Grafika: pbs.twimg.(*)AE54kf?format=jpg&name=900x900 "Kilkaset osób inwigilowane rocznie to nie jest przejęzyczenie. To cios wyprowadzony w obóz Zero. Zaostrza się walka tłustych, zdegenerowanych kotów. Tylko dlaczego cały naród musi na tym cierpieć?"
To wpis Przemysława Słowika - nowego przewodniczącego partii Zieloni. (Jego wizytówka tam jest taka: Przewodniczący Zieloni; Szczecinianin. Wolny człowiek. Ateista. Przedsiębiorca. Radny Rady Miasta Szczecin. Wolność kocham i rozumiem.) Trudno to inaczej skomentować niż tak: Cyniczny karzeł moralny, który całe życie grał o władzę nie rozumiejąc życia, kobiet (zmusza je do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami), elementarnych standardów przyzwoitości międzyludzkiej doprowadził Polskę na skraj przepaści. Takie bagno moralne może próbować fałszować wybory. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne |