Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przymusowa sterylizacja czy więzienie będzie normą nowoczesnego świata

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
13-11-2021 14:08MaxGolonko3 (3459 punktów)Przymusowa sterylizacja czy więzienie będzie normą nowoczesnego świata
Z raportu naukowców wynika że rządy pozwalające na dzietność powyżej 2+2 (np Nigerii) realizują zbrodnię przeciwko ludzkości gdyż to nieuchronnie prowadzi do katastrofalnego ocieplenia klimat. Z Nigerii idą migranci ku UE. Tako rzecze nauka (sic!)

Siema
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2
romaro (25211 punktów)Odp: Przymusowa sterylizacja czy więzienie będzie normą nowoczesnego ś
W odpowiedzi zeniu73
>Szczep się zdrowy, zawszony antyszczepionkowcu bo jak się nie zaszczepisz to moja szczepionka nie będzie działała
A ty jaką wybrałeś, z microchipem Apple czy Microsoftu, żeś taki mało kompatybilny?

#17
13-11-2021 22:28
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)Odp: Przymusowa sterylizacja czy więzienie będzie normą nowoczesnego ś
W odpowiedzi romaro
>>Szczep się zdrowy, zawszony antyszczepionkowcu bo jak się nie zaszczepisz to moja szczepionka nie będzie działała
>A ty jaką wybrałeś, z microchipem Apple czy Microsoftu, żeś taki mało kompatybilny?
>

A ty boostera już wybrałeś? Nie żartował bym i jak najszybciej zaszczepił. Ponad 99% szansy na przeżycie covida to nie żart.

DyktaFon (9281 punktów)Odp: Przymusowa sterylizacja czy więzienie będzie normą nowoczesnego ś
W odpowiedzi romaro
>>Uhu... a zaszczepionych wysterylizować. Z ochotą poddadzą się zabiegowi, trzeba im tylko wszystko ładnie wytłumaczyć, że to dla dobra planety - będą bezpieczniejsi. Najlepsza przyszłość dla kraju i świata...
>10 000 ochotników po dwóch dawkach szczepionki Pfizer. Połowa losowo dostała placebo, połowa dawkę przypominającą (booster)
>W grupie 'booster' 5 zakażeń vs 109 w grupie 'placebo'. Skuteczność ochrony 95,6%
>Badanie w czasie fali 'delta'
>twitter.com/EricTopol/status/1459570332377907200>

Ja myślę, że sterylizacja byłaby jeszcze skuteczniejsza. Pewnie 100% z obciętym czymś tam nie rozmnażałoby się No i ich dzieci nie roznosiłyby koronawirusa Podwójna korzyść!

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
Odp: Przymusowa sterylizacja czy więzienie będzie normą nowoczesnego ś
W odpowiedzi romaro
>>To dlaczego na kanwie tamtych wydarzeń szczepienie nie jest obowiązkowe.
>Nie znam odpowiedzi.

Chodzi o odpowiedzialność za skutki uboczne.
Napisy na paczkach papierosów o szkodliwości palenia, nie są po to by ostrzegać ludzi, tylko po to, by firmy nie płaciły odszkodowań.


>a nawet reklamy zachęcające do szczepień nie budziły sprzeciwu.

aby jakieś reklamy, które budziły sprzeciw??


>W mojej ocenie na idiotów wychodzą ci którzy kwestionują wiedzę medyczną.

A jaka jest ta wiedza medyczna??

1OO% osób leczonych na stopę cukrzycową kończy amputacją.
1OO% osób po pierwszym zawale ma drugi zawał.
1OO% osób z problemami reumatycznymi nie doznaje jakiejkolwiek poprawy, a większość trafia do gastrologa, który dobija ich kolejną chemią.
1OO% osób z problemami ze stawami kończy na endoprotezie.
1OO% osób biorących chemię zakłócających regulację ciśnienia krwi, po 5 latach ma poważne kłopoty ze zdrowiem.

Nikt nie kwestionuje wiedzy medycznej, statystyki mówią na jakim jest poziomie.


MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: Przymusowa sterylizacja czy więzienie będzie normą nowoczesnego ś
W odpowiedzi DyktaFon
>>Z raportu naukowców wynika że rządy pozwalające na dzietność powyżej 2+2 (np Nigerii) realizują
>>zbrodnię przeciwko ludzkości gdyż to nieuchronnie prowadzi do katastrofalnego ocieplenia klimat. Z
>>Nigerii idą migranci ku UE. Tako rzecze nauka (sic!)
>>Siema
>To by znaczyło, że już robione są wstępne próby w Polsce. Np. zakaz wychodzenia z domu - pierwszy krok do masowego więzienia społeczeństwa. Szczepionki - jak się uda, to kolejnym zabiegiem medycznym może być sterylizacja...
>No siema

Planeta nie jest z gumy. Przyrost geometryczny (liczby ludzi) nawet 0.001% musi prowadzić do katastrofy i mieszkania miliarda ludzi na jednym metrze kwadratowym.

Dlatego pozwolenie sobie na 3-cie dziecko jest chamstwem i zabójcze dla przyszłości całego gatunku, a - jako takie - karalne.

najpierw kary ekonomiczne i więzienia potem (np po 4-tym dziecku) sterylizacja kobiety i jednoczesne przecięcie nasieniowodów ojca dziecka.

Siema

1 2

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365