Racjonalista - Strona głównaDo treści
Skamieniałe smoki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
10-01-2022 13:04MaxGolonko3 (3459 punktów)Skamieniałe smoki
Grafika:

pbs.twimg.(*)XEAM9WEQ?format=jpg&name=large

Ogromny skamieniały morski smok znaleziony w zbiorniku Rutland (należał do ichtiozaurów).
Odkrycia dokonano podczas prac związanych z kształtowaniem krajobrazu w rezerwacie w lutym 2021 r.
To skamieniałe szczątki dziesięciometrowego morskiego drapieżnika.
To największy tego typu obiekt, jaki kiedykolwiek odkryto w Wielkiej Brytanii.

www.bbc.com/news/science-environment-59915689


***
Tymczasem aż 30% Polaków nie wierzy w teorię ewolucji na czym cynicznie żeruje politycznie PIS, a finansowo i politycznie Kościół.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Tymczasem aż 30% Polaków nie wierzy w teorię ewolucji na czym cynicznie żeruje politycznie PIS, a finansowo i politycznie Kościół.

Ostatnie zwierzę, które weszło na pokład Arki Noego to był Delfin*.

Nie martw sie, po PISie będzie jak po rewolucji francuskiej.

Lata panowania Ludwika XVI* to czasy wielkich problemów gospodarczo-finansowych państwa. Swe rządy 20-letni król rozpoczął więc od próby reform dotyczących głównie finansów, ograniczenia podatków, regulacji cen. Spotkały się one z ostrymi zastrzeżeniami tych, którzy na proponowanych zmianach mieli stracić, więc król zmieniał ministrów skarbu przedkładających coraz to nowe koncepcje, lecz ostatecznie żadne nie zostały do końca wdrożone.
Arminius (25555 punktów)bonapartyzm nadwiślański?
>>Tymczasem aż 30% Polaków nie wierzy w teorię ewolucji na czym cynicznie żeruje politycznie PIS, a finansowo i politycznie Kościół.
>Ostatnie zwierzę, które weszło na pokład Arki Noego to był Delfin*.
>Nie martw sie, po PISie będzie jak po rewolucji francuskiej.

Kto będzie Napoleonem "popisowskiej" sceny politycznej i jak będzie się prezentował "popisowski" bonapartyzm?
Arminius (25555 punktów)korygując...
>To największy tego typu obiekt....

To skamieniałość, nie "obiekt"
alsor (3283 punktów)Odp: Skamieniałe smoki
>Grafika:
>pbs.twimg.(*)XEAM9WEQ?format=jpg&name=large
>Ogromny skamieniały morski smok znaleziony w zbiorniku Rutland (należał do ichtiozaurów).
>Odkrycia dokonano podczas prac związanych z kształtowaniem krajobrazu w rezerwacie w lutym 2021 r.
>To skamieniałe szczątki dziesięciometrowego morskiego drapieżnika.
>To największy tego typu obiekt, jaki kiedykolwiek odkryto w Wielkiej Brytanii.
>www.bbc.com/news/science-environment-59915689
>***
>Tymczasem aż 30% Polaków nie wierzy w teorię ewolucji na czym cynicznie żeruje politycznie PIS, a
>finansowo i politycznie Kościół.

Nieco większa ala jaszczurka i od razu sensacja.

Poza tym podpowiem, że nas to nie dotyczy raczej (omijając sprawy datowania, improwizacji artystyczno-biznesowej 'badaczy', statystyki obrazkowej, itd.),
znaczy my nie pochodzimy z jaszczurów, niestety... co może być niezłym szokiem dla błogich miłośników ewolucji, a zwłaszcza... kitajców.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365