>Socjalizm ZAWSZE prowadzi do ruiny i może obfitować tylko w jednostronną dezinformację, słaba >edukacja wzmacnia socjalizm. Teraz nie ma zbawienia.
Może w Szwecji jest socjalizm, u nas "demokraci" bawią się. Za unijne pieniądze z komunizmu zrobili nam ochlokrację. Samorządy obległy tabuny nawiedzonych złodziei. Prześcigają się w trwonieniu pieniędzy na swoje wyobrażenia o bogactwie. Polski lud żyje w iluzji, że tak będzie bez końca. Jesteśmy za słabi intelektualnie by konkurować z narodami, które zarabiają na technice i chemii. Pozostaje nam powrót do rolnictwa. Komuniści zainwestowali w szkolnictwo, przy każdej ambasadzie była komórka szpiegostwa technicznego i nic to nam nie dało. Polski cwaniaczek i złodziej w każdym systemie, daje sobie bardzo dobrze radę. Teorie, że lud za komuny nie miał wolności a jak się wyzwoli, to mu wszystko spadnie z nieba, tylko trzeba brać kredyty i czekać, dalej mają gorliwych wyznawców. W Polsce nie ma gospodarza, obca agentura wysługuje się otumanionymi, smarkatymi głupkami. Jak ktoś wierzy, że Polak coś stworzy, żeby wszystkim było lepiej to się nigdy nie doczeka. Pojedyncze talenty giną w masie polskich roboli i ateistycznych chamów.
U nas już trzy tygodnie nie ma węgla na składzie.
|