 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-11-2021 18:44 | romaro (25211 punktów) | Wolny rynek
2 na 2 | Najgorzej jak wolnościowca dopadnie wolny rynek, co nie? PayPal to prywatna firma, mogą robić, co im się podoba. Na przykład blokować zbiórkę pieniędzy na faszystowskie marsze, bo niby dlaczego mieliby brać udział w finansowaniu tego dziadostwa?  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > Najgorzej jak wolnościowca dopadnie wolny rynek, co nie?> PayPal to prywatna firma, mogą robić, co im się podoba. Na przykład blokować zbiórkę pieniędzy na> faszystowskie marsze, bo niby dlaczego mieliby brać udział w finansowaniu tego dziadostwa?>  Wcale mnie to nie martwi. Bardziej mnie martwi obecna sytuacja w której swiat ocipiał...i wydają jakieś paszporty. Czy ten obłęd się skończy? Że ludzie tak dali się za mordę złapać? W dwa lata? j****a hipokryzja.
|
|
 | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >Wcale mnie to nie martwi. >
Ale mnie martwi. Romaro, do szkół mają być wpuszczone jakieś organizacje, które mają dzieciom "rozszerzać światopogląd". Nie wiem co to znaczy, ale na pewno to by Ci się przydało. Powinieneś zgłosić się na ochotnika i poddać temu rozszerzaniu świadomości. Masz ograniczenia i może jakimś cudem, można je odblokować.
|
|
|  | | romaro (25211 punktów) | >Ale mnie martwi. Romaro, do szkół mają być wpuszczone jakieś organizacje, które mają dzieciom "rozszerzać światopogląd". Nie wiem co to znaczy, ale na pewno to by Ci się przydało.
Twoja logika jest tak wadliwa, że aż ma sens. Zakładam, że gdy idzie o finansowanie buraków cukrowych, to temat też jest ci bliski.
|
|
|  | 1 na 1 | zeniu73 (6483 punktów) | >>Wcale mnie to nie martwi. >> >Ale mnie martwi. Romaro, do szkół mają być wpuszczone jakieś organizacje, które mają dzieciom "rozszerzać światopogląd". Nie wiem co to znaczy, ale na pewno to by Ci się przydało. >Powinieneś zgłosić się na ochotnika i poddać temu rozszerzaniu świadomości. Masz ograniczenia i może jakimś cudem, można je odblokować. >
Gdybym miał wybierać pomiędzy poinformowaniem dziecka, że istnieje coś takiego jak gay czy lesbijka i że nie potrzeba lecieć na nich z widłami a "szczepieniem" go zupą mrna ns wirusa, którego bez szwanku przeżywa 99,9999% dzieci to wybrałbym informacje o nieheteronormatywnych współobywatelach.
Poza tym nie bój żaby, dzieci w wieku 8 lst wiedzą na te tematy więcej niż ty. Takie mamy czasy, że poprzez Internet i rówieśników informacje o przeróżnych "chorobach" ( bo dla ciebie chyba jest to choroba) docierają do dzieci pomimo pobożnych życzeń rodziców, nauczycieli i przeróżnej maści dewotów, religiantów i prawicowych wojowników o moralną czystość.
|
|
 | | Arminius (25555 punktów) | dychotomicznie? | > >Najgorzej jak wolnościowca dopadnie wolny rynek, co nie?> >PayPal to prywatna firma, mogą robić, co im się podoba. Na przykład blokować zbiórkę pieniędzy na> >faszystowskie marsze, bo niby dlaczego mieliby brać udział w finansowaniu tego dziadostwa?> > Wcale mnie to nie martwi.> Bardziej mnie martwi obecna sytuacja w której swiat ocipiał...i wydają jakieś paszporty.> Czy ten obłęd się skończy? Że ludzie tak dali się za mordę złapać? W dwa lata?> j****a hipokryzja.To pan niczego nie rozumie. Bo przecież to dwie odsłony tego samego fenomenu. Więc skoro to pierwsze pana nie martwi - to nie narzekaj pan na to drugie.
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: dychotomicznie? | > >>Najgorzej jak wolnościowca dopadnie wolny rynek, co nie?> >>PayPal to prywatna firma, mogą robić, co im się podoba. Na przykład blokować zbiórkę pieniędzy na> >>faszystowskie marsze, bo niby dlaczego mieliby brać udział w finansowaniu tego dziadostwa?> >> Wcale mnie to nie martwi.> >Bardziej mnie martwi obecna sytuacja w której swiat ocipiał...i wydają jakieś paszporty.> >Czy ten obłęd się skończy? Że ludzie tak dali się za mordę złapać? W dwa lata?> >j****a hipokryzja.> To pan niczego nie rozumie. Bo przecież to dwie odsłony tego samego fenomenu.> Więc skoro to pierwsze pana nie martwi - to nie narzekaj pan na to drugie.> Nie. Nie jest. Niech na tace zbiera jak ma problem. Kościół tak robi od wieków. "Przepustka sezonowa na pójście do pracy" to zupełnie coś innego. Jeśli masz problem ze zrozumieniem załóż sobie bloga....będziesz fenomenem.
|
|
| |  | | Arminius (25555 punktów) | już jestem |
>Jeśli masz problem ze zrozumieniem załóż sobie bloga....będziesz fenomenem.
Już nim jestem.
|
|
| | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: już jestem | >>Jeśli masz problem ze zrozumieniem załóż sobie bloga....będziesz fenomenem. >Już nim jestem. >
Założyłeś bloga? Bo bez tego to nie będziesz fenomenem . I nie jesteś.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Fenomen Armiego i jego alter ego | >Założyłeś bloga? Bo bez tego to nie będziesz fenomenem . I nie jesteś. W jednym na pewno jest - Jest jedynym takim indywiduum, który ma na swoim koncie najwięcej usuniętych odpowiedzi, i żeby była jasność, nie tylko moich. Największym łgarzem, co tu wielu - wśród nich i ja - już mu udowodniło. Nie piszę gołosłownie, na wszystkie jego mataczenia mam dowody w postaci screenów, o czym mizerota mógł sie przekonać i jeszcze się przekona.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | jestem | >>Założyłeś bloga? Bo bez tego to nie będziesz fenomenem . I nie jesteś. >W jednym na pewno jest...
Proszę, nawet pan mi przyznaje rację.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | a jednak... | >>>Jeśli masz problem ze zrozumieniem załóż sobie bloga....będziesz fenomenem. >>Już nim jestem. >> >Założyłeś bloga? Bo bez tego to nie będziesz fenomenem . I nie jesteś.
Chociażby Pana reakcje na moją skromną osobę świadczą o tym że jednak jestem.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Odp: a jednak... | >Chociażby Pana reakcje na moją skromną osobę świadczą o tym że jednak jestem. Dokładnie. Ostatnio pokazałeś, że nawet stanąłbyś ochoczo w szeregach szwadronu egzekucyjnego.
En parlant en français - proverbialement - vous m'auriez tiré dans l'occiput
Jedna literka - matole - robi różnice jak widzisz. Tak więc nim pistolet wyciągniesz, zastanów się, czy by lepszym miejscem dla ciebie nie były Tworki.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >>>>Jeśli masz problem ze zrozumieniem załóż sobie bloga....będziesz fenomenem. >>>Już nim jestem. >>> >>Założyłeś bloga? Bo bez tego to nie będziesz fenomenem . I nie jesteś. >Chociażby Pana reakcje na moją skromną osobę świadczą o tym że jednak jestem. >
Nie nie jesteś. Nie stajesz się fenomenem gdy coś pisze do ciebie
Fenomen bys był gdybyś miał swoje forum i ciekawy kontent na którym to byś był opiniotwórczy I mógł kreować swoje miejsce wg upodobań .
A nie jesteś . Dlatego namawiam cię usilnie do założenia bloga.
Nie porównuj tego jednak do skali jaką jest zmuszenie całego świata do założenia kagańca .
Gdy ty założysz blog ja oleje go i wtedy zmierzysz się ze swoim fenomenem i go zrozumiesz czym jest jedno a czym drugie.
Dlatego nie jest to ta sama strona medalu.
Co mnie nie martwi tak jak problemy jakiejs składki albo czy ty masz bloga.
|
|
| | | | | |  | | Arminius (25555 punktów) | żywy przykład | >Fenomen bys był gdybyś miał swoje forum i ciekawy kontent na którym to byś był opiniotwórczy I >mógł kreować swoje miejsce wg upodobań .
Przecież właśnie to robię - i pan jesteś żywym przykładem mej opiniotwórczej aktywności. Jakie znaczenie ma to, czy robię to na własnym blogu czy udzielając się na forum Racjonalisty?
>Gdy ty założysz blog ja oleje go i wtedy zmierzysz się ze swoim fenomenem i go zrozumiesz czym >jest jedno a czym drugie
To zacznij się pan wprawiać w tym "olewaniu" (wątków mojego autorstwa) już teraz, na forum Racjonalisty.
|
|
| | | | | | |  | | romaro (25211 punktów) | Odp: żywy przykład | > Przecież właśnie to robię - i pan jesteś żywym przykładem mej opiniotwórczej aktywności.Masz na myśli tę swoją aktywność - prawdziwie żywy przykład?  ps Gdybyś czuł się niekomfortowo, zawsze sobie pomyśl, że jednak nikt ci w tył głowy nie myśli strzelać, choć ty, jako prawdziwy "fenomen" na tym forum, chętnie byś to zrobił. Armi ja całkowicie rozumiem, ten twój bandycki bełkot i tłumaczenie, ale w sieci prawdziwego pistoletu nie używa się, tylko przysłowiowe, i takiego użyłeś. Dla mnie od wczoraj jesteś bandziorem w kominiarce.
|
|
| | | | | | |  | | farmer (22440 punktów) | >>Fenomen bys był gdybyś miał swoje forum i ciekawy kontent na którym to byś był opiniotwórczy I >mógł kreować swoje miejsce wg upodobań . >Przecież właśnie to robię - i pan jesteś żywym przykładem mej opiniotwórczej aktywności. Jakie znaczenie ma to, czy robię to na własnym blogu czy udzielając się na forum Racjonalisty?
Takie że moge olać twój nieistniejący blog I twoje tematy tu i nawet twoj...fenomen. Ale nie mogę olać tego co się dzieje na świecie.
No powiedz że jest inaczej. >>Gdy ty założysz blog ja oleje go i wtedy zmierzysz się ze swoim fenomenem i go zrozumiesz czym >jest jedno a czym drugie >To zacznij się pan wprawiać w tym "olewaniu" (wątków mojego autorstwa) już teraz, na forum Racjonalisty.
Ależ robię to konsekwentnie. Tyle że to ty mnie zagadujesz.
|
|
|  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Kabotynie | > To pan niczego nie rozumie.Armi, odkąd tak usuwasz moje odpowiedzi, nie wstydzisz się zabierać w ogóle głos i o jakimś zrozumieniu pi-----ić? Rozumiem, że buraków bronisz, wszak kulturowo jesteś jeszce blizej niz ci o których mowa w wątku Mogłem sie dobitnie o tym przekonać - Arminiusowa idea propagowania "wiedzy o sztuce i kulturze": Mozart odmianą - kulturową - Niemca.www.racjonalista.pl/forum.php/s,862529#w862636
|
|
| |  | | Arminius (25555 punktów) | kabotyńskie praktyki | >>To pan niczego nie rozumie. >Armi, odkąd tak usuwasz moje odpowiedzi, nie wstydzisz się zabierać w ogóle głos i o jakimś zrozumieniu pi-----ić?
Jak pan trollujesz i piszesz nie na temat to usuwam. Co więcej uprawiasz pan ordynarną manipulację fotografiami - która to praktyka powinna w ogóle wykluczyć pana z grona dyskutantów. Pan upowszechniasz lewackie/stalinowksie standardy ( Sowieci stalinowscy słynęli z manipulowania przy fotografiach) - co czyni pana człowiekiem bez krzty honoru, zasługującym właśnie na miano lewackiego kabotyna.
|
|
| | |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Odp: kabotyńskie praktyki | > Jak pan trollujesz i piszesz nie na temat to usuwam. Co więcej uprawiasz pan ordynarną manipulację fotografiami - która to praktyka powinna w ogóle wykluczyć pana z grona dyskutantów.> Pan upowszechniasz lewackie/stalinowksie standardy ( Sowieci stalinowscy słynęli z manipulowania przy fotografiach) - co czyni pana człowiekiem bez krzty honoru, zasługującym właśnie na miano lewackiego kabotyna.Znowu - ileż emocji - bezsilnie i żałośnie atakuje mnie ad personam? Armi gdzie twa zbroja? Na ten czas to ty masz chęć rozstrzeliwać i to chyba są stalinowskie praktyki
|
|
2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Wolny rynek | >Najgorzej jak wolnościowca dopadnie wolny rynek, co nie?
Liberałowie dzielą się na dwie zasadnicze grupy
1 Własność jest święta, jak ktoś ma ziemię to może na niej budować co zechce. PZP jest komunistycznym zniewoleniem
2 Własność jest święta, ALE budować wolno tylko to na co pozwala PZP
Pierwsi mieszkają w najmowanych mieszkaniach, drudzy pobudowali domy (lub kamienice pod najm)
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | Coś czuję, że bez eksperta - w osobie Konopki - może się nie obejść.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|