Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ale 30% zadowolone

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
16-01-2022 04:49romaro (25211 punktów)Ale 30% zadowolone
Ocena 3 na 3
Foliarze rządzą pandemią, szaleńcy oświatą, faszyści patriotyzmem, pedofile moralnością, a kłamcy informacją.
A wszystko tylko po to, by złodzieje dalej mogli rządzić pieniędzmi.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>Foliarze rządzą pandemią, szaleńcy oświatą, faszyści patriotyzmem, pedofile moralnością, a kłamcy
>informacją.
>A wszystko tylko po to, by złodzieje dalej mogli rządzić pieniędzmi.

Chodzi o to żeby zaszczepiać się ...co ci szkodzi...czymś co nie jest obowiązkowe?

Świat jest chyba zapakowany w folię w takim razie.
Mandaty podniesiono dla kierowców.....szczepienia do dziś nie są obowiązkowe.

Nie są obowiązkowe. Koniec kropka.

Sqrwysnstwem jest nagonka na ludzi. Ale dzięki takiej polityce to wcale "was" nie żal.

Kto określi złodzieja klamce szaleńca!
Ci co traktują mnie jak dziwaka bo nie chodzę do kościoła?
Bo nie posyłam dzieci na religię ?

To co się teraz dzieje to przypomina mi zmianę wiary na inną.

W to se uwierzę a w tamto nie.

Z wiarą nie ma dyskusji.
16-01-2022 09:48 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
Chyba nie rozumiesz istoty sprawy.
>.szczepienia do dziś nie są obowiązkowe. Nie są obowiązkowe. Koniec kropka.

Więc w czym problem? O co robicie tyle krzyku?

Cytat:
Białystok. Antyszczepionkowcy wydali wyrok śmierci na prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego
bialystok.(*)rok-smierci-na-prezydenta.html

Odłóżmy szczepienia na bok. W Polsce jest zakaz używania broni, ale nowy rodzaj foliarzy uznaje, że może ją posiadać w obronie własnej.
16-01-2022 09:53 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>Chyba nie rozumiesz istoty sprawy.
>>.szczepienia do dziś nie są obowiązkowe. Nie są obowiązkowe. Koniec kropka.
>Więc w czym problem? O co robicie tyle krzyku?
>Białystok. Antyszczepionkowcy wydali wyrok śmierci na prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Sugerujesz że jestem jednym z nich?



>Odłóżmy szczepienia na bok. W Polsce jest zakaz używania broni, ale nowy rodzaj foliarzy uznaje, że może ją posiadać w obronie własnej.

Zrozum skoro nie jest obowiązkowe to gówno mi do tego.

Nie jestem ateistą bo ktoś chodzi do kościoła.

Nie jestem antyszczepionkowcem bo ktoś się szczepi czymś co nie jest obowiązkowe.

Tak właśnie powstał ateizm. Qrwa kolejna łatka

Oglądałem teraz TVNa. No aż mnie mdliło jak słuchałem co tam gadali o Djokovicu.
16-01-2022 10:30 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>>Białystok. Antyszczepionkowcy wydali wyrok śmierci na prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego
>Sugerujesz że jestem jednym z nich?

Niczego nie sugeruję, przecież nie każdy jest tak skrajnie głupi. Inna sprawa, że do artykułu odnieśli się ci, którzy w tym nie uczestniczyli, ale pochwalają.

Walczysz z Arminiusowymi treściami rasistowskimi, po co? Po to, by jakiś degenerat pod wpływem jego nienawistnych tekstów nie wszedł do autobusu i nie skopał niewinnego człowieka. Taką mam nadzieję, bo przecież nie o ideologię chyba chodzi.
16-01-2022 13:25 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Białystok. Antyszczepionkowcy wydali wyrok śmierci na prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego
>>Sugerujesz że jestem jednym z nich?
>Niczego nie sugeruję, przecież nie każdy jest tak skrajnie głupi. Inna sprawa, że do artykułu odnieśli się ci, którzy w tym nie uczestniczyli, ale pochwalają.
>Walczysz z Arminiusowymi treściami rasistowskimi, po co? Po to, by jakiś degenerat pod wpływem jego nienawistnych tekstów nie wszedł do autobusu i nie skopał niewinnego człowieka. Taką mam nadzieję, bo przecież nie o ideologię chyba chodzi.

Nie rozumiem. Nie rozumiem czemu użyłeś tego cytatu.
Nie rozumiem czemu napisałeś o co robicie tyle krzyku?
Jestem ja nie jestem wy.

To ja się musiałam zaszczepić pod naciskiem takich osób jak Ty a nie Ty nie zaszczepiać pod naciskiem takich osób jak ja.

Bo ja tylko konsekwentnie przypominam jaka jest aktualna sytuacja.
Sytuacja w której kreśli się wizerunek ludzi niezgodny z tym jak jest.

Czym do qrwy to się rozni od p*****lnia tu i tam.
Niczym . Bzdury to bzdury.
romaro (25211 punktów)
>Jestem ja nie jestem wy.
Bądź konsekwentny. Poniższe pisaliście "wy" do "nas":
>Sqrwysnstwem jest nagonka na ludzi. Ale dzięki takiej polityce to wcale "was" nie żal.

Ps
Cudzysłów to czasami taka figura retoryczna dla głupich. Zwykle sobie bez niego radzę w analizowaniu przekazu.
16-01-2022 14:09 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Jestem ja nie jestem wy.
>Bądź konsekwentny. Poniższe pisaliście "wy" do "nas": >Sqrwysnstwem jest nagonka na ludzi. Ale dzięki takiej polityce to wcale "was" nie żal.
>Ps
>Cudzysłów to czasami taka figura retoryczna dla głupich. Zwykle sobie bez niego radzę w analizowaniu przekazu.

pl.m.wikipedia.org/wiki/Cudzysłów
Za Wiki.
Cudzysłów - para znaków interpunkcyjnych, służących w języku polskim m.in. do wyodrębniania cytatów, pseudonimów, ironii.

Zawracania się bez tego nie rozumiem.

Dla przykładu .

....pierdolicie....
romaro (25211 punktów)
>....pierdolicie....
Wiesz, w moim wieku częściej podglądam innych
A poza tym miłość jest jak gra w karty: kiedy nie masz partnerów, lepiej mieć dobrą rękę.
16-01-2022 15:34 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>....pierdolicie....
>Wiesz, w moim wieku częściej podglądam innych
> A poza tym miłość jest jak gra w karty: kiedy nie masz partnerów, lepiej mieć dobrą rękę.

Możesz się z tego spowiadać albo i nie. Nic mi do tego. Tobie jednak zdaje się jednak do tego
Czy kto się da zaszczepić czyms "dobrowolnym".

Może to o takie ....pierdolicie....chodzi?
16-01-2022 12:39 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Barania alegoria.

Stado baranów gdzieś żyło
Wśród nich tez stare capy.
Owieczek też mnóstwo było.
Owieczkom dawali ochłapy
Żywili sie kiszonkami
Owieczki strzygli do skóry
Im sadła rosły warstwami
Owieczkom w policzkach dziury.
Wycedził miedzy zębami
Sparciały stary cap:
Jak lepiej zarządzać owcami?
Wprowadzić ,,nowy lad" !!
I tak powstała myśl:
Wszystkim baranom równo
Głupiutkim owieczkom gó. No.
qwery (2864 punktów)Odp: Barania alegoria.
>Stado baranów gdzieś żyło
>Wśród nich tez stare capy.
>Owieczek też mnóstwo było.
>Owieczkom dawali ochłapy
>Żywili sie kiszonkami
>Owieczki strzygli do skóry
>Im sadła rosły warstwami
>Owieczkom w policzkach dziury.
>Wycedził miedzy zębami
>Sparciały stary cap:
>Jak lepiej zarządzać owcami?
>Wprowadzić ,,nowy lad" !!
>I tak powstała myśl:
>Wszystkim baranom równo
>Głupiutkim owieczkom gó. No.


Masz plusa na oslode
16-01-2022 13:56 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Masz plusa na oslode

Pięknie dziękuję, zwłaszcza, że nie mogę już gryźć. Z orzeszków tylko czekoladę ssam. To co z orzeszka zostaje młodym oddaje. Docenisz tę "osłodę" jak w moim wieku będziesz.
16-01-2022 14:15 
 Ocena 2 na 2
qwery (2864 punktów)
>>Masz plusa na oslode
>Pięknie dziękuję, zwłaszcza, że nie mogę już gryźć. Z orzeszków tylko czekoladę ssam. To co z orzeszka zostaje młodym oddaje. Docenisz tę "osłodę" jak w moim wieku będziesz.

Mam nadzieje ze mnie nie obrazasz
16-01-2022 14:26 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Mam nadzieje ze mnie nie obrazasz
Jakże bym miał cię obrazić za chwilę dobroci którą ni okazałeś. Proste dziękuje jest takie banalne.
qwery (2864 punktów)
>>Mam nadzieje ze mnie nie obrazasz
>Jakże bym miał cię obrazić za chwilę dobroci którą ni okazałeś. Proste dziękuje jest takie banalne.

Nie dziw sie prosze, tak bliskie zestawienie slow orzeszek i ssanie, nieco wzmoglo mi czujnosć
romaro (25211 punktów)
>Nie dziw sie prosze, tak bliskie zestawienie slow orzeszek i ssanie, nieco wzmoglo mi czujnosć
Dlatego miałem problem: użyć słowo ssać, czy lizać. To drugie - przyznasz - nie zostawiałoby wątpliwości w zestawieniu z orzeszkami.
16-01-2022 15:25 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>Nie dziw sie prosze, tak bliskie zestawienie slow orzeszek i ssanie, nieco wzmoglo mi czujnosć
>Dlatego miałem problem: użyć słowo ssać, czy lizać. To drugie - przyznasz - nie zostawiałoby wątpliwości w zestawieniu z orzeszkami.

hehe, nie bylo by dużo lepiej.
DyktaFon (9281 punktów)
>>>Nie dziw sie prosze, tak bliskie zestawienie slow orzeszek i ssanie, nieco wzmoglo mi czujnosć
>>Dlatego miałem problem: użyć słowo ssać, czy lizać. To drugie - przyznasz - nie zostawiałoby wątpliwości w zestawieniu z orzeszkami.
>hehe, nie bylo by dużo lepiej.

Brakowało cudzysłowu...
okragly (21676 punktów)Odp: Ale 30% zadowolone
>Foliarze rządzą pandemią, szaleńcy oświatą, faszyści patriotyzmem, pedofile moralnością, a kłamcy informacją. A wszystko tylko po to, by złodzieje dalej mogli rządzić pieniędzmi.
ale czy twój bug zwany liberalizm w trzech osobach, indywidualizm, wolnośc, wlasność z arcybiskupami balcerowiczem, tuskiem i wyksztalconymi wiernymi (prawie wszyscy to mgr, inż wszyscy dr i prof to liberaly) jest racjonalny?

może być, że czym czlowiek bardziej wyksztalcony tym glupszy. Dostałbym grant na badania, udowodnilbym. Bylby kolejny nobel dla okraglego
16-01-2022 09:48 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>Foliarze rządzą pandemią, szaleńcy oświatą, faszyści patriotyzmem, pedofile moralnością, a kłamcy informacją. A wszystko tylko po to, by złodzieje dalej mogli rządzić pieniędzmi.
>ale czy twój bug zwany liberalizm w trzech osobach, indywidualizm, wolnośc, wlasność z arcybiskupami balcerowiczem, tuskiem i wyksztalconymi wiernymi (prawie wszyscy to mgr, inż wszyscy dr i prof to liberaly) jest racjonalny?

Zabrakło ci odwagi napisać o wykształceniu Kaczyńskiego bo to chyba nie manipulacja że skupiles się tylko jak zwykle na tych kilku osobach

>może być, że czym czlowiek bardziej wyksztalcony tym glupszy. Dostałbym grant na badania, udowodnilbym. Bylby kolejny nobel dla okraglego
>

To zrób to.
Czy swiat składa się tylko z tego miejsca?

A ja mam pytanie . Czy kłamstwo cię zmienia czy jego brak nie.

Proste pytanie .

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365