Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy homoseksualista na stanowisku księdza jest złem morlanym

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
06-12-2021 00:10MaxGolonko3 (3459 punktów)Czy homoseksualista na stanowisku księdza jest złem morlanym
Rydzyk załatwił sobie reklamę jego mediów za państwowe peniądze.

Hańba! hańba Hańba!

Tu o tym - fenomenalna grafika (i zabawna)

pbs.twimg.(*)XwAQBchk?format=jpg&name=large

Seminaria przyciągają statystycznie więcej niż średnia homoseksualistów, gdyż w ten sposób unikają ostracyzmu w lokalnej społeczności. Seks księdza z 16-letnim ministrantem naraża go w istotnym stopniu na raka odbytu według nauki. Jest nadużyciem autorytetu nauczyciela, opiekuna.

Siema
p.s.
Ale pojawia się światełko w tunelu. Ksiądz będzie miał coraz mniej potencjalnych ofiar czyli mężczyzn zabitych przez raka na skutek jego wcześniejszych penetracji ich odbytów.

wiadomosci(*)i-pustoszeja-6711442540219072a


"Proporcje odwróciły się w ciągu ostatnich kilku lat. Wcześniej lekcje religii opuszczało w miejskich szkołach kilkoro uczniów, dziś w niektórych placówkach zaledwie kilka osób pozostaje w klasie. Czasem trzeba łączyć klasy, aby katecheta miał z kim pracować, podczas gdy cała uczniowska gromada przeczekuje "okienko" w bibliotece.

Nieco inaczej jest w placówkach oświatowych w małych miejscowościach. Tam do wypisania dziecka z takich zajęć trzeba więcej odwagi. Ale coraz więcej rodziców jest gotowych na taki krok."
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

witamziomy (536 punktów)
>Rydzyk załatwił sobie reklamę jego mediów za państwowe peniądze.
>Hańba! hańba Hańba!
>Tu o tym - fenomenalna grafika (i zabawna)
>pbs.twimg.(*)XwAQBchk?format=jpg&name=large
>Seminaria przyciągają statystycznie więcej niż średnia homoseksualistów, gdyż w ten sposób unikają
>ostracyzmu w lokalnej społeczności. Seks księdza z 16-letnim ministrantem naraża go w istotnym
>stopniu na raka odbytu według nauki. Jest nadużyciem autorytetu nauczyciela, opiekuna.
>Siema
>p.s.
>Ale pojawia się światełko w tunelu. Ksiądz będzie miał coraz mniej potencjalnych ofiar czyli
>mężczyzn zabitych przez raka na skutek jego wcześniejszych penetracji ich odbytów.
>wiadomosci(*)i-pustoszeja-6711442540219072a
>
>"Proporcje odwróciły się w ciągu ostatnich kilku lat. Wcześniej lekcje religii opuszczało w
>miejskich szkołach kilkoro uczniów, dziś w niektórych placówkach zaledwie kilka osób pozostaje w
>klasie. Czasem trzeba łączyć klasy, aby katecheta miał z kim pracować, podczas gdy cała uczniowska
>gromada przeczekuje "okienko" w bibliotece.
>Nieco inaczej jest w placówkach oświatowych w małych miejscowościach. Tam do wypisania dziecka z
>takich zajęć trzeba więcej odwagi. Ale coraz więcej rodziców jest gotowych na taki krok."



Ksiądz jest złem moralnym i bez bycia homoseksualistą wykorzystującym nieletnich. Jest tak dlatego, ponieważ jego nauczanie opiera się na irracjonalnym przekazie, co stoi w opozycji do ludzkiej rozumności.
06-12-2021 23:27 
 Ocena 2 na 2
haish (2907 punktów)

>Ksiądz jest złem moralnym i bez bycia homoseksualistą wykorzystującym nieletnich. Jest tak >dlatego, ponieważ jego nauczanie opiera się na irracjonalnym przekazie, co stoi w opozycji do >ludzkiej rozumności.

Celnie to ująłeś, dodam że każdy wierny wyedukowany przez księdza i katechetę jest klasycznym
przykładem syndromu sztokholmskiego.

Co do raka odbytu w wyniku stosunków analnych to sprawa nie jest taka oczywista.
Mężczyznom w starszym wieku celem uzyskania erekcji prącia zalecany(przez medycynę) jest masaż prostaty, - ten wykonuje się poprzez penetrację odbytu specjalnie w tym celu zaprojektowanymi masażerami.

Zaś odnośnie seksu z nieletnimi - nigdy nie powinno być jakiejkolwiek zgody na takowe zachowania,
a w ogóle niedopuszczalnym i karanym bez okoliczności łagodzących zwłaszcza gdy sprawca jest
osobą 'duchowną' lub 'pedagogiem'( analogicznie do karania policjantów za nadużycia prz stosowaniu siły fizycznej i środków przymusu bezpośredniego).
Eruyatar (62 punktów)
Uważam, że każdy homoseksualista pełniący rolę publiczną jest szkodliwy. Nie dlatego, że jest homoseksualistą, ale dlatego, że promuje homoseksualne schematy zachowań. Tak, wiem, że WHO wycofało się z poprzedniego obwieszczenia, że homoseksualizm stanowi jednostkę chorobową. WHO postanowiło być postępowe, czytaj: poprawne politycznie. Pewnie pod wpływem homoseksualistów w radzie WHO.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Uważam, że każdy homoseksualista pełniący rolę publiczną jest szkodliwy. Nie dlatego, że jest homoseksualistą, ale dlatego, że promuje homoseksualne schematy zachowań. Tak, wiem, że WHO wycofało się z poprzedniego obwieszczenia, że homoseksualizm stanowi jednostkę chorobową. WHO postanowiło być postępowe, czytaj: poprawne politycznie. Pewnie pod wpływem homoseksualistów w radzie WHO.

Ale po co taka ostra (nielegalna) prowokacja w moim wątku?

Nikt nie pobrnie w to bo nie jest samobójcą a jak Arminius chce spalić jedno z kont jego wojowników to jego wybór.

Ja powiem tylko tyle:

Upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów zamiast tylko "związkach partnerskich" czyli przy prawie adopcji chłopca przez parę gejów w Polsce nawet gdy jest chętna para damsko-męska jest antynaukowe, nieludzkie wobec chłopca, samobójcze politycznie (90% Polaków nie chce!)


Grafika (naukowa):

pbs.twimg.(*)X0AIbgbP?format=jpg&name=large
11-12-2021 12:26 
 Ocena 1 na 1
Eruyatar (62 punktów)

>Ale po co taka ostra (nielegalna) prowokacja w moim wątku?
Nielegalna? Może niepoprawna politycznie. Ale jak najbardziej legalna. Czy to w świetle regulaminu forum czy prawa według kodeksu prawa cywilnego i karnego.
>Ja powiem tylko tyle:
>
>Upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów zamiast tylko "związkach partnerskich" czyli przy prawie adopcji chłopca przez parę gejów w Polsce nawet gdy jest chętna para damsko-męska jest antynaukowe, nieludzkie wobec chłopca, samobójcze politycznie (90% Polaków nie chce!)

Nie rozumiem, skąd pomysł, by proces jakim jest doprowadzenie do stanu małżeństwa, gdzie trzeba spełnić pewne, oczywiste wymagania, uwspólniać z procesem, których tych wymagań nie spełnia.
Stąd, jestem kompletnym przeciwnikiem nazywania homoseksualnego związku małżeństwem. Można wymyślić inny termin. Małżeństwo jest zarezerwowane dla heteroseksualistów.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365