 |
Seksualizacja wizerunku kobiety w wątkach MaxaGolonko3 Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-12-2021 10:00 | Arminius (25555 punktów) | Seksualizacja wizerunku kobiety w wątkach MaxaGolonko3
1 na 5 | Komentator MaxGolonko3 od dłuższego czasu, systematycznie w swoich watkach zamieszcza wizerunki, bądź też linki do wizerunków skąpo ubranych, piersiatych i "dupiatych" kobiet, dokonując ich wzorcowej seksualizacji oraz uprzedmiotowienia. Ostatnio dopuścił się sui generis kwalifikowanej odmiany owej seksualizacji - poprze zamieszczenie linka do foty przedstawiającej, między innymi, kobietę przebraną za kociaka/kocicę ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,865188#w865209). Kocica to kobieta wulgarna, skąpo ubrana, zachowująca się prowokacyjnie wobec mężczyzn, prosząca się całym swoim jestestwem o solidne "wyruchanie" ze strony typa typu macho. Dokonywanie seksualizacji kobiet w formule jak wyżej wystawia jednoznaczne świadectwo gustom i preferencjom seksualnym osobnika jak wyżej. Jest jednakże problem większy - a mianowicie obrażanie i uprzedmiatawianie kobiet. Są oczywiście także wśród kobiet, osobniczki będące odpowiednikiem osobowości komentatora MaxaGolonki3 ( po angielsku "slut" "bimbo"), którym, nosząca znamiona perwersji aktywność komentatora Maxa3Golonko nie musi przeszkadzć. Jednakże te mające honor, godność i poczucie własnej wartości za każdym razem gdy osobnik jak wyżej dopuszcza się kolejnej seksualizacji jak wyzej - czują się sponiewierane i obrażone. Poruszałem już onegdaj ów problem. Dzisiaj wracam do niego bo primo, mamy jego kolejną kwalifikowaną odsłonę, secundo, trafiłem na wyśmienity tekst traktujący właśnie o problemie seksualizacji/uprzedmiatawiania kobiet w mediach i reklamie. Jego treść koresponduje wybornie z breweriami wyczynianymi przez komentatora MaxaGolonkę3. Proszę zwrócić szczególną uwagę na przykłady seksualizacji kobiet podane w nim podane. Wyglądają tak, jakby zostały zaczerpnięte z wątków osobnika jak wyżej. klubjagiel(*)eministkom-to-nie-przeszkadza/"Uprzedmiotowienia można dokonać w różnych sposób - mniej lub bardzie dosłowny. Reklama Magnum z udziałem Anji Rubik balansuje na granicy erotyki i wulgarności, chwilami nawet przyciąga subtelnością i łagodną, choć wyraźną muzyką. Widać także olbrzymie środki finansowe, które mimo wszystko nie pozwoliły uniknąć autorom przekazu jego wulgarności. Trzeba jednak jasno stwierdzić, że uprzedmiotowienie zawsze pozostanie uprzedmiotowieniem, jak przemoc przemocą. Kwestią sporną jest tylko to, jak bardzo jesteśmy w stanie je ukryć.Erotyzacja polskiego przestrzeni medialnej postępuje nadal i ma się całkiem dobrze. Wystarczy spojrzeć na skandaliczne reklamy firmy Lindner, które zawierają zupełnie lub częściowo nagie młode, idealne, zgrabne i zdecydowanie poprawione w Photoshopie kobiety reklamujące... trumny. Firma poszła o krok dalej i od 2010 roku proponuje także kalendarze utrzymane w tej samej "estetyce". Fantazja "Playboya" może się przy tym schować. Stosunek na trumnie? Proszę bardzo. Wersja hot czy raczej romantyczna? Każdego roku czeka nas inna "niespodzianka". W tym roku produkt reklamowany jest następująco: "Wyobraź sobie, że to ostatni dzień przed końcem świata. Bądź świadkiem niezwykłej podróży dwóch dziewczyn, które chwytając ostatnie chwile wiedzą, że jutro nie będzie konsekwencji czynów dnia dzisiejszego. Znikają wszystkie bariery... Poczuj radosne szaleństwo i melancholię Kalendarza Lindner 2020, w którym zakwita miłość i kończy się świat. A Ty - co zrobisz ostatniego dnia przed końcem świata?". Brzmi kusząco? Nic tylko brać i konsumować." | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Dojrzej człowieku | Co tym masz w głowie chłopie? Siano? Rozumiem. że chcesz udowodnić jak bardzo jesteś hetero, ale im bardziej się starasz, tym bardziej beznadziejnie to wygląda. Wtem rozległ się pisk hamulców, prze dogródek zajechał rowerzystka w trykotach jak wyżej. Gdy zeszła z roweru, dostałem taki "strzał z wielbłądziego kopyta między oczy", że tylko chlusnęło wkoło rozlanym piwem.Pisownia oryginalna, pokazuje jak emocjonalnie jeszcze byłeś roztrzęsiony gdy to pisałeś. Obrońca kobiet... No proszę, wejź nie rozśmieszaj... Jest takie damskie słowo - "KRETYN" Powiedz, jaki normalny facet by z takim tekstem wyjechał? Nie znam żadnego, który by się tak histerycznie zachował na widok rowerzystki, bo przecież nie zauroczyła cię jej uroda. www.racjonalista.pl/forum.php/s,852381#w852464No i to: Ja nie zaglądam w te krocza. to "one zaglądają" w moje oczy - a ja wtedy od razu z niesmakiem odwracam wzrok.Dam ci radę - omijaj tego typu tematy, przede wszystkim nie służą one tobie.
|
|
 | | Arminius (25555 punktów) | lewackie deprawowanie |
>Wtem rozległ się pisk hamulców, prze dogródek zajechał rowerzystka w trykotach jak wyżej. Gdy >zeszła z roweru, dostałem taki "strzał z wielbłądziego kopyta między oczy", że tylko chlusnęło >wkoło rozlanym piwem.
To był żeński odpowiednik komentatora MaxaGolonko3, o którym w wątku jest wyraźne wspomniane. To kobiety, które są na tyle wulgarne i niedojrzałe emocjonalnie, że wpasowują się w Ich seksualizację uprawianą przez typu pokroju komentatora jak wyżej. Jak pan wie żadnej płci nie dyskryminuję, więc kobiety takiego pokroju równie ostro krytykuję.
>Ja nie zaglądam w te krocza. to "one zaglądają" w moje oczy - a ja wtedy od razu z niesmakiem >odwracam wzrok.
Podobnie jest i w tym wypadku. Deprawator MaxGolonka3 epatuje na forum wizerunkami lubieżnych kocic - ja zaś z niesmakiem odwracam wzrok. Bo mam klasę i honor. Każda kobieta z klasą i honorem postąpi dokładnie tak samo czego pan - będąc szablonowym, zepsutym do szpiku kości lewakiem - nigdy nie zrozumiesz.
|
|
|  | | romaro (25211 punktów) | Odp: lewackie deprawowanie | >To był żeński odpowiednik komentatora MaxaGolonko3, o którym w wątku jest wyraźne wspomniane. To kobiety, które są na tyle wulgarne i niedojrzałe emocjonalnie,
Gdy mowa o kobiecie, która miała nieszczęście natknąć się na taką pijacką, zafajdaną kreature.
Wiesz, jak jakiś - śmierdzący piwem - bigot dostaje białej gorączki na widok kobiecego krocza, normalną i zdrową reakcją byłoby dać mu w morde. Piszę to z pełną odpowiedzialnością. Wiem jak takie łajzy śmierdzą, gdy się obleją tym trunkiem, i jak po tym działają na nich kobiety. Nie lubię piwa i nie pamiętam kiedy go piłem, więc mam prawo czuć obrzydzenie do ludzi nie potrafiących kulturalnie go spożyć.
PS Nie pij, jak nie potrafisz zapanować nad własnymi emocjami.
|
|
| |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | lewackie mieszanie | >>To był żeński odpowiednik komentatora MaxaGolonko3, o którym w wątku jest wyraźne wspomniane. To kobiety, które są na tyle wulgarne i niedojrzałe emocjonalnie, >Gdy mowa o kobiecie, która miała nieszczęście natknąć się na taką pijacką zafajdaną kreature.
Pijacką? Ależ pan kreatywny w tworzeniu hejtowych epitetów out of the blue.
>Wiesz, jak jakiś - śmierdzący piwem - bigot dostaje białej gorączki na widok kobiecego krocza, >normalną i zdrową reakcją byłoby dać mu w morde.
Lewacka agresja to pana specjalność nie od dzisiaj. Wiemy to , wiemy.
>Piszę to z pełną odpowiedzialnością.
Jako kwalifikowany lewak nie ma pan pojęcia co to jest odpowiedzialność.
>Wiem jak takie łajzy śmierdzą, gdy się obleją tym trunkiem, i jak po tym działają na nich >kobiety.
Pan nic nie wiesz, pan jesteś zdeterminowany przez lewacką sztampę, czyli chamstwo, agresję i postponowanie bliźniego. Pańskie słowa to nic innego jak tyko przejaw pańskiej rozwścieczonej bezsilności. Równie dobrze mógłby pan sobie sporządzić kukłę z napisem Arminius i za każdym razem jak pana "bierze" okładać ją pięściami, zamknięty w łazience.
>Nie lubię piwa i nie pamiętam kiedy go piłem, więc mam prawo czuć obrzydzenie do ludzi nie >potrafiących kulturalnie go spożyć.
Kulturalnie winien się przede wszystkim zachowywać na forum deparwator MaxGolonka3. I nie mieszajmy do tego picia piwa, szczególnie jeżeli nie mamy o tym bladego pojęcia.
|
|
| | |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Wytrzeźwiej | Wytrzeźwiej to może pogadamy, bo ty nie masz bladego pojęcia jak śmierdzi pijus, który się piwskiem obleje.
|
|
| | |  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: lewackie mieszanie | Grafika, której czepił się Arminius to ta: pbs.twimg.(*)AYkJ_t?format=png&name=900x900Fotografia kobiety-kota była podpisana "Strój na Jasełka" przez firmę odzieżową, która ją reklamowała i były tam jeszcze stroje aniołków. W kontekście wszystkich wypowiedzi Arminiusa zaczynam obawiać się, że brzydzi go każde krocze gdzie nie widać wybrzuszenia materiału z racji genitaliów pod spodem. Jest też coraz bardziej prawdopodobne że Arminius wbija penisa w odbyt podległego mu ministranta lub kolegi z zakonu. Nauka odkryła że bierny seks analny znacząco zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania potem na raka odbytu. Wnioski pozostawiam ludziom inteligentnym. Siema p.s. Wszystkie wszechświaty są wieczne.
|
|
| DyktaFon (9281 punktów) | Odp: Seksualizacja wizerunku kobiety w wątkach MaxaGolonko3 | > Komentator MaxGolonko3 od dłuższego czasu, systematycznie w swoich watkach zamieszcza...Nie bądźmy aż tak pruderyjni  Nieraz krytykuję wspomnianego wyżej osobnika (kojarzącego mi się z pyszną golonką...), bo ma on na sumieniu o wiele gorsze przewinienia, niż zdjęcia fajnych kobiet. Żeby tylko takie "gafy" na tym forum robiono, to świat byłby naprawdę piękniejszy. Co do wspomnianego kalendarza, to znam od dawna. I nie mam negatywnych uwag  Tzn. bardziej bym narzekał na te trumny, ale wiadomo: reklama firmy robiącej trumny musi je przedstawiać. Ogólnie ta reklama jest super, ponieważ nie pamiętam żadnej konkurencyjnej firmy, a tą tak. A o to chodzi w reklamie. Przy okazji podziękowania dla autora wątki, że tak szczerze reklamuje tą firmę
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | > Komentator MaxGolonko3Grafika, której czepił się Arminius to ta: pbs.twimg.(*)AYkJ_t?format=png&name=900x900Fotografia kobiety-kota była podpisana "Strój na Jasełka". W kontekście wszystkich wypowiedzi Arminiusa zaczynam obawiać się, że brzydzi go każde krocze gdzie nie widać wybrzuszenia materiału z racji genitaliów pod spodem. Jest też coraz bardziej prawdopodobne że Arminius wbija penisa w odbyt podległego mu ministranta lub kolegi z zakonu. Nauka odkryła że bierny seks analny znacząco zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania potem na raka odbytu. Wnioski pozostawiam ludziom inteligentnym. Siema
|
|
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | dubeltowy ancymonek! | >Fotografia kobiety-kota była podpisana "Strój na Jasełka".
To nie tylko kobiety pan obraża ale także wierzących. Co nie dziwi zważywszy na pana kwalifikowany profil. To temat na odrębny, frapujący wątek. Postaram się wkrótce coś skrobnąć na temat.
|
|
|  | 1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: dubeltowy ancymonek! | >>Fotografia kobiety-kota była podpisana "Strój na Jasełka". >To nie tylko kobiety pan obraża ale także wierzących. Co nie dziwi zważywszy na pana kwalifikowany profil. To temat na odrębny, frapujący wątek. Postaram się wkrótce coś skrobnąć na temat. >
Baranie!
Fotografia kobiety-kota była podpisana "Strój na Jasełka" przez firmę odzieżową, która ją reklamowała i były tam jeszcze stroje aniołków.
jesteś chory!
|
|
| |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | makabrycznie | >>>Fotografia kobiety-kota była podpisana "Strój na Jasełka". >>To nie tylko kobiety pan obraża ale także wierzących. Co nie dziwi zważywszy na pana kwalifikowany profil. To temat na odrębny, frapujący wątek. Postaram się wkrótce coś skrobnąć na temat. >> >Baranie! >Fotografia kobiety-kota była podpisana "Strój na Jasełka" przez firmę odzieżową, która ją reklamowała i były tam jeszcze stroje aniołków. >jesteś chory!
To firma obraża, a pan za nią, zamieszczając jej trefne produkty. Pan w swej lewackiej gruboskórności najpewniej w ogóle nie widzi problemu, a nawet przeciwnie, zaciera ręce z zadowolenia, że wreszcie/znów tym głupim religiantom dołożono. Ale jak ktoś pana potraktuje podobnie - to jest wrzask pod niebiosa i wyzywanie od baranów, hitlerowców, kału moralnego. itp, itd. Oj jaki z pana beznadziejny przypadek. Bezbrzeżna hipokryzja plus skrajna agresja plus rozchwianie emocjonalne - in nuce makabryczny amalgamat. Nota bene to dobry zaczyn do jeszcze bardziej ciekawego wątku.
|
|
| | |  | | romaro (25211 punktów) | Armi srebrna zbroja. | >Pan w swej lewackiej gruboskórności najpewniej w ogóle nie widzi problemu, a nawet przeciwnie, zaciera ręce z zadowolenia, że wreszcie/znów tym głupim religiantom dołożono. Ale jak ktoś pana potraktuje podobnie - to jest wrzask pod niebiosa i wyzywanie od baranów, hitlerowców, kału moralnego. itp, itd. Oj jaki z pana beznadziejny przypadek. Bezbrzeżna hipokryzja plus skrajna agresja plus rozchwianie emocjonalne - in nuce makabryczny amalgamat.
Ale z ciebie osioł i hipokryta. Założyć temat w dziale Sprawy portalu, co by się wypróżniać. Tak jak byś nie mógł tego kontynuować gdzie indziej. Twoja coraz większa agresja, bezpośrednie słowne ataki mogą wskazywać, że książe z konia w błoto wpadł, ale mi to bardziej wygląda na to, że ucho w dzbanie w końcu się urwało.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | modus operandi | >>Pan w swej lewackiej gruboskórności najpewniej w ogóle nie widzi problemu, a nawet przeciwnie, zaciera ręce z zadowolenia, że wreszcie/znów tym głupim religiantom dołożono. Ale jak ktoś pana potraktuje podobnie - to jest wrzask pod niebiosa i wyzywanie od baranów, hitlerowców, kału moralnego. itp, itd. Oj jaki z pana beznadziejny przypadek. Bezbrzeżna hipokryzja plus skrajna agresja plus rozchwianie emocjonalne - in nuce makabryczny amalgamat.
>Ale z ciebie osioł i hipokryta.
Zaczynamy od klasycznego hejtu. Po czym pleciemy jak niżej bez sensu, w swym lewackim tupecie wskazując na rzekome "słowne ataki" mojego autorstwa.
>Założyć temat w dziale Sprawy portalu, co by się wypróżniać. Tak jak byś nie mógł tego >kontynuować gdzie indziej. >Twoja coraz większa agresja, bezpośrednie słowne ataki mogą wskazywać, że książe z konia w błoto >wpadł, ale mi to bardziej wygląda na to, że ucho w dzbanie w końcu się urwało.
To klasyczna żydowsko - bolszewicka mentalność - popełnić paskudne zbrodnie i przypisać je wrogowi. Tak staliniści zrobili - np. z Katyniem.
|
|
| | | | |  | | romaro (25211 punktów) | Odp: modus operandi | >Zaczynamy od klasycznego hejtu. Przecież sam ptasi głąbie założyłeś ten temat by się wypróżnić, więc jaki masz problem, że twoja narcystyczna postać ucierpi? Nie dziwne mi, że w swojej megalomani na takie szczegóły jak własne zachowanie nie zwracasz uwagi, właśnie ze względu na twój ptasi móżdżek, którym i mnie chciałeś obdzielić.
Tylko jedna mała uwaga - następnym razem zdecyduj się na jedno z dwóch - albo rozumuję, albo mam ptasi móżdżek, bo - żeby daleko nie szukać - u ciebie rozum z twoim ptasim móżdżkiem w parze nie idzie.
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | ornitologicznie? | >>Zaczynamy od klasycznego hejtu. >Przecież sam ptasi głąbie...
Zaczynamy od klasycznego hejtu......
W pana krótkiej wypowiedzi pojawił się cztery razy termin "ptasi". Idzie pan w ślady komentatora MaxaGolonki3, który przechodzi fazę fascynacji kalem. Pan zaś, jak widać, ptakami. To generalnie rzecz biorąc nie jest złe hobby. Proszę tylko uważać, żeby przepadkiem nie zostać... Ptaśkiem!
|
|
| j26c (338 punktów) | Odp: Seksualizacja wizerunku kobiety w wątkach MaxaGolonko3 | > Komentator MaxGolonko3 od dłuższego czasu, systematycznie w swoich watkach zamieszcza wizerunki,> bądź też linki do wizerunków skąpo ubranych, piersiatych i "dupiatych" kobiet, dokonując ich> wzorcowej seksualizacji oraz uprzedmiotowienia. Ostatnio dopuścił się sui generis kwalifikowanej> odmiany owej seksualizacji - poprze zamieszczenie linka do foty przedstawiającej, między innymi,> kobietę przebraną za kociaka/kocicę (www.racjonalista.pl/forum.php/s,865188#w865209). Kocica> to kobieta wulgarna, skąpo ubrana,Wcale nie skąpo, strój to przebranie na imprezy, ogólnie to reklama. Osobiście nie gustuję w takim przebraniu (mam alergię na rzeczy ala Batman, babka też mi nie leży). Ale w czym problem to nie rozumiem. > zachowująca się prowokacyjnie wobec mężczyzn, prosząca się całym> swoim jestestwem o solidne "wyruchanie" ze strony typa typu macho.E, tam, masz fantazje albo prędzej jakieś religijne fobie. W piosence: Rammstein - Ausländer www.youtube.com/watch?v=pat2c33sbogsą bardziej skąpo odziane i nie histeryzujesz. Nie ma nawet blokady wieku ani nic  Zresztą niby po co. Założyłeś to tylko po to by dokopać Maxowi (na poziomie żłobka, sektor raczkowania) i ciągnąć (prawdopodobnie na płatne zlecenie) portal w dól zalewając go jadowitym błotem. Ciągniesz w dół bardzo wyraźnie, może to przez Ciebie autorzy Listów z sadu zrezygnowali (a tam są naprawdę wartościowe rzeczy). Zobacz ile Twoich bezsensownych wątków tu jest ! Ja osobiście podejrzewam Ciebie o swoiste testy (co przejdzie na portalu a co nie, zwłaszcza wątki antyżydowskie i mniej lub bardziej zawoalowany rasizm) i przy okazji zlecony opłacony sabotaż intelektualny (zamienić portal w błoto i wypłoszyć sensownych korespondentów a resztę ośmieszyć).
Wnioskuje o: - ponownie, kasację punktów regulaminu o wpływie ilości punktów na możliwość pisania. Same punku dla uzależnionych od lajek na FB i reszcie szajsu mogą zostać jak to tak większość grzeje ale nie do przyjęcia jest sytuacja że parę minusów zablokuje początkującemu konto a taki A pisze swoje nacjonalistyczne brednie od lat i posiada tych punktów za nic tyle że nie do ruszenia. - solidne upomnienie A i skanalizowanie jego ściek twórczości do jakiegoś konkretnego działu przynajmniej w większości przypadków. Niech zakłada szajs w bazgrołach czy lepiej w ogóle założyć dział POSTACIE I TEORIE EGZOTYCZNE z opisem "zaburzeni nacjonaliści, anty naukowcy, spece od heco ekonomii, raju i reszta, czytasz wyłącznie na własną odpowiedzialność". - przemyślenie kary dla wszystkich pod postacią przeniesienia wątku do działu POSTACI za konkretne wady tekstu rozpoczynającego a w tym: rasizm, bardzo poważne rozbieżności z nauką, ogólny bełkot i słabe postawienie tez. "Raj" się klasyfikuje od razu (2 miliony lat balangi na stepie w raju ala ten z bajek religijnych, cyc przez 7 lat, to jest gorsze niż płaska Ziemia), podobnie "strefa Knopke" (elementarne braki w zasadach prawnych i poszanowania ich chociażby - tworzy sobie bzdurstrefę obecnie i obejmuje nią przymusowo ludzi mających wypracowana emeryturę lub niewiele do, kasacja praw emerytalnych też, to jest bzdura co się zowie). Co do niektórych motywów z płaską Ziemią byłbym ostrożny (trójkąty prostokątne, horyzont na wodzie, pomiary i zamiana na sekundy kątowe liczyłem po jednym wątku
|
|
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | w...lewackim sadzie? | >Wcale nie skąpo, strój to przebranie na imprezy, ogólnie to reklama. >Osobiście nie gustuję w takim przebraniu (mam alergię na rzeczy ala Batman, babka też mi nie >leży). Ale w czym problem to nie rozumiem.
Skoro prezentuje pan poziom MaxaGolonko3 - to rzecz oczywista, że pan niczego nie rozumie.
>E, tam, masz fantazje albo prędzej jakieś religijne fobie.
Fantazje, to mają ci którzy zaśmiecają forum fotkami roznegliżowanych pind. I pan chyba - niestety - też w tych....fantazjach się odnajduje.
>W piosence: >Rammstein - Ausländer >www.youtube.com/watch?v=pat2c33sbog >są bardziej skąpo odziane i nie histeryzujesz.
Przecież to nie ja zapodałem ten link, tylko pan - więc nie miałem okazji żeby pohisteryzować n atemat. Oj, grasz pan nieczysto, wychodzi z pana paskudne szydło, jak z owego wora.
>Nie ma nawet blokady wieku ani nic Zresztą niby po co.
Na przykład po to, żeby nie było jak w Kalifornii, czyli nago, perwersyjnie i po kolana w lewackim gównie.
>Założyłeś to tylko po to by dokopać Maxowi (na poziomie żłobka, sektor raczkowania) i ciągnąć >(prawdopodobnie na płatne zlecenie) portal w dól zalewając go jadowitym błotem.
Polemizuję od dłuższego czasu z komentatorem MaxGolnko3 - bo on ma tendencję do obrzucania tego forum...kałem. Niech pan zacytuje ten mój "jad". Ja w odpowiedzi zacytuję kał Maxa Golonko3, Ok????
>Ciągniesz w dół bardzo wyraźnie, może to przez Ciebie autorzy Listów z sadu zrezygnowali (a >tam są naprawdę wartościowe rzeczy).
Tu chyba ostatecznie wyszło z pana szydło jak wyżej. Jak pan tak sobie cenisz listy z sadu - to na co pan czekasz? Ciągnij pan tam i...zaspokój swe pragnienie z tej.... krynicy wartościowych rzeczy.
>Zobacz ile Twoich bezsensownych wątków tu jest !
Ile, bo żadnego bezsensownego nie widzę?
>Ja osobiście podejrzewam Ciebie o swoiste testy (co przejdzie na portalu a co nie, zwłaszcza >wątki antyżydowskie i mniej lub bardziej zawoalowany rasizm) i przy okazji zlecony opłacony >sabotaż intelektualny (zamienić portal w błoto i wypłoszyć sensownych korespondentów a resztę >ośmieszyć).
A nieosobiście?
>Wnioskuje o: >- ponownie, kasację punktów regulaminu o wpływie ilości punktów na możliwość pisania. Same >punku dla uzależnionych od lajek na FB i reszcie szajsu mogą zostać jak to tak większość >grzeje ale nie do przyjęcia jest sytuacja że parę minusów zablokuje początkującemu konto a >taki A pisze swoje nacjonalistyczne brednie od lat i posiada tych punktów za nic tyle że nie >do ruszenia.
Zazdrość pana zaraz zeżre tak, że zostaną panu same skarpetki. Pikantne jest w tym wszystkim to, że ja też wolałbym zamiast punktów innym system. Np. info o ilości odwiedzin strony.
>solidne upomnienie A i skanalizowanie jego ściek twórczości do jakiegoś konkretnego działu >przynajmniej w większości przypadków. Niech zakłada szajs w bazgrołach...
Ale pana szlag trafia - to przez ten wątek o żydowskich Einsatzgruppen?
>czy lepiej w ogóle założyć dział POSTACIE I TEORIE EGZOTYCZNE z opisem "zaburzeni >nacjonaliści, anty naukowcy, spece od heco ekonomii, raju i reszta, czytasz wyłącznie na >własną odpowiedzialność".
Ale, ale zapomniał pan o lewackich hunwejbinach i ateistycznych, nawiedzonych "religiantach", aaa?
>- przemyślenie kary dla wszystkich pod postacią przeniesienia wątku do działu POSTACI za >konkretne wady tekstu rozpoczynającego a w tym: rasizm, bardzo poważne rozbieżności z nauką, >ogólny bełkot i słabe postawienie tez. >"Raj" się klasyfikuje od razu (2 miliony lat balangi na stepie w raju ala ten z bajek >religijnych, cyc przez 7 lat, to jest gorsze niż płaska Ziemia), podobnie "strefa Knopke" >(elementarne braki w zasadach prawnych i poszanowania ich chociażby - tworzy sobie bzdurstrefę >obecnie i obejmuje nią przymusowo ludzi mających wypracowana emeryturę lub niewiele do, >kasacja praw emerytalnych też, to jest bzdura co się zowie).
Wszystko się wyjaśniło. Pan nie zapomniał o lewackich hunwejbinach. Pan nim jest. Chce pan wprowadzić policję myśli - bardziej srogą niż lewacki komentator romaro
|
|
|  | | j26c (338 punktów) | Odp: w...lewackim sadzie? | > >Nie ma nawet blokady wieku ani nic Zresztą niby po co.> Na przykład po to, żeby nie było jak w Kalifornii, czyli nago, perwersyjnie i po kolana w lewackim gównie.To znaczy jaką konkretnie Pan tezę stawia i co jest nie tak ze stanem Kalifornia (z tego co wiem to tam jest drogo  Jakiś przykład też mile widziany? Co to znaczy dokładnie "lewackie gówno" ? > >Założyłeś to tylko po to by dokopać Maxowi (na poziomie żłobka, sektor raczkowania) i ciągnąć >(prawdopodobnie na płatne zlecenie) portal w dól zalewając go jadowitym błotem.> Polemizuję od dłuższego czasu z komentatorem MaxGolnko3 - bo on ma tendencję do obrzucania tego forum...kałem. Niech pan zacytuje ten mój "jad". Ja w odpowiedzi zacytuję kał Maxa Golonko3, Ok????Podanie linku do reklamy firmy to nie jest "kał" a to jest głównym tematem tego wątku. Można dyskutować czy babka jest w kogoś guście czy nie i czy powinno się podawać tu reklamy firmy. W kulturalny sposób dyskutować. > >Ciągniesz w dół bardzo wyraźnie, może to przez Ciebie autorzy Listów z sadu zrezygnowali (a >tam są naprawdę wartościowe rzeczy).> Tu chyba ostatecznie wyszło z pana szydło jak wyżej.A konkretnie ? > Jak pan tak sobie cenisz listy z sadu - to na co pan czekasz? Ciągnij pan tam i...zaspokój swe pragnienie z tej.... krynicy wartościowych rzeczy.Tam są bardzo wartościowe rzeczy mi. linki do różnych nowinek naukowych, opisy, tłumaczenia itp. Tylko pozazdrościć. Co do mnie starczy że od czasu do czasu skrobnę tu. > >Ja osobiście podejrzewam Ciebie o swoiste testy (co przejdzie na portalu a co nie, zwłaszcza >wątki antyżydowskie i mniej lub bardziej zawoalowany rasizm) i przy okazji zlecony opłacony >sabotaż intelektualny (zamienić portal w błoto i wypłoszyć sensownych korespondentów a resztę >ośmieszyć).> A nieosobiście?Na newsach pisze się w swoim imieniu. Podkreśliłem to i chciałem zobaczyć jak Pan zareaguje  > >Wnioskuje o:> >- ponownie, kasację punktów regulaminu o wpływie ilości punktów na możliwość pisania. Same >punku dla uzależnionych od lajek na FB i reszcie szajsu mogą zostać jak to tak większość >grzeje ale nie do przyjęcia jest sytuacja że parę minusów zablokuje początkującemu konto a >taki A pisze swoje nacjonalistyczne brednie od lat i posiada tych punktów za nic tyle że nie >do ruszenia.> Zazdrość pana zaraz zeżre tak, że zostaną panu same skarpetki. Pikantne jest w tym wszystkim to, że ja też wolałbym zamiast punktów innym system. Np. info o ilości odwiedzin strony.Zazdrość z powodu cyfry przy pseudonimie samemu mając pseudonim nie skojarzony z realem na skrajnie niszowym portalu na którym została garstka userów piszących często od rzeczy gorzej niż pijane pingwiny (za przeproszeniem)? Jak tu poczytałem tłukących od lat jeden i ten sam temat ? I na dokładkę jeszcze mi za to nie płacą, ja za to płacę bo opłacam sieć i amortyzację sprzętu. Pan chyba żartuje. Wskazuje tylko pewne niebezpieczeństwo i bardzo zniżkowy kierunek. > >solidne upomnienie A i skanalizowanie jego ściek twórczości do jakiegoś konkretnego działu >przynajmniej w większości przypadków. Niech zakłada szajs w bazgrołach...> Ale pana szlag trafia - to przez ten wątek o żydowskich Einsatzgruppen?Uważam że przesadza Pan z tezami A szereg Pana wątków jest ogólnie bardzo wątpliwe. Rozsiewanie tego typu treści gdzie się tylko da (głownie przez Pana) prowadzi do odpływu wartościowych dyskutantów z portalu i braku napływu nowych. Taką tezę stawiam i coś z tym powinno się zrobić bo to dla mnie zjawisko szkodliwe. To jest jedna z propozycji. > >czy lepiej w ogóle założyć dział POSTACIE I TEORIE EGZOTYCZNE z opisem "zaburzeni >nacjonaliści, anty naukowcy, spece od heco ekonomii, raju i reszta, czytasz wyłącznie na >własną odpowiedzialność". > Ale, ale zapomniał pan o lewackich hunwejbinach i ateistycznych, nawiedzonych "religiantach", aaa?Co znaczy praktycznie termin "lewacki hunwejbin". > >- przemyślenie kary dla wszystkich pod postacią przeniesienia wątku do działu POSTACI za >konkretne wady tekstu rozpoczynającego a w tym: rasizm, bardzo poważne rozbieżności z nauką, >ogólny bełkot i słabe postawienie tez.> >"Raj" się klasyfikuje od razu (2 miliony lat balangi na stepie w raju ala ten z bajek >religijnych, cyc przez 7 lat, to jest gorsze niż płaska Ziemia), podobnie "strefa Knopke" >(elementarne braki w zasadach prawnych i poszanowania ich chociażby - tworzy sobie bzdurstrefę >obecnie i obejmuje nią przymusowo ludzi mających wypracowana emeryturę lub niewiele do, >kasacja praw emerytalnych też, to jest bzdura co się zowie).> Wszystko się wyjaśniło. Pan nie zapomniał o lewackich hunwejbinach. Pan nim jest.To znaczy kim konkretnie jestem bo to jakieś Pana własne hermetyczne określenie? > Chce pan wprowadzić policję myśli - bardziej srogą niż lewacki komentator romaroJaka policja myśli jak nadal będzie Pan pobredzał do woli tyle że w jednym miejscu! Chodziło o zakładanie nowych wątków a nie odpowiedzi na istniejące "za konkretne wady tekstu rozpoczynającego a w tym: rasizm, bardzo poważne rozbieżności z nauką, ogólny bełkot i słabe postawienie tez." Odpowiedzi to tylko wyjątkowo, ze wskazaniem na przeniesienie. Pomijam że przeniesienie czy wyodrębniony dział to nie jest cenzura.
|
|
| |  | -1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | w..gównianej Kalifornii? | |
|
| | |  | | j26c (338 punktów) | Odp: w..gównianej Kalifornii? |
> >Co to znaczy dokładnie "lewackie gówno" ?> Dokładnie to co pan przeczytał - literalnie, bez metaforycznego podtekstu.> www.wsj.co(*)-defecation-crisis-11565994160> sfist.com/(*)-the-streets-of-san-francisco/W tych artykułach a dokładniej w drugim linku (pierwszy jest chyba płatny i nie czytałem) są teksty o zanieczyszczeniu ludzkimi ekstrementami ulic San Fancisco w aspekcie problemów społecznych (narkomania, bezdomność i bezrobocie). Co to ma w ogóle wspólnego ze zdjęciem modelki i naszą dyskusją (oraz terminem lewackie gówno co jest jak rozumiem polityczne) to pojęcia nie mam. Całą resztę Pan skasował, szkoda. Oddanie walkowerem - można i tak
|
|
| zeniu73 (6483 punktów) | Odp: Seksualizacja wizerunku kobiety w wątkach MaxaGolonko3 | Przecież ty sam seksualizujesz kobiety. Z legendarnej już rowerzystki pierwsze co zapamiętałeś to odcisk pochwy pod obcisłym SPORTOWYM strojem. Stroju, który jest NORMALNY jeśli uprawia się amotorsko sport rowerowy. I każdy NORMALNY facet wie, że po intensywnej jeździe na rowerze,ubrsnie MOŻE się tak ułożyć, że MOGĄ być widoczne obrysy narządów płciowych.
Biedaczku dewocki jak ty wytrzymujesz transmisje lekkoatletyki? Przecież tam się roi od kopyt. Całe mieszkanie zachlustasz piwem 😂😂😂😂
k***a,stary 😂😂😂 Na serio nie kumasz, że żałośnie kosmiczny jesteś? 😂😂😂
|
|
 | | Arminius (25555 punktów) | Normalnie | >Przecież ty sam seksualizujesz kobiety. Z legendarnej już rowerzystki pierwsze co zapamiętałeś to odcisk pochwy pod obcisłym SPORTOWYM strojem. Stroju, który jest NORMALNY jeśli uprawia się amotorsko sport rowerowy. I każdy NORMALNY facet wie, że po intensywnej jeździe na rowerze,ubrsnie MOŻE się tak ułożyć, że MOGĄ być widoczne obrysy narządów płciowych.
Skoro normalny facet o tym wie, to NORMALNA kobieta tym bardziej i - nie będąc pindą jak z seksualizujących for MaxaGolonko3 - ubiera strój, który nie eksponuje Jej narządów jak wyżej.
>Biedaczku dewocki jak ty wytrzymujesz transmisje lekkoatletyki?
Generalnie ich nie oglądam. Uprawiam - w jakimś sensie - lekkoatletykę. W cytacie jak wyżej winno być raczej "dewocyjny"
>Przecież tam się roi od kopyt.
Przesadza pan. Jak jest strój sportowy odpiedni to efektu nie ma. A nie każda sportsmenka jest wulgarna pindą jak w prostackich wyobrażeniach pana, MaxaGolonko3 czy romaro.
>Całe mieszkanie zachlustasz piwem.
Pana mieszkanie? Moje przecież.
>Na serio nie kumasz, że żałośnie kosmiczny jesteś?
Nie kumam. Żałośni są Ci co seksualizują kobiety oraz Ci których prostackie gusta akceptują takie praktyki.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|