> notowania.(*)ument/PBSGAZ-ZIEMNY/gaz-ziemny> Nie wydaje wam sie że media, politycy i wieksi w biznesie zdaja sobie sprawe ze ceny a >rachunkach> zaraz wroca w poblize poprzedniego stanu? Maja interes by o tym nie mowić juz teraz.Zamiast się kierować wizjami trzeba przeanalizować, czyje banki obsługują demokratyczny monopol gazowy?? Co ma do gadania demokratyczny "polityk"?? W każdym "demokratycznym" kraju czyta to samo. Kto zarządza gazowym monopolem w Europie?? Ten co zarządza decyduje: kto może do niego się podłączyć i ile ma zapłacić odbiorca. Właściciel monopolu gazowego robi kasę i CENZURUJE Europę. Jak się komuś coś nie podoba to mu zaraz "podgrzeją" klimat. Jak stworzono ten monopol gazowy?? W prosty sposób, walcząc z "ociepleniem" klimatu. Naprawdę zieloni "ekolodzy" pilnują by ten monopol właścicielowi przynosił maksymalne zyski. Nieposłusznych można publicznie karać i wszyscy będą bić brawo. To jest genialne. Tak samo jak rozpętywanie wojen pod pretekstem "OBRONY". Polaka wykiwano jeszcze lepiej, bo musi opłacić skroplenie gazu a potem znowu wrócenie do stanu gazowego, transport, ubezpieczenie, budowę nowej infrastruktury, rozwożenie, nowe normy, przeróbki i odbiory. Właściciel monopolu energetycznego ma też drugi monopol, FDA "leczy" Europejczyków, a jego kartele faramakochemiczne mają monopol na chemię.
|