historia nie jest linearna tylko na okrągło jak planety, szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją Popatrz w lustro, głupi jesteś, jakiś mały … Życie płynie … A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją www.youtube.com/watch?v=n15lN6LqqIc
dzisiejsza era ciemności, chłodu się skończy, powróci ciepło, raj i to nie zależy od nas,wszystko jest zdeterminowane miejcie wyjebane, będzie wam dane
patoelity chca byś był przestraszony a więc sterowalny dzisiaj budzę się 6.10, patrze przez okno, ciemno, matka ciągnie za rączkę dziecko do przedszkola, w raju by spalo, az sie wyspi, tu od niemowlęctwa jest tresowane do bycia niewolnikiem, mamy gułag tak wyśmiewany przez naszych panów, że niby teraz mamy wolność
dziecko bez cyca, bez matki, bez bliskich (swojego stada) to przyszłe nieszczęście, w 2100 r bedzie nas 11 mln ludzie szczęśliwi się rozmnażają, nieszczęśliwi cierpią samotnie, dlatego patoelity tak wychwalaja indywidualizm, zeby uzasadnic twoje cierpienie, że bóg samotny, niósł swój krzyż, nieś i ty hamie |