Zamieściłem wczoraj na forum wątek pt. "POPiS do lamusa historii i polityki" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,862544). Komentator romaro zamieścił pod nim swój komentarz opatrzywszy go - między innymi - zdjęciem wskazującym na jazdę Donalda Tuska pojazdem komunikacji publicznej z podpisem "Dzisiaj w Warszawie". Na moją uwagę czy nie jest to przypadkiem falsyfikat - inny komentator stwierdził, że z całą pewnością tak. Poprosiłem więc komentatora romaro o wyjaśnienie sytuacji zadając Mu pytanie jak niżej: "I dlatego proszę pana o odpowiedź, czy zdjęcie przez pana zamieszczone, a przedstawiające Tuska jadącego pojazdem komunikacji publicznej jest autentykiem czy falsyfikatem? Wyraziłem się jasno w zrozumiałej polszczyźnie. I w takiej samej formule oczekuję odpowiedzi." Jako że do tej pory nie otrzymałem na nie odpowiedzi, sam byłem zmuszony zweryfikować autentyczność zdjęcia. Okazało się że owo zdjęcie - newsy-o-qu(*)ata-od-startu-tuskobusa-4.html - pochodzi z 2013 roku!!!!!!!! Tak więc komentator romaro w trosce o wybielenie wizerunku Donalda Tuska, dopuścił się karygodnego trollingu celowo zamieszczając fotografię nie odpowiadająca zamieszczonemu pod nią podpisowi. Podobnie więc jak Jego idol dopuścił się umyślnego, popełnionego z premedytacją, paskudnego oszustwa względem postronnych osób. Co więcej, przyłapany in flagranti, nie był zdolny wykrzesać w sobie odrobiny honoru aby wyjaśnić należycie sprawę i przeprosić za popełniony prostacki afront. Konkludując, chcę zaapelować do wszystkich uczestniczących w debatach na forum aby w żadnym wypadku nie pozwalali sobie na oszustwa i wprowadzanie w błąd - w manierze jak ujawniona powyżej. Wyczynianie bowiem tego typu brewerii godzi w prawdę, forum, dobre praktyki, rzetelną robątę oraz last but not least w praktykującego tego typu geszefty i jego idoli. |