> Badania wykazują, że aż 30% Polków nie wierzy w fakt ewolucji gatunków.A ilu nie wierzy w prawo Boyle'a-Mariotte'a? Ciekaw jestem wyników badań, ilu "Polków" bierze na bezmyślną wiarę naukowe twierdzenia > Jesteśmy sto lat za Islandczykami.Ojjj, a Islandczycy to przecie zadupie cywilizacji > To katastrofa i zapaść edukacyjna totalna  Katastrofą byłoby, gdyby 100% "Polków" wierzyło w Twoje "naukowe" rewelacje o tym, że tylko sperma księży jest rakotwórcza > >Wiadomość podana w auli muzeum przyrodniczego we Wrocławiu na imprezie organizowanej przez PSR przez> naukowca zatrudnionego na UWR.Naukowiec się wstydzi nazwiska? > I na pewno prawdziwaAmen. I żadnych dyskusji !!!!! Nauka nienawidzi dyskusji wątpliwości i pytań. Nauka opiera się na dogmatach i wierze w nie > bo sabotowanie tematu ewolucji przez wierzących w Jezusa i ST nauczycieli> biologii w podstawówkach doświadczyłem na własnej skórze!Idę powątpiewać Niemniej możesz uzasadnić, choć przewiduję ucieczkę > WRACAJCIE DO TEMATU - DLACZEGO KOŚCIÓŁ NIE LUBI BADAŃ ASTRONOMICZNYCH I RADIOTELESKOPOWYCH (co może dać odkrycie życia poza Układem Słonecznym)?Nadal czekam na jakiś dowód, że nie lubi. Twoje wpisy przypominają pytanie radzieckich Pionierów. Dlaczego Stalin jest największym przywódcą świata?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|