 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-10-2021 11:06 | okragly (21676 punktów) | stres buduje
3 na 3 | Stres z raju jest zdrowy. Przykładowo spotykamy niedźwiedzia, robimy głęboki wdech, oczy wytrzeszcz, w tył zwrot i w długą, po 2 minutach bycia mistrzem swiata w biegu, zatrzymujemy się, odpoczywamy, siadamy pod drzewem, przeżywamy euforie, wszystko jest piekne, drzewa, wiatr, słońce, trawa, wtedy też organizm się regeneruje, buduje (trening sportowy, zużyj się i zregeneruj)
bawilo mnie, że dzieci lubią być straszone, też wtedy robiły głęboki wdech, wytrzeszcz oczu, serce bije jak szalone, po chwili wyjaśnienia sytuacji, przeżywają euforie, ciesza sie jak glupie, a one są w raju.
współczesny stres zabija | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | to zależy | >Stres z raju jest zdrowy. Przykładowo spotykamy niedźwiedzia, robimy głęboki wdech, oczy >wytrzeszcz, w tył zwrot i w długą, po 2 minutach bycia mistrzem swiata w biegu, zatrzymujemy się, >odpoczywamy, siadamy pod drzewem, przeżywamy euforie, wszystko jest piekne, drzewa, wiatr, słońce, >trawa, wtedy też organizm się regeneruje, buduje (trening sportowy, zużyj się i zregeneruj) >bawilo mnie, że dzieci lubią być straszone, też wtedy robiły głęboki wdech, wytrzeszcz oczu, serce >bije jak szalone, po chwili wyjaśnienia sytuacji, przeżywają euforie, ciesza sie jak glupie, a one >są w raju. >współczesny stres zabija
Zależy jaki. Podobnie było w pańskim raju, były różne stresy i stresory
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | Odp: to zależy | > >Stres z raju jest zdrowy. Przykładowo spotykamy niedźwiedzia, robimy głęboki wdech, oczy> >wytrzeszcz, w tył zwrot i w długą, po 2 minutach bycia mistrzem swiata w biegu, zatrzymujemy się,> >odpoczywamy, siadamy pod drzewem, przeżywamy euforie, wszystko jest piekne, drzewa, wiatr, słońce,> >trawa, wtedy też organizm się regeneruje, buduje (trening sportowy, zużyj się i zregeneruj)> >bawilo mnie, że dzieci lubią być straszone, też wtedy robiły głęboki wdech, wytrzeszcz oczu, serce> >bije jak szalone, po chwili wyjaśnienia sytuacji, przeżywają euforie, ciesza sie jak glupie, a one> >są w raju.> >współczesny stres zabija> Zależy jaki. Podobnie było w pańskim raju, były różne stresy i stresoryArminius pierwszy, zawsze pierwszy  był taki stres w raju który zabijał, to wyrzucenie z stada, taka osoba usiadala i nawet jak zjawil sie tygrys to nie uciekala, nie wolala o pomoc. podobnie bylo z Sokratesem, atenski sąd ludowy skazał go na banicję, wolał umrzeć
|
|
|  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | raj nie raj? |
> Arminius pierwszy, zawsze pierwszy  Czy na pewno zawsze? > był taki stres w raju który zabijał, to wyrzucenie z stada, taka osoba usiadala i nawet jak >zjawil sie tygrys to nie uciekala, nie wolala o pomoc.No właśnie. Z czego wniosek taki, iż w raju też były konflikty, zawiści, złe emocje, prześladowania... Więc, czy był to na pewno...raj?
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: raj nie raj? |
>>był taki stres w raju który zabijał, to wyrzucenie z stada, taka osoba usiadala i nawet jak >zjawil sie tygrys to nie uciekala, nie wolala o pomoc. >No właśnie. Z czego wniosek taki, iż w raju też były konflikty, zawiści, złe emocje, prześladowania... Więc, czy był to na pewno...raj? zauważ jakie kiedyś byly wspólnoty, to były organizmy a nie jednostki, wyrzucony to odcięta dłon organizmu stada, umiera, nie rusza się, jak odcieta dlon. wygnanie to tylko za najcięższe przestepstwa, recydywę. To nie armie Hitlera czy Stalina, gdzie wysyłane były na śmierć miliony, w raju każdy człowiek byl na wagę złota np na polowaniu na mamuta to czy mamy 7 chłopa czy 6 to może byc ogromna różnica, poza tym oni byli braćmi albo jak bracia
|
|
1 na 1 | sztejkat (4743 punktów) | Odp: stres buduje | Nie da się ukryć, że po tym jak kostucha zajrzy w oczy system wartości ustawia człowiekowi się dużo bardziej racjonalnie. Nie jest to miłe doświadczenie, ale pouczające i każące potem zawsze zastanowić się, czy to co myślę, że jest ważne jest takim naprawdę.
Ciągły, niski ale obecny poziom stresu to rzeczywiście zabójstwo dla zdrowia.
Tomasz Sztejka
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|