> >To dlaczego na kanwie tamtych wydarzeń szczepienie nie jest obowiązkowe.> Nie znam odpowiedzi.Chodzi o odpowiedzialność za skutki uboczne. Napisy na paczkach papierosów o szkodliwości palenia, nie są po to by ostrzegać ludzi, tylko po to, by firmy nie płaciły odszkodowań. > a nawet reklamy zachęcające do szczepień nie budziły sprzeciwu.aby jakieś reklamy, które budziły sprzeciw?? > W mojej ocenie na idiotów wychodzą ci którzy kwestionują wiedzę medyczną.A jaka jest ta wiedza medyczna?? 1OO% osób leczonych na stopę cukrzycową kończy amputacją. 1OO% osób po pierwszym zawale ma drugi zawał. 1OO% osób z problemami reumatycznymi nie doznaje jakiejkolwiek poprawy, a większość trafia do gastrologa, który dobija ich kolejną chemią. 1OO% osób z problemami ze stawami kończy na endoprotezie. 1OO% osób biorących chemię zakłócających regulację ciśnienia krwi, po 5 latach ma poważne kłopoty ze zdrowiem. Nikt nie kwestionuje wiedzy medycznej, statystyki mówią na jakim jest poziomie. |