 |
Czy homoseksualista na stanowisku księdza jest złem morlanym Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-12-2021 00:10 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Czy homoseksualista na stanowisku księdza jest złem morlanym | Rydzyk załatwił sobie reklamę jego mediów za państwowe peniądze. Hańba! hańba Hańba! Tu o tym - fenomenalna grafika (i zabawna) pbs.twimg.(*)XwAQBchk?format=jpg&name=largeSeminaria przyciągają statystycznie więcej niż średnia homoseksualistów, gdyż w ten sposób unikają ostracyzmu w lokalnej społeczności. Seks księdza z 16-letnim ministrantem naraża go w istotnym stopniu na raka odbytu według nauki. Jest nadużyciem autorytetu nauczyciela, opiekuna. Siema p.s. Ale pojawia się światełko w tunelu. Ksiądz będzie miał coraz mniej potencjalnych ofiar czyli mężczyzn zabitych przez raka na skutek jego wcześniejszych penetracji ich odbytów. wiadomosci(*)i-pustoszeja-6711442540219072a "Proporcje odwróciły się w ciągu ostatnich kilku lat. Wcześniej lekcje religii opuszczało w miejskich szkołach kilkoro uczniów, dziś w niektórych placówkach zaledwie kilka osób pozostaje w klasie. Czasem trzeba łączyć klasy, aby katecheta miał z kim pracować, podczas gdy cała uczniowska gromada przeczekuje "okienko" w bibliotece.
Nieco inaczej jest w placówkach oświatowych w małych miejscowościach. Tam do wypisania dziecka z takich zajęć trzeba więcej odwagi. Ale coraz więcej rodziców jest gotowych na taki krok." | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | witamziomy (536 punktów) | > Rydzyk załatwił sobie reklamę jego mediów za państwowe peniądze.> Hańba! hańba Hańba!> Tu o tym - fenomenalna grafika (i zabawna)> pbs.twimg.(*)XwAQBchk?format=jpg&name=large> Seminaria przyciągają statystycznie więcej niż średnia homoseksualistów, gdyż w ten sposób unikają> ostracyzmu w lokalnej społeczności. Seks księdza z 16-letnim ministrantem naraża go w istotnym> stopniu na raka odbytu według nauki. Jest nadużyciem autorytetu nauczyciela, opiekuna.> Siema> p.s.> Ale pojawia się światełko w tunelu. Ksiądz będzie miał coraz mniej potencjalnych ofiar czyli> mężczyzn zabitych przez raka na skutek jego wcześniejszych penetracji ich odbytów.> wiadomosci(*)i-pustoszeja-6711442540219072a> >"Proporcje odwróciły się w ciągu ostatnich kilku lat. Wcześniej lekcje religii opuszczało w >miejskich szkołach kilkoro uczniów, dziś w niektórych placówkach zaledwie kilka osób pozostaje w >klasie. Czasem trzeba łączyć klasy, aby katecheta miał z kim pracować, podczas gdy cała uczniowska >gromada przeczekuje "okienko" w bibliotece. >Nieco inaczej jest w placówkach oświatowych w małych miejscowościach. Tam do wypisania dziecka z >takich zajęć trzeba więcej odwagi. Ale coraz więcej rodziców jest gotowych na taki krok."Ksiądz jest złem moralnym i bez bycia homoseksualistą wykorzystującym nieletnich. Jest tak dlatego, ponieważ jego nauczanie opiera się na irracjonalnym przekazie, co stoi w opozycji do ludzkiej rozumności.
|
|
 | 2 na 2 | haish (2907 punktów) |
>Ksiądz jest złem moralnym i bez bycia homoseksualistą wykorzystującym nieletnich. Jest tak >dlatego, ponieważ jego nauczanie opiera się na irracjonalnym przekazie, co stoi w opozycji do >ludzkiej rozumności.
Celnie to ująłeś, dodam że każdy wierny wyedukowany przez księdza i katechetę jest klasycznym przykładem syndromu sztokholmskiego.
Co do raka odbytu w wyniku stosunków analnych to sprawa nie jest taka oczywista. Mężczyznom w starszym wieku celem uzyskania erekcji prącia zalecany(przez medycynę) jest masaż prostaty, - ten wykonuje się poprzez penetrację odbytu specjalnie w tym celu zaprojektowanymi masażerami.
Zaś odnośnie seksu z nieletnimi - nigdy nie powinno być jakiejkolwiek zgody na takowe zachowania, a w ogóle niedopuszczalnym i karanym bez okoliczności łagodzących zwłaszcza gdy sprawca jest osobą 'duchowną' lub 'pedagogiem'( analogicznie do karania policjantów za nadużycia prz stosowaniu siły fizycznej i środków przymusu bezpośredniego).
|
|
1 na 3 | Eruyatar (62 punktów) | Uważam, że każdy homoseksualista pełniący rolę publiczną jest szkodliwy. Nie dlatego, że jest homoseksualistą, ale dlatego, że promuje homoseksualne schematy zachowań. Tak, wiem, że WHO wycofało się z poprzedniego obwieszczenia, że homoseksualizm stanowi jednostkę chorobową. WHO postanowiło być postępowe, czytaj: poprawne politycznie. Pewnie pod wpływem homoseksualistów w radzie WHO.
|
|
 | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | > Uważam, że każdy homoseksualista pełniący rolę publiczną jest szkodliwy. Nie dlatego, że jest homoseksualistą, ale dlatego, że promuje homoseksualne schematy zachowań. Tak, wiem, że WHO wycofało się z poprzedniego obwieszczenia, że homoseksualizm stanowi jednostkę chorobową. WHO postanowiło być postępowe, czytaj: poprawne politycznie. Pewnie pod wpływem homoseksualistów w radzie WHO.Ale po co taka ostra (nielegalna) prowokacja w moim wątku? Nikt nie pobrnie w to bo nie jest samobójcą a jak Arminius chce spalić jedno z kont jego wojowników to jego wybór. Ja powiem tylko tyle: Upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów zamiast tylko "związkach partnerskich" czyli przy prawie adopcji chłopca przez parę gejów w Polsce nawet gdy jest chętna para damsko-męska jest antynaukowe, nieludzkie wobec chłopca, samobójcze politycznie (90% Polaków nie chce!)Grafika (naukowa): pbs.twimg.(*)X0AIbgbP?format=jpg&name=large
|
|
|  | 1 na 1 | Eruyatar (62 punktów) |
>Ale po co taka ostra (nielegalna) prowokacja w moim wątku? Nielegalna? Może niepoprawna politycznie. Ale jak najbardziej legalna. Czy to w świetle regulaminu forum czy prawa według kodeksu prawa cywilnego i karnego. >Ja powiem tylko tyle: > >Upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów zamiast tylko "związkach partnerskich" czyli przy prawie adopcji chłopca przez parę gejów w Polsce nawet gdy jest chętna para damsko-męska jest antynaukowe, nieludzkie wobec chłopca, samobójcze politycznie (90% Polaków nie chce!) Nie rozumiem, skąd pomysł, by proces jakim jest doprowadzenie do stanu małżeństwa, gdzie trzeba spełnić pewne, oczywiste wymagania, uwspólniać z procesem, których tych wymagań nie spełnia. Stąd, jestem kompletnym przeciwnikiem nazywania homoseksualnego związku małżeństwem. Można wymyślić inny termin. Małżeństwo jest zarezerwowane dla heteroseksualistów.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|