Racjonalista - Strona głównaDo treści
Religia petardy i szczepionki.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
31-12-2021 18:06farmer (22440 punktów)Religia petardy i szczepionki.
Co łączy religie strzelanie z petard i szczepionki na covid?
Łączy je to że można ale nie trzeba. Odziwo albo i nie występują różne konfiguracje.

Np. można chodzić do kościoła nie strzelać z petard i się zaszczepić.

Ale też można nie szczepić się strzelać w sylwestra i nie chodzić do kościoła czyli tzw. religia.

Co ciekawe zwolennicy ostatniej wersji krytykowani są przez tych którzy np nie są zwolennikami szczepień ale gdyby była dyskusja o religii będą tych ludzi nazywać choćby lewakami.


No a dziś sylwester. Którą wersję wybieracie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>No a dziś sylwester. Którą wersję wybieracie?<<

Ja już wybrałem. Jestem zaszczepiony, do kościółka nie chodzę, a strzelać w Sylwestra, czy jakieś inne święto, nie zamierzam. Po co wszem i wobec demonstrować swoją głupotę?
farmer (22440 punktów)
>>>No a dziś sylwester. Którą wersję wybieracie?<<
>Ja już wybrałem. Jestem zaszczepiony, do kościółka nie chodzę, a strzelać w Sylwestra, czy jakieś inne święto, nie zamierzam. Po co wszem i wobec demonstrować swoją głupotę?

Chodzi Ci o szczepienia? Ja się zaszczepiłem bo to przepustka do pracy która muszę okazywać .
Czysta głupota. Zwłaszcza że uznaniowo ma ważność.

No ale zostałem zmuszony do tej nie obowiązkowej rzeczy.

Co ciekawe dziś będą masowe zabawy. Czy wirus przestał być groxny czy to pokaz głupoty?

Co więc jest głupota? Strzelanie?
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Co więc jest głupota? Strzelanie?<<

Strzelanie dla strzelania, a właściwie dla robienia hałasu może mieć sens tylko wtedy, gdy w ten sposób chcemy wypłoszyć zwierzęta robiące szkodę.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365