Racjonalista - Strona głównaDo treści
Polexit Urojony totalnej opozycji

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
11-10-2021 16:28empiryczny (223 punktów)Polexit Urojony totalnej opozycji
0 na 2
Cytat:
Czarnek do opozycji: Straszycie swoimi urojeniami. No ale jak się nie ma programu, to zostaje tylko urojony polexit. Słabo, Panie Tusk


wpolityce.(*)szycie-swoimi-urojeniami-slabo

Opozycja nie ma żadnego programu i rzeczowej argumentacji i chwyta się jak tonący brzytwy
urojonego polexitu. Już 6 lat klepie ten sam wierszyk - śmiech na sali.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>Cytat:
Czarnek do opozycji: Straszycie swoimi urojeniami. No ale jak się nie ma programu, to
>zostaje tylko urojony polexit. Słabo, Panie Tusk

>wpolityce.(*)szycie-swoimi-urojeniami-slabo
>Opozycja nie ma żadnego programu i rzeczowej argumentacji i chwyta się jak tonący brzytwy
> urojonego polexitu. Już 6 lat klepie ten sam wierszyk - śmiech na sali.

Może mieć rację. Kilkanaście miliardów relanych pieniędzy jakie wysyłane przez Polaków są z zagranicy piechotą nie chodzą .

Co PIS ma do zaoferowania tym ludziom? No nic.
Kredyt na 100lat? Robotę w gówno pracy za najniższą ?
Droga benzynę drogie jedznie drogie whuj wszystko?

Nie nie. Wątpię że PiS wyprowadzi Polskę z UNII.

A za co dokończy drogi koleje i inne inwestycje?
Za wydrukowane złotówki? Watpiem

Teraz sprawa jest jasna.
Ludzie jadą za granicę żeby garba nie dostać w Polsce . Tam zarabiają na dom czy mieszkanie w Polsce .
To napędza gospodarkę no bo co teraz napędza Polskę?

pierd0lenie się z sądami trybunałem i gówno problemami jakie serwuje PIS?
No wiadomo że to nie przynosi złamanej złotówki .

Wrecz koszty.
Także spoko loko. Ja myślę że z UNII to my nie wyjdziemy .
romaro (25211 punktów)śmiech na sali
Chyba w kościele.

>Cytat:
Czarnek do opozycji: Straszycie swoimi urojeniami. No ale jak się nie ma programu, to
>zostaje tylko urojony polexit. Słabo, Panie Tusk

Dobre
A słyszałeś to:
Cytat:
Rodzina według PiS?
To związek kobiety i mężczyzny na którą przepisało się majątek
empiryczny (223 punktów)Odp: śmiech na sali
Tylko szaleniec opuszcza dojną krowę. Prędzej nas wypchną z UE, ale jest to utopią bo Polska gospodarka jest w symbiozie w UE.


ps nie toczę dyskusji na zasadzie ping-ponga, polecam ciocię google
11-10-2021 18:42 
 Ocena 4 na 4
Duch Prawdy (14788 punktów)
>Tylko szaleniec opuszcza dojną krowę.
Masz jeszcze jakieś wątpliwości, że to szaleńcy?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
11-10-2021 20:11 
 0 na 2
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Tylko szaleniec opuszcza dojną krowę. Prędzej nas wypchną z UE, ale jest to utopią bo Polska >gospodarka jest w symbiozie w UE.
>

ZSRR dokładał do Polski i Polska była z nim w symbiozie.
I Polak się z tego "wyzwolił", tak, ze niezbadane są nasze losy.
Polakowi może się uroić, że może mieć jeszcze lepiej i może być jeszcze mądrzejszy.
11-10-2021 20:36 
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)
>ZSRR dokładał do Polski i Polska była z nim w symbiozie.

Twojemu tatusiowi do zomowskiej emerytury?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Duch Prawdy (14788 punktów)Odp: Polexit Urojony totalnej opozycji
> - śmiech na sali.
Brytyjczycy też się śmiali, a potem tak jakoś wyszło...


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
11-10-2021 20:02 
 0 na 2
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>> - śmiech na sali.
>Brytyjczycy też się śmiali, a potem tak jakoś wyszło...
>

Brytyjczycy nigdy nie będą się trzymać z Europą.
Odrzucili ofertę Rudolfa Heßa i dalej trzymali się Ameryki.
Teraz razem z Ameryką i Australią napadają na Chiny.
szarley (54913 punktów)
>Opozycja nie ma żadnego programu i rzeczowej argumentacji i chwyta się jak tonący brzytwy
> urojonego polexitu. Już 6 lat klepie ten sam wierszyk - śmiech na sali.

1 Przekonywanie Polaków, że do UE dopłaca
2 Przekonywanie Polaków, że bez UE sobie Polska poradzi
3 Doprowadzenie do wstrzymania dopłat z UE

a potem jakiś Kukiz zaproponuje referendum polexitowe

Rząd mówi:
dopłacamy 1 bln złotych, jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii
Unia pozbawia nas niepodległości jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii
Unia to okupacja jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii

Rząd powie:
Unia każe na preferować homoseksualistów jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii
Unia każe na miejscu pomników Powstania warszawskiego stawiać pomniki SS jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii

Wymyślą jeszcze wiele innych bredni, ale są przeciwni wyjściu Polski z Unii

Możesz woleć TVPiS od TVN, ale TVN pokazał jak PiS zagłuszał na wiecu jedną z ostatnich żywych, walczących w w 1944


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
11-10-2021 20:06 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)
Od rana propagandyści pisowscy desperacko próbują przekonać dziesiątki tysięcy ludzi w całej Polsce, że braliśmy wczoraj udział w "klęsce"....
>Możesz woleć TVPiS od TVN, ale TVN pokazał jak PiS zagłuszał na wiecu jedną z ostatnich żywych, walczących w w 1944
To jest coś tak niesamowitego, że się wierzyć nie chce, że miało miejsce.
W pewnym sensie tak, wczoraj to była klęska, ale polskich nazioli.

Oto jak rasowo czyści polscy chłopcy, neofaszyści jakich nie powstydziłaby się mieć w swych szeregach III Rzesza, traktują polskie kobiety.


z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>W pewnym sensie tak, wczoraj to była klęska, ale polskich nazioli.
>Oto jak rasowo czyści polscy chłopcy, neofaszyści jakich nie powstydziłaby się mieć w swych >szeregach III Rzesza, traktują polskie kobiety.
>

To polska kobieta w tych potarganych amerykańskich spodniach roboczych gdzieś biegnie??
Co ma z tym wspólnego III Rzesza uzbrojona przez Amerykę??
Dziwne, że tam wszyscy są w maskach.
11-10-2021 20:42 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Dziwne, że tam wszyscy są w maskach.
[Załącznik]
empiryczny (223 punktów)
>Od rana propagandyści pisowscy desperacko próbują przekonać dziesiątki tysięcy ludzi w całej Polsce, że braliśmy wczoraj udział w "klęsce"....
>>Możesz woleć TVPiS od TVN, ale TVN pokazał jak PiS zagłuszał na wiecu jedną z ostatnich żywych, walczących w w 1944

To była kontrmanifestacja narodowców (w pełni legalna oddzielona kordonem Policji) co tłumaczył poseł Krzysztof Bosak w programie "Tak Jest" w TVN24. I nic nie zagłuszali - po prostu mieli lepsze wypożyczone nagłośnienie.


ps nie toczę dyskusji na zasadzie ping-ponga, polecam ciocię google
11-10-2021 22:55 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>To była kontrmanifestacja narodowców co tłumaczył poseł Krzysztof Bosak w programie "Tak Jest" w TVN24. I nic nie zagłuszali - po prostu mieli lepsze wypożyczone nagłośnienie.
Wypożyczone? Umiesz szukać w sieci? Z 3 mln które ekipa Bąkiewicza dostała od Glińskiego na samo studio tv wydali 250 tys. do tego dochodzi jeszcze parę innych zakupionych rzeczy w tym nagłośnienie. Natomiast co do ich zachowania - gdybyś relacje TVN oglądał... Powiem krótko - to było celowe i złośliwe zachowanie.
empiryczny (223 punktów)

Powielasz propagandę TVN-u. Nic z tej dotacji nie wydali. Nie jestem zwolennikiem Konfederacji, ale najpierw zapoznaj się z tym wywiadem, w którym poseł Krzysztof Bosak to wyjaśnił.

Ja nie łykam propagandy TVP INFO i TVN24 bez własnej analizy.

ps nie toczę dyskusji na zasadzie ping-ponga, polecam ciocię google
11-10-2021 23:10 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Powielasz propagandę TVN-u. Nic z tej dotacji nie wydali. Nie jestem zwolennikiem Konfederacji, ale nie lubię jak się ciemnotę wciska.

twitter.co(*)rba/status/1447561594448265219



empiryczny (223 punktów)
Czyn to jest kabaret?


ps nie toczę dyskusji na zasadzie ping-ponga, polecam ciocię google
11-10-2021 23:17 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Czyn to jest kabaret?
Może być społeczny.
szarley (54913 punktów)
>>>Możesz woleć TVPiS od TVN, ale TVN pokazał jak PiS zagłuszał na wiecu jedną z ostatnich żywych, walczących w w 1944
>To była kontrmanifestacja narodowców
Kontrmanifestacja przeciwko manifestacji zwolenników pozostania Polski w UE, to znaczy, że manifestowali zwolennicy wyjścia z Unii. Za pieniądze rządu PiS.

>I nic nie zagłuszali - po prostu mieli lepsze wypożyczone nagłośnienie.
Jeśli nie zagłuszali to po co nagłośnienie?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
11-10-2021 23:29 
 Ocena 1 na 1
empiryczny (223 punktów)
>1 Przekonywanie Polaków, że do UE dopłaca
>2 Przekonywanie Polaków, że bez UE sobie Polska poradzi
>3 Doprowadzenie do wstrzymania dopłat z UE
>a potem jakiś Kukiz zaproponuje referendum polexitowe
>Rząd mówi:
>dopłacamy 1 bln złotych, jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii
>Unia pozbawia nas niepodległości jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii
>Unia to okupacja jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii
>Rząd powie:
>Unia każe na preferować homoseksualistów jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii
>Unia każe na miejscu pomników Powstania warszawskiego stawiać pomniki SS jesteśmy przeciwni wyjściu Polski z Unii
>Wymyślą jeszcze wiele innych bredni, ale są przeciwni wyjściu Polski z Unii

Prostszy scenariusz zmieni nastroje.

Wystarczy, że wzrosną radykalnie opłaty za energię (PIS wskaże winowajcę UE). UE nie wypłaci podżyrowanych pieniędzy, które PIS pokryje ze składki na UE i nastroje się zmienią. I niestety wtedy wzrosną szanse Polexitu i to radykalnie (bez względu na preferencje polityczne).

I to będzie speed blade.

ps nie toczę dyskusji na zasadzie ping-ponga, polecam ciocię google

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365