Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ausralopitek leci w kosmos

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
21-10-2021 12:53MaxGolonko3 (3459 punktów)Ausralopitek leci w kosmos
Takie doniesienia niepokoją i wprawiają w smutek wielu księży, którzy uwodzą 16-letnich ministrantów (czym znaczącą ich cześć narażają na raka odbytu - co ustaliła nauka odnośnie biernego seksu analnego).
Do uwodzenia i wykorzystywania analnego tych chłopców przydaje się klerowi armia ludzi nie wierzących w fakt ewolucji gatunków, bo tacy najchętniej dają im pieniądze, autorytet, i znakomite warunki lokalowe.

NASA publicznie i wyraźnie doceniła ewolucję człowiekowatych (sic!).

Sonda kosmiczna NASA Lucy udanie wystartowała z Ziemi na swoją 12-letnią misję w celu zbadania asteroid trojańskich,
fragmentów wczesnego Układu Słonecznego, które są obecnie uwięzione w stabilnych grawitacyjnie obszarach w pobliżu Jowisza.

Nie zostały one jeszcze zbadane. Odkryto około 10 000 takich obiektów. Kiedy pierwszy zostały zauważony ponad sto lat temu,
astronomowie zaczęli nazywać je imionami bohaterów Iliady Homera. Rezultatem była w końcu ogólna nazwa "trojan".

Nazwa misji "Lucy" jest ukłonem w stronę odkrytego w 1974 roku szkieletu australopiteka sprzed 3.2 miliona lat,
który ujawnił tajemnice ewolucji człowieka.

Trzydzieści lat temu koncepcja formowania się planet była znacznie bardziej uporządkowana niż obecnie.
Gwiazda uformowana w środku obracającego się dysku materii protoplanetarnej.
Stopniowo materiał skondensował się i zebrał w osiem planet na prostych orbitach (a także Plutona).

Jednakże symulacje powstawanie Układu Słonecznego, wielokrotnie napotykały problem:
Pojawienie się Urana i Neptuna na ich obecnych orbitach było praktycznie niemożliwe.

Opracowano wtedy nicejski model ewolucji Układu Słonecznego.

Model sugeruje, że gigantyczne planety uformowały się znacznie bliżej Słońca niż ich obecne orbity,
a coraz bardziej ekscentryczne orbity młodego Jowisza i Saturna destabilizowały i zmieniały układ słoneczny.
W tym procesie, gdy gigantyczne planety poruszały się, a Uran i Neptun odleciały na zewnątrz,
rozproszyły małe ciała Układu Słonecznego.
Niektóre komety i asteroidy zostały wyrzucone w głąb zewnętrznego Układu Słonecznego,
a inne zostały wyrzucone całkowicie poza US, w przestrzeń międzygwiezdną naszej galaktyki czyli Drogi Mlecznej.

Ten model też wymaga weryfikacji lub ulepszeń i ma to umożliwić ta misja

Niewielka część rozproszonych asteroid (przeróżnych !) została wtedy złapana w pułapkę w dwóch stałych punktach Lagrange'a Jowisza,
które są obszarami kosmosu, w których grawitacyjne i orbitalne wpływy planety i Słońca są zrównoważone.

Statek kosmiczny będzie poruszał się po wyrafinowanej orbicie robiąc wiele wielkich pętli po całym Układzie Słonecznym, okrążając Słońce,
wielokrotnie wykorzystując asysty grawitacyjne Ziemi.

W rejonie orbity Jowisza raz pojawi się w punkcie znanym jako Lagrange 4. Potem lecąc zarazem wokół Słońca wróci w rejon Ziemi.
Ziemia wyrzuci go tym razem do punktu Lagrange'a 5.

Statek kosmiczny, jeśli nic go nie zatrzyma, będzie to robił przez setki tysięcy a może nawet miliony lat.

Sonda dotrze do pierwszego celu – asteroidy między Marsem a Jowiszem o nazwie 52246 Donaldjohanson, na cześć odkrywcy szkieletu Lucy,
w 2025 roku. To nie jest trojan, a ten etap będzie swego rodzaju przelotem próbnym nad asteroida przed przelotami zasadniczego etapu misji.
Podczas kampanii obserwacyjnych naukowcy odkryli, że Donaldjohanson ma najprawdopodobniej zaledwie 100 milionów lat,
co czyni go jednym z najmłodszych obiektów w Układzie Słonecznym i dlatego godnym zbadania.

Po sześcioletnim rejsie Lucy będzie latać w pobliżu siedmiu asteroid trojańskich do 2033 roku, wykonując okrążenia US,
które przypominają zarys toru wyścigowego Formuły 1.

Siema
www.nytime(*)sa-lucy-trojans-asteroids.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Takie doniesienia niepokoją i wprawiają w smutek wielu księży, którzy uwodzą 16-letnich
>ministrantów

Czy ty tak naprawdę przeżyłeś swoją złość z przeszłości? Mam wątpliwości. Niewyrażona daje o sobie znać różnymi bólami. Jeden z nich właśnie obserwujemy u ciebie. Odnoszę wrażenie jakbyś swoją złość kierował przeciwko sobie. Nie chorujesz na nadmierną otyłość? Nie obżerasz się gdy się zdenerwujesz? Albo odwrotnie - nie głodzisz się? Jest to częsty objaw u osób które siebie nienawidzą. Sam swoje tematy deprecjonujesz, nikt normalny ich nie czyta, a przynajmniej nie odnosi się do fragmentów, które są ciekawe. Nie zauważyłeś? O to Ci chodzi?
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>Takie doniesienia niepokoją i wprawiają w smutek wielu księży, którzy uwodzą 16-letnich
>>ministrantów
>Czy ty tak naprawdę przeżyłeś swoją złość z przeszłości? Mam wątpliwości. Niewyrażona daje o sobie znać różnymi bólami. Jeden z nich właśnie obserwujemy u ciebie. Odnoszę wrażenie jakbyś swoją złość kierował przeciwko sobie. Nie chorujesz na nadmierną otyłość? Nie obżerasz się gdy się zdenerwujesz? Albo odwrotnie - nie głodzisz się? Jest to częsty objaw u osób które siebie nienawidzą. Sam swoje tematy deprecjonujesz, nikt normalny ich nie czyta, a przynajmniej nie odnosi się do fragmentów, które są ciekawe. Nie zauważyłeś? O to Ci chodzi?



Kompletnie nie kumasz sytuacji. Jako niegłupi (a może nawet najmądrzejszy na planecie) człowiek nie dbam o prestiż, więc pozwalam sobie na ekstremalne teksty które jednak nie są adresowane do światłych ateistów (jakim może, oby, jesteś).

Taki ateista jak ty powinien skupiać się na naukowo-technicznej części wywodu, a liczę na to, że filozoficzna refleksja o klerze na marginesie takiego wpisu pobudzi katolików do przemyślenia wiary skoro sami kapłani generalnie ani w Jezusa ani w Jahwe nie wierzą czego dają tysiące dowodów.

Siema
p.s.
Tracisz czas jeśli próbujesz wprawić mnie w zakłopotanie lub zawstydzenie lub gorszy nastrój. Będą dalej pisał o rakach odbytu spowodowanych przez pensy księży bo są poniekąd mordercami korzystającymi z pozycji "wychowawcy" któremu rodzice 16-letniego ministranta powierzają dziecko.
***
Nie mam żadnych doświadczeń homoseksualnych. Nic nie piszę "z autopsji"
21-10-2021 14:23 
 Ocena 2 na 2
Arminius (25555 punktów)priapista?
>Nie mam żadnych doświadczeń homoseksualnych. Nic nie piszę "z autopsji"

Zamieszczając foty jak w komentowanym wpisie - postponujesz pan kobiety sprowadzając je do poziomu dupiatych, cycatych i zakolczykowanych suk. Konsekwencja z jaką pan to czynisz zmusza do postawienia roboczej tezy, iż jesteś pan dotknięty przypadłością perwersyjnego priapizmu.
MaxGolonko3 (3459 punktów)Arminius - obsesyjny antysemita
>>Nie mam żadnych doświadczeń homoseksualnych. Nic nie piszę "z autopsji"
>Zamieszczając foty jak w komentowanym wpisie - postponujesz pan kobiety sprowadzając je do poziomu dupiatych, cycatych i zakolczykowanych suk. Konsekwencja z jaką pan to czynisz zmusza do postawienia roboczej tezy, iż jesteś pan dotknięty przypadłością perwersyjnego priapizmu.
>

A ty jesteś chamem albo chorym psychicznie bo najprawdopodobniej zarabiasz na publikowaniu notorycznie przekazów antysemickich albo masz taką obsesję.

Ja to przypominam i dlatego mnie atakujesz pod wszelkimi pretekstami.

Ja w innych wątkach wykazałem, że męski homoseksualizm bywa nie wrodzony lecz nabyty (nauka) dlatego warto pokazywać chłopcom czytającym ten portal ŁADNE modelki odzieżowe by umacniać ich w drodze do heteroseksualizmu co daje im więcej opcji życiowych.

Ta modelka odzieżowa renomowanego sklepu nie zasługuje ma twoje miazmaty antykobiece wynikające być może ze wstrętu jaki odczuwasz na widok szerokich bioder jako typowy homoseksualista (ksiądz?).

Pzdr
22-10-2021 08:08 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)kryterium "chamowania"
>A ty jesteś chamem...

Chamem jest ktoś kto bez zażenowania zamieszcza foty jak wyżej i nie widzi w tym nic niewłaściwego. To chamstwo pełzające i mlaskające.
21-10-2021 16:15 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)Odp: Ausralopitek leci w kosmos
>>>Takie doniesienia niepokoją i wprawiają w smutek wielu księży, którzy uwodzą 16-letnich
>>>ministrantów
>liczę na to, że filozoficzna refleksja o klerze na marginesie takiego wpisu pobudzi katolików do przemyślenia wiary skoro sami kapłani generalnie ani w Jezusa ani w Jahwe nie wierzą czego dają tysiące dowodów.

1 Pewna kobieta powiedziała mi kiedyś: mężczyzna nie musi być przystojny, ale nie może być nudny. Ty zaś jesteś nudziarzem pierwszej wody
2 Jesteś cenzorem, co zasługuje na pogardę
3 Powołujesz na rzekomo naukowe dowody szkodliwości analnego seksu, ale zapewniam Cię, że o wiele częściej taki seks stosują hetero lub homoseksualne stałe pary niż układ ksiądz - ministrant, chyba, że UDOWODNISZ swoją wielekroć powtarzaną brednię, że tylko analny seks w wykonaniu księdza i ministranta prowadzi do raka
4 W Boga Jahwe i Jezusa jako jego Syna wierzą też prawosławni i lutry, a ich duchowieństwo jest żeniate i ministrantów nie wykorzystuje
5 Nie wnikam, w co ksiądz wierzy, znam wielu wielkiej wiary
6 Twoja rzecz czy z Twoją partnerką uskutecznisz analny seks czy nie, ale mężczyzna publicznie się tym nie chwali

>Tracisz czas jeśli próbujesz wprawić mnie w zakłopotanie lub zawstydzenie lub gorszy nastrój.
Racja, do tego trzeba mieć trochę poczucia godności. Godność cenzora jest ujemna
Godność nudziarza cenzora jest śmieszna

>Będą dalej pisał o rakach odbytu spowodowanych przez pensy księży bo są poniekąd mordercami
Jak każdy homoseksualista?
Jak każdy heteroseksualista, który to lubi?

>Nie mam żadnych doświadczeń homoseksualnych. Nic nie piszę "z autopsji"
Sądzisz, że kogoś na tym forum interesują Twoje seksualne doświadczenia?

>
Do czego to ma przekonać?
Do tego, że jesteś mizoginem, uważającym,że kobieta to tylko przestrzeń od ud do szyi, pozbawiona głowy?

Rozumiem, że polecasz masturbację i do tego pokazujesz takie fotki, ale sam sobie zrób dobrze, seksem innych się nie zajmuj, nie jesteś lekarzem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Rozumiem, że polecasz masturbację i do tego pokazujesz takie fotki, ale sam sobie zrób dobrze, seksem innych się nie zajmuj, nie jesteś lekarzem

O, dzięki że przypomniałeś. To też ważne!

Brak częstych ejakulacji u młodego mężczyzny powoduje w późniejszym życiu w znaczącym procencie przypadków raka prostaty według nauki. Dlatego kler i katecheci powinni być ustawowo definitywnie odseparowani od młodzieży bo ich zalecenia są śmiertelnie niebezpieczne i antynaukowe.

(ja już nie muszę się tym przejmować bom nie młody)

Siema
P.S.
Agnos, popraw proszę literówkę w tytule wątku! Ma być:

" Australopitek leci w kosmos "

Grafika:
www.crazyn(*)21316_65635e76e8_o-800x532.jpg
szarley (54913 punktów)
>Brak częstych ejakulacji u młodego mężczyzny powoduje w późniejszym życiu w znaczącym procencie przypadków raka prostaty według nauki.

Zapewne tylko u ministrantów.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
21-10-2021 16:16 
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)
>>Takie doniesienia niepokoją i wprawiają w smutek wielu księży, którzy uwodzą 16-letnich
>>ministrantów
>Czy ty tak naprawdę przeżyłeś swoją złość z przeszłości? Mam wątpliwości.

Pisze jak nieszczęśliwie zakochany w wikarym

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365