Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przewodnicząca polskich Zielonych oddaje władzę

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
16-12-2021 11:41MaxGolonko3 (3459 punktów)Przewodnicząca polskich Zielonych oddaje władzę
Ona upierała się by z programu partii Zieloni nie wykreślać prawa do pełnych małżeństw dla gejów włącznie z prawem dostawania chłopczyka do adopcji z domu dziecka nawet gdy jest chętna para damsko-męska.
Decydowałoby kto pierwszy zgłosił się na listę oczekujących czyli mieliby tak samo jak wszystkie pary.
To jest antynaukowe, nieludzkie (wobec chłopca) i samobójcze politycznie w Polsce (sondaże).

Grafika bardzo istotna:

pbs.twimg.(*)XsAA2yrw?format=jpg&name=large

Zdrowia, szczęścia, pro-ekologicznie dwojga (najwyżej) dzieci życzę Ci

Małgorzato Tracz.

I druga grafika bardzo istotna:

pbs.twimg.(*)WQAwBO-A?format=jpg&name=large

Siema
p.s.
Wszystkie wszechświaty są wieczne.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)wolta radykalna
>Ona upierała się by z programu partii Zieloni nie wykreślać prawa do pełnych małżeństw dla gejów
>włącznie z prawem dostawania chłopczyka do adopcji z domu dziecka nawet gdy jest chętna para
>damsko-męska.
>Decydowałoby kto pierwszy zgłosił się na listę oczekujących czyli mieliby tak samo jak wszystkie
>pary.
>To jest antynaukowe, nieludzkie (wobec chłopca) i samobójcze politycznie w Polsce (sondaże).

Kiedyś był pan "walczącym ekologiem gdy Małgorzata Tracz, przewodnicząca polskich Zielonych, jeszcze w pieluszki robiła. Co nie znaczy, że nie doceniam jej obecnej działalności."
Ale teraz jak widać przestał pan doceniać Jej działalność i Partii Zielonych.
MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: wolta radykalna
>Ale teraz jak widać przestał pan doceniać Jej działalność i Partii Zielonych.

Ekologiczną doceniam !

Siema
p.s.
Wszystkie wszechświaty są wieczne.

A grafikę kumasz?

pbs.twimg.(*)WQAwBO-A?format=jpg&name=large

16-12-2021 13:12 
 Ocena 2 na 2
Arminius (25555 punktów)niestałość
>>Ale teraz jak widać przestał pan doceniać Jej działalność i Partii Zielonych.
>Ekologiczną doceniam !

Wyraźnie się pan do Niej rozczarował. A taki był z pana Jej orędownik. Niestały pan w uczuciach bardzo - jak przystało na prawdziwego Piotra Pana.


>A grafikę kumasz?

Pewnie. Przecież nie raz o tym pisałem gdy pan się jeszcze w pieluchę defekował. Pan co chwila odświeżasz odgrzany kotlet albo popełniasz sui generis plagiat.
romaro (25211 punktów)Lafiryndia Armiego
>Pewnie. Przecież nie raz o tym pisałem gdy pan się jeszcze w pieluchę defekował.

Gdy o defekacji mowa klasyka zacytuję:

Kobieta która wali "bez krępacji" po oczach przypadkowych ludzi w publicznym miejscu swoim "wielbłądzim kopytem" jest wzorcowym przykładem lafiryndy, która wpasowuje się w model lansowany przez deprawatora

Przyznasz zatem, że można i faceta, śmierdzącego alkoholem w publicznym miejscu, ale nie tylko, wpasowującego się wzorowo w model pijackiej łajzy, a czasami i dodatkowo zdegenerowanego na punkcie kobiecych kroczy psychopatę i pijusa - jak wyżej - na podobnej zasadzie zaszufladkować.

Oburza cię gdy tak jesteś postrzegany? Nie powinno, bo zasłużyłeś sobie na miano męskiej lafiryndy.

Armi, znalazłeś sobie chłopca do bicia? Za moje grzechy próbujesz się odegrać na Maxie:
Pan nic nie wiesz, pan jesteś zdeterminowany przez lewacką sztampę, czyli chamstwo, agresję i postponowanie bliźniego. Pańskie słowa to nic innego jak tyko przejaw pańskiej rozwścieczonej bezsilności. Równie dobrze mógłby pan sobie sporządzić kukłę z napisem Arminius i za każdym razem jak pana "bierze" okładać ją pięściami, zamknięty w łazience.

Posłucham rady "Gdy mi ciebie zabraknie"
Może myśleć o tej chwili nie warto,
Przecież sam się nazywałeś moim cieniem...
Niech zostanie nie sprawdzoną już kartą,
Co by było, gdybyś odszedł ode mnie?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365