Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kryzys: energetyczny, ekonomiczny, pandemiczny i przemyt lud

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
18-10-2021 11:40kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
Kryzys: energetyczny, ekonomiczny, pandemiczny i przemyt lud
Brandenburgia pod falą migrantów z Białorusi

-Rzecznik polskiej straży granicznej na granicy polsko-białoruskiej na bieżąco informuje o ciągłych próbach nielegalnego przekroczenia granicy do Polski.

Raporty polskich oddziałów ochrony granic wskazują, że trwa bardzo dobrze zaplanowana operacja tranzytu znacznej liczby migrantów przez Polskę do Niemiec.

Imigranci, ktorzy maja kuzynow i znajomych w Niemczech i SE maja drzwi otwarte. W tych dwόch państwach kuzynowstwo imigracyjne stoi za wiele wspόlnie prowadzonych interesόw włacznie z biznesem narkotykowym. Spotkania rozliczeniowe czasem sa transmitowane w TV, włacznie z kopaniem nieboszczyka.

Spotkałam Kurda w pracy, ktόry ma 141 kuzynόw w SE. Jak to jest mozliwe zapytałam.

Minister RP Mariusz Kamiński poinformował, "że na granicy polsko-białoruskiej powstanie wysoka bariera wyposażona w zaawansowane systemy elektroniczne. Propozycja musi zostać zatwierdzona przez Sejm i Senat". To wprowadzi troche spokoju w Skandynawii, piszą media tutaj.

-Mimo ścisłego nadzoru Polaków, niektórym migrantom udaje się przedostać do Polski, czy to z Białorusi, czy z Litwy.

Teraz niemiecki minister spraw wewnętrznych w Brandenburgii Michael Stübgen, CSU, apeluje do rządu niemieckiego o pomoc w wydatkach na utrzymanie migrantów, którym udało się przedostać do Niemiec.

Od sierpnia 2021 r. 4300 migrantów zdołało przedostać się do Niemiec przez Polskę. Przetrzymywani są w obozach namiotowych w oczekiwaniu na śledztwo niemieckich władz migracyjnych.

Jednym słowem przerzuty z Płd. Europy przenoszą siȩ na Płn. Europy.

Kiedy pociągnie się do odpowiedzialności karnej winnych dekonstrukcji Europy?!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>...
>Kiedy pociągnie się do odpowiedzialności karnej winnych dekonstrukcji Europy?!

To jakoś tak było: "Marzenia jak ptaki szybują po niebie"
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
Odp: Marzenia, marzenia, marzenia...
>>...
>>Kiedy pociągnie się do odpowiedzialności karnej winnych dekonstrukcji Europy?!
>To jakoś tak było: "Marzenia jak ptaki szybują po niebie"

No tak, zanurzylismy sie w "marzeniach", być może wkrótce będziemy potrzebować archeologów, aby odkryć na nowo prądy, które zostały całkowicie zepchnięte pod ziemię.

Są kryzysy, a w TV ciągłe parady "dumnych lewicowych" gejów, biseksualistów, lesbijek i "umiarkowanych feministek", co sprawia wrażenie transmisji z jakiegoś wielokulturowego festiwalu .
Jak nie festiwal to gadanie o tym co powinno zostać usunięte, ponieważ obraża czarnych w Stanach Zjednoczonych.

Jakie to "błogosławieństwo", że mamy setki tysiȩcy imigrantόw napływających przez nasze granice i asymilujących się "w tempie szybszym niż jakakolwiek inna grupa etniczna" w historii Europy.

Społeczeṅstwa nie mogą mieċ żadnych głębokich zastrzeżeṅ do nowoczesności i wiary w z góry ustaloną nasza rzeczywistośċ postmodernistyczną.

Czy znajdzie siȩ ktoś po raz kolejny, kto podejmie się zadania tchnięcia życia w idee i tradycje, które nie zdają dzisiejszego papierka lakmusowego PP??
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
Odp: Wkrótce w pobliskim mieście
>>>...
>>>Kiedy pociągnie się do odpowiedzialności karnej winnych dekonstrukcji Europy?!
>>To jakoś tak było: "Marzenia jak ptaki szybują po niebie"
.
>Jak nie festiwal to gadanie o tym co powinno zostać usunięte, ponieważ obraża czarnych w Stanach Zjednoczonych.
>Jakie to "błogosławieństwo", że mamy setki tysiȩcy imigrantόw napływających przez nasze granice i asymilujących się "w tempie szybszym niż jakakolwiek inna grupa etniczna" w historii Europy.
>Społeczeṅstwa nie mogą mieċ żadnych głębokich zastrzeżeṅ do nowoczesności i wiary w z góry ustaloną nasza rzeczywistośċ postmodernistyczną.

Niemieckie miasto pozwala teraz na modlitewną euforię z meczetów

Decyzją władz miasta największy meczet w Niemczech będzie mógł w przyszłości korzystać z modlitewnej euforii. Ponieważ decyzja obejmuje również kolejne 34 meczety wokół Kolonii, modlitewna euforia będzie tak powszechna jak kościelne dzwony.

W komunikacie prasowym podano, że łącznie 35 meczetów w mieście otrzymało pozwolenie na modlitwę w euforii przez okres do pięciu minut w każdy piątek między 12 a 15.

"Szacunek i tolerancja"
Wg burmistrza miasta Henriette Reker fakt, że podczas piątkowych modlitw moga przez głośniki modlitewne rozbrzmiewaċ pochwały, jest wyrazem "szacunku i tolerancji".

- Krytycy powinni zobaczyć się w lustrze- mówi Reker w związku z decyzją, która spotkała się z ostrą krytyką.
- Ta decyzja jest wyrazem tego, że Kolonia żyje różnorodnością. Muzułmanie stanowią integralną część populacji Kolonii. Każdy, kto w to wątpi, kwestionuje tożsamość i pokojowe współistnienie Kolonii.

Czy to naprawdę może być prawda?? Czy w Kolonii jest 35 meczetów?? Wtedy my Europejczycy jesteśmy zgubieni na zawsze...

A wiȩc Kolonia, stolica gwałtów muzułmańskich, wzbogaca się coraz bardziej.
Jeśli Nyans wejdzie, dzwony kościelne prawdopodobnie zamilkną.

A może w Kolonii rozpoczyna się europejska wojna religijna, która rozprzestrzenia się na inne państwa członkowskie i prawdopodobnie także na Anglię! (?) Stany Zjednoczone mają się dobrze. Jestem pewna.

Ale czy chrześcijanie w krajach muzułmańskich cieszą się takim samym szacunkiem i tolerancją??
Wydaje mi sie, że Niemców nie spotkał dobry los. Widzieć, jak Europa staje się muzułmańska, to coś haniebnego.

No to teraz musimy zakasać rękawy i splunąć w pięści!!
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kryzys: energetyczny, ekonomiczny, pandemiczny i przemyt lud

>Minister RP Mariusz Kamiński poinformował, "że na granicy polsko-białoruskiej powstanie wysoka
>bariera wyposażona w zaawansowane systemy elektroniczne. Propozycja musi zostać zatwierdzona >przez Sejm i Senat".

Niespodziewana zmiana akcji. Myślałem, że Białorusini będą stawiać mur przed atakiem otumanionych Polaków a tu wszystko się zmieniło.
CIA w Polsce szkoliła agenturę do przeprowadzenia zamachu stanu na Białorusi. Wciągnięto w to białoruską Polonię, poszły pieniądze z budżetu na sfinansowanie środków propagandy maj ącej porazić Białorusinów "wolnością" i "demokracją". W Polsce był szkolony agent CIA, Białorusin Franciszak Wiaczorka, sprezentowano mu sześć milionów złotych, akcji przeciwdziałał ANDRZEJ LEPPER, póki pozwolono mu żyć.

kresy.pl/w(*)tory-spacyfikowal-polska-wies/

"Były czołowy działacz białoruskiej opozycji utrzymywany przez lata przez agendy państwa polskiego uznał za wskazane gloryfikować sowieckiego partyzanta odpowiedzialnego za śmierć mieszkańców polskiej wsi na Kresach Wschodnich."

Polska organizuje i finansuje zamach stanu na Białorusi od 15 lat, kosztowało to 5OO mln zł a teraz stawia mur za 1,6 mld zł.
Genialne posunięcia.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365