 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-01-2022 14:03 | romaro (25211 punktów) | Nie głaszczmy trolli | Jak przekonuje Arminius Lobby żydowsko - syjonistyczne od lat niestrudzenie stara się za wszelką cenę zdławić obiektywny, prawdziwy przekaz dziennikarski. Tym dziennikarzem jest oczywiście Arminius , a lobbystami są romaro, farmer, maxGolonko, uxbridg. Nota bene stosujący często taktykę reductio ad Hitlerum wobec jego osoby . Ja osobiście nie tylko nie widzę nic złego w jej stosowaniu, a nawet namawiam do stosowania Argumentum ad Hitlerum, którego tak bardzo się wystrzega, a który tutaj często próbuje rozmydlić, by ośmieszyć i wywołać efekt mrożący u osób, które z racji wiedzy i zdolności do myślenia analitycznego widzą konotacje pomiędzy współczesną tzw. "prawicą", a ideałami Niemiec lat 30. Nie głaszczmy (na razie nie użyję słowa neonazista), trolli. Arminius o sytuacji w USA : "Sytuacja jest bardzo poważna bo w USA od pewnego czasu trwa rewolucja kulturowa będąca rozwinięciem konceptu zwyrodniałej politycznej poprawności. W tej chwili przyjmuje ona formę ataku na pozycję i dorobek Białych ludzi w USA i nie tylko zresztą w tym kraju." Mantopy: "Przed wojną jak w Polsce rządziła brytyjska agentura to opluwano Niemców 24H. W Polsce to jest normalne, że propaganda jest na usługach obcej agentury. W Polsce nie dopuszcza się autorytetów przed kamery": A więc dopuśćmy przed kamery "autorytety" obu trolli : "Wolni ludzie z Gorzowa Wielkopolskiego: Rada Medyczna to kolaboranci i należy im się ołów w łeb albo szubienica" twitter.com/i/status/1482644145785217026"1933 2.0 w XXI w. w centrum Europy" twitter.com/i/status/1458932370913079304 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | niegłaskany | >Ja osobiście nie tylko nie widzę nic złego w jej stosowaniu, a nawet namawiam do stosowania >Argumentum ad Hitlerum, którego tak bardzo się wystrzega...
Nie tyle się jej wystrzegam, co uważam ją za żałosną ( argumentum ad personam z braku argumentu merytorycznego) i kompromitującą tych co sięgają po taki instrument. Dobrze się stało, iż pan odkrył przyłbicę i namawia do jego stosowania. Teraz już wiadomo, kto zacz i jaki poziom prezentuje
To wpis mojego autorstwa:
>"Sytuacja jest bardzo poważna bo w USA od pewnego czasu trwa rewolucja kulturowa będąca >rozwinięciem konceptu zwyrodniałej politycznej poprawności. W tej chwili przyjmuje ona formę >ataku na pozycję i dorobek Białych ludzi w USA i nie tylko zresztą w tym kraju."
A to jakiś znaleziony gdzieś przez komentatora romaro:
>"Wolni ludzie z Gorzowa Wielkopolskiego: Rada Medyczna to kolaboranci i należy im się ołów w >łeb albo szubienica"
Każdy zauważy, bez mojego wyjaśniającego komentarza - diametralne różnice między nimi. Komentator romaro ich nie widzi - bo jest zaślepiony lewackim bielmem. Ale przecież nie wszyscy na tym forum cierpią na tę dolegliwość.
Tytułem dygresji - przecież nikt mnie tutaj nie głaszcze, ja tego też nie chcę? Skąd więc u pana taki histeryczny apel? W transie lewackim nobilitował mnie pan swoiście i uczynił dziennikarzem. I to nawet be wzięcia go w cudzysłów. Oczywiście nie jestem nim. Ale pan powinien się "zresetować". Emocje bowiem nie są najlepszym doradcą.
|
|
 | | romaro (25211 punktów) | Odp: niegłaskany | > >Ja osobiście nie tylko nie widzę nic złego w jej stosowaniu, a nawet namawiam do stosowania >Argumentum ad Hitlerum, którego tak bardzo się wystrzega...> Nie tyle się jej wystrzegam, co uważam ją za żałosnąPodobnie jak wszystkie naziołki Dokładnie o tym piszę - wystrzegasz się tego jak diabeł święconej wody. > "Wolni ludzie z Gorzowa Wielkopolskiego: Rada Medyczna to kolaboranci i należy im się ołów w >łeb albo szubienica"> Każdy zauważy, bez mojego wyjaśniającego komentarza - diametralne różnice między nimi.Chcesz się wyłgać, że tutaj pistoletu do potylicy nie przykładałeś? To, że prawdziwego nie przyłożyłeś, no cóż, funkcjonujemy w sieci. W realu kto cię tam wie czy nie ganiasz z kałachem, a przynajmniej nie straszysz nim. Rzadko się spotyka wpisy tego typu. Ty się takim posłużyłeś. Armi nie zakłamiesz faktów ten naziolek wypisz wymaluj psychologicznie ma twoją facjatę: twitter.com/i/status/1458932370913079304
|
|
|  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | amunicja | >To, że prawdziwego nie przyłożyłeś, no cóż, funkcjonujemy w sieci. W realu kto cię tam wie czy >nie ganiasz z kałachem, a przynajmniej nie straszysz nim.
Nie dołuj pan tak z tym hejtem. Bo robisz się pan groteskowo śmieszny. Po co mi "kałach"? To co piszę ma znacznie...większą siłę rażenia.
|
|
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Nie głaszczmy trolli | |
|
 | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Isserles pisał o Polsce: "W tym kraju nie ma zawziętej nienawiści do nas, jak w Niemczech. Oby >zostało tak nadal, aż do nadejścia Mesjasza." >
Polska to rolniczy kraj, a wtedy to 8O% mieszkało na wsi. Żydzi trzymali się głównie miast, na wsi to sprzedawali bimber i "uświadamiali" głupich Polaków. W polskich miastach nie mieli konkurencji, w tym, czym się zajmowali od wieków. W każdym mieście powstały żydowskie monopole. Na wsi głupi Polacy walczyli między sobą o miedzę a wieczorem, u Żyda, stracili to co zarobili, pijąc żydowski bimber. Żyd składał grosik do grosza i inwestował złotówki. A Polak walczyli między sobą na miedzach. Świat szedł do przodu, ale Polak tego nie rozumiał, pochłonięty walką na miedzy.
|
|
|  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Świat szedł do przodu, ale Polak tego nie rozumiał, pochłonięty walką na miedzy.
No właśnie. Spójrz na to forum. Kiedy inni współpracując rozwijają programy kosmiczne, tu ludzie drą na siebie ryje dla źle pojętych korzyści.
My Polacy jesteśmy żałośni.
Ale nie widzę takiej opcji, żeby ustąpić tutejszym wyznawcom podłego kapitalizmu.
Czy będziemy żyć i pomrzemy w biedzie, wydając wszystko na żydowski bimber.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
| |  | 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | >Ale nie widzę takiej opcji, żeby ustąpić tutejszym wyznawcom podłego kapitalizmu.
Ktoś chce, byś w czymś ustępował? Po co?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|