszają suwerenność i prawo do samostanowienia wszystkich krajów. Na początku mόwiło siȩ, że UE jest tylko strefą bezcłowego handlu. UE podąża śladami Związku Radzieckiego. Wszystko skończy się tak samo. UE robi wszystko, by upodobnić się do Korei Północnej. Więcej krajów powinno zrywać traktat UE w jego obecnej formie. Następnie zostanie sporządzony nowy traktat UE, który następnie zostanie poddany referendum we wszystkich krajach UE.
Prawa Unii nigdy nie były nadrzędne wobec praw własnego narodu tylko dlatego, że zostaje się członkiem Unii. Od każdego narodu w Unii zależy, czy zastosuje prawo, które zostało uzgodnione.
To, co uważam za interesujące w tej sytuacji, to to, że zostało to teraz legalnie wypróbowane przez naród i jest obecnie duże zainteresowanie, aby zobaczyć, jak zachowa się Bruksela. Ideą Związku było zapobieganie wojnie między sobą, a jeśli istnieje wolny handel między granicami, to jest to duża część utrzymania pokoju. Ideą nigdy nie było stworzenie ponadnarodowej organizacji, która decydowałaby o tym, w jaki sposób mają być tworzone prawa członków.
Jeśli Bruksela tego nie zrozumiała, to Polska jest suwerennym państwem. Prawo zagraniczne nie ma tam nic do roboty. Polskie prawo zawsze ma pierwszeństwo przed prawem zagranicznym. A teraz zresztą sądownictwo w Polsce próbowało tego i doszło do wyniku, który przeraża Brukselę. To był powód, dla którego głosowałam tak.
Decyzje muszą być podejmowane jak najbliżej poszkodowanych. W dzisiejszych czasach coraz ważniejsze decyzje są przenoszone do niewybieralnych organizacji, takich jak MFW ONZ i nie tylko.
No i jeszcze narzucona odgόrnie imigracja.
|
|
| |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Prawa Unii nigdy nie były nadrzędne wobec praw własnego narodu tylko dlatego, że zostaje się >członkiem Unii. Od każdego narodu w Unii zależy, czy zastosuje prawo, które zostało uzgodnione. >To, co uważam za interesujące w tej sytuacji, to to, że zostało to teraz legalnie wypróbowane >przez naród i jest obecnie duże zainteresowanie, aby zobaczyć, jak zachowa się Bruksela. Ideą >Związku było zapobieganie wojnie między sobą, a jeśli istnieje wolny handel między granicami, to >jest to duża część utrzymania pokoju. Ideą nigdy nie było stworzenie ponadnarodowej organizacji, >która decydowałaby o tym, w jaki sposób mają być tworzone prawa członków.
Co w takim razie ma zrobić unia, jak władze kilku jej członków zostały zinfiltrowane przez agenturę CIA ?? Co ma zrobić unia w przypadku wypowiedzenia wojny Rosji przez prezydenta Polski ?? 12 maja 2O2O roku prezydent Polski wypowiedział wojnę Rosji. Do Polaków nie dociera to co u nas montują agenci CIA. Polak słucha okupanta zza oceanu a nie rozumie co mówią do niego sąsiedzi.
|
|
| |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>UE podąża śladami Związku Radzieckiego. Wszystko skończy się tak samo.
Żyd Bernard Baruch wypowiedział zimną wojnę Żydom ze Związku Radzieckiego, szefem propagandy zimnej wojny zrobił Zyda Waletra Lippmana, znanego z powiedzenia: "Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele." Po wojnie USA nałożyło na nas sankcje, które spowodowały naszą biedę, za którą obwinia się współczesnych Rosjan. Dzisiaj Polak przyłączył się do nakładania sankcji. Ja nie widzę nic wspólnego pomiędzy UE a ZSRR. Chętnie się czegoś dowiem.
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > Dokąd to wszystko zmierza?? >
Najpierw trzeba spojrzeć na mapę gdzie USA ma bazy wojskowe i gdzie ładuje swoje uzbrojenie. Dopiero jak będziemy mieć wiedzę gdzie USA rozmieściła swoje bazy wojskowe, ile kasy i komu daje na uzbrojenie, to będziemy wiedzieć, kto zostanie pożarty. Polska nie jest suwerennym państwem, skolonizowali nas Amerykanie i finansujemy ich utrzymanie i zbrojenie. Polska cały czas organizuje zamach stanu na Białorusi. James Francis Byrnes po wojnie przybył do Niemiec i powiedział: Ameryka nigdy nie wyjdzie z Europy i będzie tylko poszerzać swoje strefy okupacyjne. Ameryka nie uznaje polskiej granicy na Odrze i Nysie.
|
|
|  | | romaro (25211 punktów) | >Właściwie to zawsze jestem ostrożna, żeby nie powiedzieċ za dużo- jak wszyscy tutaj. Przychodza jednak chwile, że to nie ma znaczenia... Wiesz, każdy z nas jest czasami hipokrytą. Nie potępiam Ciebie, bo sam mam trochę tutaj na sumieniu. Czasami nam wszystkim potrzebny zimny kubeł. Pozdrawiam
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|