>>>No a dziś sylwester. Którą wersję wybieracie?<< >Ja już wybrałem. Jestem zaszczepiony, do kościółka nie chodzę, a strzelać w Sylwestra, czy jakieś inne święto, nie zamierzam. Po co wszem i wobec demonstrować swoją głupotę?
Chodzi Ci o szczepienia? Ja się zaszczepiłem bo to przepustka do pracy która muszę okazywać . Czysta głupota. Zwłaszcza że uznaniowo ma ważność.
No ale zostałem zmuszony do tej nie obowiązkowej rzeczy.
Co ciekawe dziś będą masowe zabawy. Czy wirus przestał być groxny czy to pokaz głupoty?
Co więc jest głupota? Strzelanie?
|