Racjonalista - Strona głównaDo treści
Coś tu jest nie halo !

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
12-12-2021 22:49MaxGolonko3 (3459 punktów)Coś tu jest nie halo !
Grafika:

pbs.twimg.(*)AE-zOj?format=png&name=360x360

Inne kraje już ostro zmuszają ludzi do szczepień, utrudniają życie niezaszczepionym, a Polska w ogonie.

Jakaś ekipa stara się ogłupić Polaków i stworzyć

iluzję,

że wykazuje troskę nad epidemią covid, a naprawdę kłania się w pas politykom prawie upośledzonym umysłowo (IQ<80), którzy wierzą w kłamstwa antyszczepionkowców. Kalkuluje jej się to.

BTW

Ja "obrażam" Armniusa bo to gówno moralne zarabia cuchnące kałem moralnym (a może i fizycznym z odbytów wykorzystywanych ministrantów) pieniądze od jakiegoś biskupa, zakonnika lib pisowca.

Pisze tu nudne już jak flaki z olejem antysemistyzmy a co gorsze wygodne politycznie dla kogoś bzdury antyszczepionkowe czym przyczynia się do

AUTENTYCZNYCH ŚMIERCI POLAKÓW CO TO CZYTAJĄ I PRZEZ TEGO ZAKALCA MORALNEGO SIĘ NIE SZCZEPIĄ.

Siema
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Eruyatar (62 punktów)
> Grafika:
>pbs.twimg.(*)AE-zOj?format=png&name=360x360
>Inne kraje już ostro zmuszają ludzi do szczepień, utrudniają życie niezaszczepionym, a Polska w
>ogonie.
>Jakaś ekipa stara się ogłupić Polaków i stworzyć
> iluzję,
>że wykazuje troskę nad epidemią covid, a naprawdę kłania się w pas politykom prawie upośledzonym
>umysłowo (IQ<80), którzy wierzą w kłamstwa antyszczepionkowców. Kalkuluje jej się to.
>BTW
>Ja "obrażam" Armniusa bo to gówno moralne zarabia cuchnące kałem moralnym (a może i fizycznym z
>odbytów wykorzystywanych ministrantów) pieniądze od jakiegoś biskupa, zakonnika lib pisowca.
>Pisze tu nudne już jak flaki z olejem antysemistyzmy a co gorsze wygodne politycznie dla kogoś
>bzdury antyszczepionkowe czym przyczynia się do
>AUTENTYCZNYCH ŚMIERCI POLAKÓW CO TO CZYTAJĄ I PRZEZ TEGO ZAKALCA MORALNEGO SIĘ NIE SZCZEPIĄ.
>Siema
>
A to nie w Polsce ludzie napadają na punkty szczepień albo buntują się przeciw loteriom szczepionkowym? Albo nie szczepią się, z powodów politycznych -> robią na złość PiSowi stwierdzając, że skoro rząd trąbi w publicznej tv o tym, że należy się szczepić, to Kowalski na złość, nie da sobie szczepionki wstrzyknąć ?
haseleczko (418 punktów)
>Pisze tu nudne już jak flaki z olejem antysemistyzmy

Co Ci przeszkadza antysemityzm? W wielu nacjach nazwa Żyd ma negatywne zabarwienie emocjonalne. Z powietrza się to na pewno nie wzięło...
DyktaFon (9281 punktów)
> Grafika:
>pbs.twimg.(*)AE-zOj?format=png&name=360x360
>Inne kraje już ostro zmuszają ludzi do szczepień, utrudniają życie niezaszczepionym, a Polska w
>ogonie.
>Jakaś ekipa stara się ogłupić Polaków i stworzyć
> iluzję,
>że wykazuje troskę nad epidemią covid, a naprawdę kłania się w pas politykom prawie upośledzonym
>umysłowo (IQ<80), którzy wierzą w kłamstwa antyszczepionkowców. Kalkuluje jej się to.
>BTW
>Ja "obrażam" Armniusa bo to gówno moralne zarabia cuchnące kałem moralnym (a może i fizycznym z
>odbytów wykorzystywanych ministrantów) pieniądze od jakiegoś biskupa, zakonnika lib pisowca.
>Pisze tu nudne już jak flaki z olejem antysemistyzmy a co gorsze wygodne politycznie dla kogoś
>bzdury antyszczepionkowe czym przyczynia się do
>AUTENTYCZNYCH ŚMIERCI POLAKÓW CO TO CZYTAJĄ I PRZEZ TEGO ZAKALCA MORALNEGO SIĘ NIE SZCZEPIĄ.
>Siema
>
Doskonały pomysł! Proponuje na początek wprowadzić nakaz noszenia opaski na ręce przez niezaszczepionych z takim wymyślnym trójkątem. Ewentualnie można to wyszywać na ubraniu...
Jako kolejny krok proponowałbym wprowadzenie dzielnic, gdzie niezaszczepieni nie będą mieli wstępu. Mogą też być tramwaje tylko dla zaszczepionych... Kolejne kroki przedstawię w najbliższym czasie, jak te się zrealizują... W ten prosty i nowatorski sposób rozwiążemy kwestię niezaszczepionych...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365