Racjonalista - Strona głównaDo treści
2 nowe przypadki hakowania Pegasusem w Polsce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
25-01-2022 20:09Hamerlik Konopka (19903 punktów)2 nowe przypadki hakowania Pegasusem w Polsce
"Potwierdzamy 2 nowe przypadki hakowania Pegasusem w Polsce. Michał Kołodziejczak zapoczątkował ruch, który groził odebraniem głosów partii rządzącej. Tomasz Szwejgiert pisał książkę o szefie polskich służb specjalnych" – napisał na Twitterze John Scott-Railton z Citizen Lab.

pl.wikipedia.org/wiki/Citizen_Lab

twitter.com/jsrailton

To rodzi wiele pytań:
Co to jest Citizen Lab?
Kim jest John Scott-Railton?
Dlaczego sugeruje motyw hakowania Pegasusuem?
Dlaczego hakowanie Polaków potrafią stwierdzić jedynie zagraniczni obywatele?
Dlaczego rządy państw demokratycznych zamiast finansować programy do walki z wirusami kupują wirusy z pieniędzy podatkowych i infekują nim cudze urządzenia?
Czy można legalnie kupić trojana i posiadać do niego prawa?
Czy można legalnie zawirusowywać cudze urządzenia by wejść ludziom do łazienki i łóżka?
Dlaczego twórcy "bezpiecznych" systemów operacyjnych, organizacje o kapitalizacji 5 bln dolarów nie potrafią opanować tego problemu i nawet nie sprawiają wrażenia jakby tego chcieli?

Co tu jest grane?

Czy komukolwiek można jeszcze ufać?

Czy wszyscy kłamią i manipulują?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54911 punktów)
>To rodzi wiele pytań:

Tchórz prowokujący pytania i uciekający od odpowiedzi zadaje pytania????
Ty chamska mordo o ujemnej godności

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>To rodzi wiele pytań:
>Tchórz prowokujący pytania i uciekający od odpowiedzi zadaje pytania????

Ciebie nie interesują moje odpowiedzi na twoje pytania.

Ciebie interesują jedynie twoje odpowiedzi na twoje pytania.
Będziesz zadowolony dopiero wtedy, kiedy we wszystkim przyznam Ci rację i zakwestionuję wszystko w co wierzę.

szarley to w realu Johannes Jerlas
szarley (54911 punktów)
>>>To rodzi wiele pytań:
>>Tchórz prowokujący pytania i uciekający od odpowiedzi zadaje pytania????
>Ciebie nie interesują moje odpowiedzi na twoje pytania.
>Ciebie interesują jedynie twoje odpowiedzi na twoje pytania.
>Będziesz zadowolony dopiero wtedy, kiedy we wszystkim przyznam Ci rację i zakwestionuję wszystko w co wierzę.
Twoja żona to prostytutka
Wolno tobie zmyślać wolno i mnie

Czekam na odpowiedzi na pytania
jeśli nei poradzisz bronić swoich poglądów, to osobiście udowadniasz, że są bełkotem

>A ludzie chcą przeczytać, że oni są dobrzy i źli są inni i jeszcze, że im się więcej należy.
Twoja żona to prostytutka
Wolno tobie zmyślać wolno i mnie

Jawności wyborów dotyczył przykład wyborów wójta i co zrobił Hamerlik? Pobełkotał, popieprzył swoje mantry i uciekł od argumentów

>
szarley to w realu Johannes Jerlas

Hamerlik jest imitacją człowieka samopozbawioną elementarnej godności


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoja żona to prostytutka

Osłabiasz swoją pozycję przed waszym sądem w sprawie pozbawienia mnie rocznego wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym na twoją rzecz.

Wasze kapitalistyczne sądy, choć stojące po twojej stronie, jako że jesteś guru kapitalistycznej ideologii, wg której te sądy sądzą ludzi, nie będą mogły zupełnie zblamować się, potwierdzając, że Tobie wszystko wolno a mi nic.

szarley to w realu Johannes Jerlas
szarley (54911 punktów)
Hamerlik jest zwolennikiem Pegasusa jako narzędzia jawności
Konopka jest miłośnikiem tajemnic i nie ujawnia dochodów rodziny

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Jakie są skutki nieuznawania własności.
Dajesz sobie prawo rozpalenia ogniska w moim sadzie?
Dajesz sobie prawo nocowania w moim domu?
Dajesz sobie prawo jeżdżenia moim samochodem?

Nie wiesz kto jest właścicielem mojego domu, więc wymyśliłeś sobie że własność jest utajniona, a ty jej nie uznajesz.

CO TO ZNACZY PO POLSKU???
Wolno ci wejść do tego domu?
Wolno ci rozpalić ognisko w moim sadzie?
Wolno ci zabrać krowę z obory teścia?

ODPOWIESZ W KOŃCU CZ NADAL BĘDZIESZ UCIEKAŁ?????

>>Twoja żona to prostytutka
Wolno tobie zmyślać wolno i mnie

>Osłabiasz swoją pozycję przed waszym sądem w sprawie pozbawienia mnie rocznego wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym na twoją rzecz.
W żaden sposób,
1 za każdym razem piszę, że to wymysły
2 prostytucja nie jest przestępstwem, ty zarzucasz przestępstwo

>Wasze kapitalistyczne sądy,...
I znów zmyślasz
(przypomnę twój wpis, że sędzia to bandyta, bo egzekwuje własność)

>choć stojące po twojej stronie,
I znów zmyślasz
Sądy stoją po stronie prawa
Tak , wiem ty praw nie uznajesz, bo ich nie stanowiłeś

>jako że jesteś guru kapitalistycznej ideologii,
Twoja żona to prostytutka,
wolno tobie zmyślać wolno i mnie

>wg której te sądy sądzą ludzi, nie będą mogły zupełnie zblamować się, potwierdzając, że Tobie wszystko wolno a mi nic.
Należy mi się ochrona dobrego imienia, które INTENCJONALNIE niszczysz pisząc w jednym wpisie, że okradam ludzi i pisząc moje nazwisko
Twoim CELEM jest doprowadzenie do sytuacji, w której ktoś znajdzie w sieci moje nazwisko i zarzut przestępstwa. A to będziesz musiał UDOWODNIĆ

>
szarley to w realu Johannes Jerlas


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoim CELEM jest doprowadzenie do sytuacji, w której ktoś znajdzie w sieci moje nazwisko i zarzut przestępstwa.

Raczej twoim, bo Ty to w kółko powtarzasz i nawet rozumiem dlaczego, chcesz mnie w ten sposób zdyskredytować i zapewnić niewzruszone panowanie waszej złodziejskiej ideologii podłego kapitalizmu, opartego na utajnionej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej z podatków od biedy i przymusowo egzekwowanej własności.


szarley to w realu Johannes Jerlas
szarley (54911 punktów)
>>Twoim CELEM jest doprowadzenie do sytuacji, w której ktoś znajdzie w sieci moje nazwisko i zarzut przestępstwa.
>Raczej twoim,
Przykro mi, zapisałem twój wpis, w którym zarzucasz mi przestępstwo.

>chcesz mnie w ten sposób zdyskredytować
Ciebie, idioto?
Sam siebie dyskredytujesz

>zapewnić niewzruszone panowanie waszej złodziejskiej ideologii podłego kapitalizmu
Twoja żona to k***a
Wolno tobie zmyślać wolno i mnie

>opartego na utajnionej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej z podatków od biedy i przymusowo egzekwowanej własności.
A po polsku, poyebie?

Żal twoich dzieci, z wiecznie nachlanym tatusiem, widzącym białe myszki

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Twoim CELEM jest doprowadzenie do sytuacji, w której ktoś znajdzie w sieci moje nazwisko i zarzut przestępstwa.
>>Raczej twoim,
>Przykro mi, zapisałem twój wpis, w którym zarzucasz mi przestępstwo.

Widzę, że po wszystkich przypadkowych klientach mojej matki nadal wyraźnie czujesz się w prawie.

Już mówiłem, że wasza arogancja jest nieskończona.
Zawsze żądaliście i zawsze dostawaliście a jak nie to w szał, bo Wam się wszystko należy.
Ty będziesz leżał pod gruszą w letni dzień i ogłaszał światu swoje mądrości przez internet, a kto inny, będzie stał przy taśmie, bez prawa do kontaktu z kimkolwiek, śpiesząc się na siku biegiem, bo w przeciwnym razie po premii, która ledwo pokrywa wysokie komorne za pomieszkanie w cudzym, nie wiadomo czyim.

szarley to w realu Johannes Jerlas
szarley (54911 punktów)
>>>>Twoim CELEM jest doprowadzenie do sytuacji, w której ktoś znajdzie w sieci moje nazwisko i zarzut przestępstwa.
>>>Raczej twoim,
>>Przykro mi, zapisałem twój wpis, w którym zarzucasz mi przestępstwo.
>Widzę, że po wszystkich przypadkowych klientach mojej matki nadal wyraźnie czujesz się w prawie.

Wielekroć pisałem że to kłamstwo, bo skoro tobie wolno kłamać to i mnie
Wielekroć pisałem że to zmyślenie, bo skoro tobie wolno zmyśla to i mnie

>Już mówiłem, że wasza arogancja jest nieskończona.
Napisał arogant, który prowokuje pytana i udaje, że ich nie czyta

>Zawsze żądaliście i zawsze dostawaliście
Twoja mamusia to prostytutka
Wolno tobie zmyślać wolno i mnie

>Ty będziesz leżał pod gruszą w letni dzień i ogłaszał światu swoje mądrości przez internet,
>a kto inny, będzie stał przy taśmie,

1 Tak, bo ja ZAPRACOWAŁEM na to, żeby na starość leżeć pod gruszą, pracą o jakiej ty nie masz pojęcia, a póki co pracuję na to, żeby w przyszłości leżeć, ten robotnik przy taśmie też na starość będzie leżał pod gruszą.
2 TY, a nie kto inny napisał, że będzie leżał na plaży, kiedy inni będą na ciebie płacić podatki

Różnica w tym, że ja na swoją emeryturę ZAPRACOWAŁEM ty na plaży chcesz żreć cudze

>bez prawa do kontaktu z kimkolwiek, śpiesząc się na siku biegiem, bo w przeciwnym razie po premii,
Skończ fantazjować

>która ledwo pokrywa wysokie komorne za pomieszkanie w cudzym, nie wiadomo czyim.
Skończ pipcyć.

>
szarley to w realu Johannes Jerlas



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Widzę, że po wszystkich przypadkowych klientach mojej matki nadal wyraźnie czujesz się w prawie.
>Wielekroć pisałem że to kłamstwo, bo skoro tobie wolno kłamać to i mnie

A ja wielokroć pisałem, że złodziejem nie jest tylko ten, który okrada innych z owoców ich pracy ale również albo nawet przede wszystkim ten, który tworzy ideologię, wg której godne to i sprawiedliwe.

szarley to w realu Johannes Jerlas
szarley (54911 punktów)
>Kwestionuję tajną i nieopodatkowaną własność.
Co to znaczy po polsku???
Co to znaczy, że kwestionujesz własność?
Dajesz sobie prawo rozpalenia ogniska w moim sadzie?
Dajesz sobie prawo nocowania w moim domu?
Dajesz sobie prawo jeżdżenia moim samochodem?

ILE RAZY JESZCZE MAM O TO PYTAĆ??????????


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wielekroć pisałem że to kłamstwo, bo skoro tobie wolno kłamać to i mnie

>Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu.
pl.wikipedia.org/wiki/Dekalog

Nie wiadomo co na to twój bóg, podczas sądu ostatecznego.
pl.wikipedia.org/wiki/Sąd_Ostateczny

Czy będzie widział dobro i zło tak samo jak Ty?
Nie wiadomo.

szarley to w realu Johannes Jerlas
szarley (54911 punktów)
>>Kwestionuję tajną i nieopodatkowaną własność.
Co to znaczy po polsku???
Co to znaczy, że kwestionujesz własność?
Dajesz sobie prawo rozpalenia ogniska w moim sadzie?
Dajesz sobie prawo nocowania w moim domu?
Dajesz sobie prawo jeżdżenia moim samochodem?

ILE RAZY JESZCZE MAM O TO PYTAĆ??????????

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
romaro (25211 punktów)
>Co tu jest grane?
Czego nie rozumiesz?
>Dlaczego hakowanie Polaków potrafią stwierdzić jedynie zagraniczni obywatele?
A dlaczego nie używasz polskiego systemu operacyjnego?
>Co to jest Citizen Lab?
Głupka udajesz czy nim jesteś? A kto mi tu Kasperskim wyjeżdżał broniąc spamu Arminiusa?
>Dlaczego twórcy "bezpiecznych" systemów operacyjnych, organizacje o kapitalizacji 5 bln dolarów nie potrafią opanować tego problemu i nawet nie sprawiają wrażenia jakby tego chcieli?
A ty już swój opanowałeś. Zadość uczyniłeś pokrzywdzonym?
Powiedz, dlaczego takie infantylnie głupie pytania stawiasz? Za chwilę, w innym swoim wątku staniesz się przecież ekspertem w dziedzinie informatyki.
Co tu jest grane? Otóż to, to jest manipulacja i to na poziomie, na jaki już przeciętnie inteligentny człowiek nie pozwoliłby sobie.
Tak, Mosad płakał ze śmiechu jak sprzedawał Pegasusa Polsce. Panie, nikt się nigdy nie dowie! Ale nie to jest najgorsze, najgorsze jest to, że 2/3 społeczeństwa ma to w dupie i kto wie czy do tego nie przyczyniają się takie "ćwierć inteligenty" jak ty, rozmydlający to jawne przestępstwo.

Skończyłem.
Berzerac (5671 punktów)

>Co tu jest grane?
>Czy komukolwiek można jeszcze ufać?
>Czy wszyscy kłamią i manipulują?

Każdy kraj ma takiego Bonda, na jakiego zasłużył.
25-01-2022 22:58 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>>Co tu jest grane?
>>Czy komukolwiek można jeszcze ufać?
>>Czy wszyscy kłamią i manipulują?
>Każdy kraj ma takiego Bonda, na jakiego zasłużył.
>
I przestępców też Romaro.
26-01-2022 08:36 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)

>I przestępców też Romaro.
Skasowałem to ponieważ mogło być odebrane zbyt osobiście przez Konopkę.
Tak, i przestępców, ale dlaczego tak nisko upadł ten kraj, że tak wielu usprawiedliwia to?

Gdy słyszę tłumaczenie, że poprzednicy też tak robili, to gdybym dalej to drążył, doszedłbym do okresu neolitu, bo to wtedy wynaleziono rolnictwo, hodowlę zwierząt i wieś. A jednocześnie podział zadań, własność, hierarchia, władza, wojna.
Jak qrwa manekiny w galerii. W jeden dzień w to ich ubiorą, następnego w co innego. Dla nich bez różnicy w czym stoją.
DyktaFon (9281 punktów)
>>I przestępców też Romaro.
>Skasowałem to ponieważ mogło być odebrane zbyt osobiście przez Konopkę.
>Tak, i przestępców, ale dlaczego tak nisko upadł ten kraj, że tak wielu usprawiedliwia to?

Lata pracy wychowawczej, kilkadziesiąt lat usprawiedliwiania działań polityków na granicy przestępstwa lub wręcz przestępczych. To ludzie się przyzwyczaili, że przestępcą może być tylko zwykły obywatel (który np. przeszedł na czerwonym świetle), polityk lub urzędnik nigdy.

>Gdy słyszę tłumaczenie, że poprzednicy też tak robili, to gdybym dalej to drążył, doszedłbym do okresu neolitu, bo to wtedy wynaleziono rolnictwo, hodowlę zwierząt i wieś. A jednocześnie podział zadań, własność, hierarchia, władza, wojna.

To nie tłumaczenie, tylko wyjaśnienie, że nie tylko bieżąca władza robi różne rzeczy, których lepiej nie wyciągać na światło dzienne. Poprzednicy robili to samo, tylko lepiej się maskowali. Co oczywiście w niczym nie usprawiedliwia współczesnej władzy, ale tłumaczy, dlaczego sobie tak pozwalają: jak wcześniejsi uszli cało z tego samego (a nawet fajnie sobie żyją z owoców tych przestępstw), to dlaczego taki Kaczyński miałby się czegokolwiek obawiać?

>Jak qrwa manekiny w galerii. W jeden dzień w to ich ubiorą, następnego w co innego. Dla nich bez różnicy w czym stoją.
Ale władza się dzieli swoją zdobyczą, więc jest fajna. Inni kradli, ale się nie dzielili.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>I przestępców też Romaro.
>Skasowałem to ponieważ mogło być odebrane zbyt osobiście przez Konopkę.
>Tak, i przestępców, ale dlaczego tak nisko upadł ten kraj, że tak wielu usprawiedliwia to?

Pamiętam jak atakowałeś Arminusa, gdy pisał o żydowskim handlu trojanem, dając do zrozumienia, że Żydzi są zawsze super.

Kiedy Żydzi produkują i sprzedają wirusa komputerowego to wg Ciebie super, ale kiedy Polacy tego wirusa kupują, żeby się włamać do ludzi, to już kryminał.

Dziwne.

szarley to w realu Johannes Jerlas
26-01-2022 19:55 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>I przestępców też Romaro.
>>Skasowałem to ponieważ mogło być odebrane zbyt osobiście przez Konopkę.
>>Tak, i przestępców, ale dlaczego tak nisko upadł ten kraj, że tak wielu usprawiedliwia to?
>Pamiętam jak atakowałeś Arminusa, gdy pisał o żydowskim handlu trojanem, dając do zrozumienia, że Żydzi są zawsze super.
>Kiedy Żydzi produkują i sprzedają wirusa komputerowego to wg Ciebie super, ale kiedy Polacy tego wirusa kupują, żeby się włamać do ludzi, to już kryminał.
>Dziwne.

Dla Ciebie kretynie nie powinno być to dziwne. Przecież już osądziłeś, że nasze prawo to bezprawie. Tylko idiota może się taką erudycją prezentować.
Więc Twoje uwagi winny być też dziwne, nadające się do odczytu w ramach resocjalizacji pacjentów w Tworkach.
Twoje wygłupy publikuj gdzie indziej. Ah tak. Wszędzie Ciebie wyrzucają już po pierwszej wypowiedzi.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>już osądziłeś, że nasze prawo to bezprawie

Wasze?
A kim Wy jesteście?
Co to za grupa?

Tylko nie żartuj, że piszesz o Polakach.
Co chcesz nawet narodowość przewlaszczyc?
Wszystko jest wasze i nic nie jest moje?

Kwestionuję tajną i nieopodatkowaną własność.

Kwestionuję prywatną lichwę od państwowego pieniądza.

Kwestionuję przymusowe podatki od biedy.

Ile Bezos osobiście zapłacił podatku w Polsce i jaka jest wartość jego majątku w Polsce?

szarley to w realu Johannes Jerlas
szarley (54911 punktów)
>>już osądziłeś, że nasze prawo to bezprawie
>Wasze?
>A kim Wy jesteście?
>Co to za grupa?
>Tylko nie żartuj, że piszesz o Polakach.
>Co chcesz nawet narodowość przewlaszczyc?

k***a DEBILU !!!!! Przecież to TY nadużywasz tego zaimka!
"Wasze sądy"
"Wasze prawa"
"Wasz kapitalizm"
Tfuuuuu rzygowino o godności gówna!

>Wszystko jest wasze i nic nie jest moje?
TY tak piszesz
Twoje jest to na co zapracowałeś i naszporowałeś
Gówno całe życie robisz, na luksusy wydajesz to i gówno masz
Teraz drzesz śmierdzący ryj, że mamy cię karmić i przyodziewać a ty będziesz leżał na plaży za pieniądze z naszych podatków.

>Kwestionuję tajną i nieopodatkowaną własność.
Co to znaczy po polsku???
Co to znaczy, że kwestionujesz własność?
Dajesz sobie prawo rozpalenia ogniska w moim sadzie?
Dajesz sobie prawo nocowania w moim domu?
Dajesz sobie prawo jeżdżenia moim samochodem?

Pokaż mi tę tajną własność samochodu. Każdy ma rejestrację
Pokaż mi tajny dom, kretynie synu idioty
Po czym policjant rozpozna kto jest właścicielem a kto włamywaczem
Oczywiście ucieczka kretyna nauczonego że ujemna godność po płaca, bo zawsze można coś dostać za samo darcie ryja "dajcie", pracować mnie trzeba

(napisałeś coś do mnie o pracy w piwnicy ; pracowałem w kopalni i co? UCIECZKA dziewczynek się użala że złamał paznokieć)

>Kwestionuję prywatną lichwę od państwowego pieniądza.
Co to znaczy po polsku, bełkocący nachlańcu synu lenia
Każde z tych słów ma swoje znaczenie, które ty przekręcasz manipulancie.

>Kwestionuję przymusowe podatki od biedy.
Co to jest w twojej gównomowie podatek od biedy? twoje słowa śmierdzą demagogią
Kwestionujesz też prawo robotników do 8-godzinnego dnia pracy emerytury i urlopu
Starym ludziom kwestionujesz prawo do ŻYCIA, żądając żeby na starość sprzedawali domy po kawałku a potem pod most
Mamusia wie, że życzysz jej żeby zdechła z głodu?
Zapomniałeeeeeeeem nie podasz jej tajnego adresu, nie pozwolisz nikomu, żeby poznała twoje poglądy, zwolenniku tajemnic. Ty oczywiście będziesz żarł sutą niemiecką emeryturę, bo jesteś jej wrogiem ... dla innych

>Ile Bezos osobiście zapłacił podatku w Polsce
Nic osobiście nie zapłacił, bo podatki płaci jego firma a nie on
Ty kretynie kłamiący, że kończył ekonomiczne studia.
Bezos płaci osobiste podatki w kraju, którego jest obywatelem, a Hamerlik chce mu te podatki zmniejszyć i dać prawo do wyzyskiwania robotników pozbawionych jakichkolwiek praw, nawet prawa do wynagrodzenia

Przykład Płocka
Ucieczka megaciula

>i jaka jest wartość jego majątku w Polsce?
Jaki jest dochód twojej rodziny?
Hamerlik żąda uznania prawa do tajemnicy
Konopka chce znać majątki innych

Leczysz to?

>
szarley to w realu Johannes Jerlas

>


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ile Bezos osobiście zapłacił podatku w Polsce
>Nic osobiście nie zapłacił, bo podatki płaci jego firma a nie on

No właśnie słyszałem ile podatków zapłaciła jego firma
Było o tym głośno.

Chyba nie masz na myśli podatku od konsumpcji VAT, który płaci kupująca towary biedota a jego firma tylko pośredniczy w jego przekazaniu?

Gość zdobył fortunę w Polsce nie płacąc pewnie 1 zeta podatku.

Robol najemny jak nie odda połowy swojego wynagrodzenia w podatkach to jest kryminalistą i idzie do więzienia.
A mówią w przymusowych szkołach, że z pańszczyzną skończono.

szarley to w realu Johannes Jerlas
szarley (54911 punktów)
>Kwestionuję tajną i nieopodatkowaną własność.
Co to znaczy po polsku???
Co to znaczy, że kwestionujesz własność?
Dajesz sobie prawo rozpalenia ogniska w moim sadzie?
Dajesz sobie prawo nocowania w moim domu?
Dajesz sobie prawo jeżdżenia moim samochodem?

ILE RAZY JESZCZE MAM O TO PYTAĆ??????????

Pokaż mi tę tajną własność samochodu. Każdy ma rejestrację
Pokaż mi tajny dom, kretynie synu idioty
Po czym policjant rozpozna kto jest właścicielem a kto włamywaczem
Oczywiście ucieczka kretyna nauczonego że ujemna godność po płaca, bo zawsze można coś dostać za samo darcie ryja "dajcie", pracować mnie trzeba

>>>Ile Bezos osobiście zapłacił podatku w Polsce
>>Nic osobiście nie zapłacił, bo podatki płaci jego firma a nie on
>No właśnie słyszałem ile podatków zapłaciła jego firma
>Było o tym głośno.

I dlatego chcesz mu zmniejszyć podatki a podnieść podatki właścicielom mieszkań, domów i altanek?
Narzekasz na podatki płacone "od pracy najemnej na cudzym" a z czego jeśli nie z "pracy najemnej na cudzym" właściciele mieszkań będą płacić podatki?

>Robol najemny jak nie odda połowy swojego wynagrodzenia w podatkach to jest kryminalistą i idzie do więzienia.
A wg ciebie ma płacić jeszcze więcej a karą ma być eksmisja z mieszkania przez bojówki

Przykład Płocka - ucieczka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I dlatego chcesz mu zmniejszyć podatki a podnieść podatki właścicielom mieszkań, domów i altanek?

Nie!

Chcę, żeby podatki płacili wyłącznie właściciele na rzecz wszystkich podporządkowanych im członków społeczeństwa.

Jeżeli wszyscy będą równymi sobie właścicielami to nie będzie żadnego podatku.
Podatek będzie tylko wtedy gdy nieliczny będą mieli wiele a pozostali nic.

Chcę społecznego eksperymentu opartego na jawnej i opodatkowanej własności pod kontrolą instytucji naukowych i nie zatrzymasz mnie przed tym eksperymentem.

Nigdy nie dam Wam spokoju dopóki nie ustąpicie.
Znajdę albo wykreuje swoich naśladowców i również oni nie dadzą Wam spokoju kiedy zrobię się zbyt słaby, żeby sprzeciwić się waszej podłej ideologii.

Aż się złamiecie i nastąpi zmiana w społeczenstwie.

Na razie wydaje mi się, że mam więcej siły niż Ty.

szarley to w realu Johannes Jerlas
szarley (54911 punktów)
>Kwestionuję tajną i nieopodatkowaną własność.
Co to znaczy po polsku???
Co to znaczy, że kwestionujesz własność?
Dajesz sobie prawo rozpalenia ogniska w moim sadzie?
Dajesz sobie prawo nocowania w moim domu?
Dajesz sobie prawo jeżdżenia moim samochodem?

ILE RAZY JESZCZE MAM O TO PYTAĆ??????????

>>I dlatego chcesz mu zmniejszyć podatki a podnieść podatki właścicielom mieszkań, domów i altanek?
>Nie!
Tak i udowodniłem ci to matematycznie
Twoja manipulacja nie działa

>Chcę, żeby podatki płacili wyłącznie właściciele na rzecz wszystkich podporządkowanych im członków społeczeństwa.
Kłamiesz. Postulujesz płacenie na rzecz WSZYSTKICH członków społeczeństwa, a w praktyce postulujesz obniżenie podatków dla właścicieli rafinerii i podniesienie ich robotnikom mającym mieszkania
Setki razy przypominany przykład Płocka
uciekając UDOWODNIŁEŚ że mam rację. Przedstaw jakąkolwiek symulację
Ucieczka- czyli mam rację

>Jeżeli wszyscy będą równymi sobie właścicielami to nie będzie żadnego podatku.
A gaga a bubu a dada
Każdy ma być właścicielem rafinerii?
szarley szporował i ma dom
Hamerlik przechlał, jak mamy być równymi sobie właścicielami?

Rozumiem twój postulat
szarley szporuje i ma dom, a potem w podatkach funduje dom Hamerlikowi.
Nie.

>Podatek będzie tylko wtedy gdy nieliczny będą mieli wiele a pozostali nic.
Wtedy ci pozostali nie wycenią majątku nielicznych i właściciele zapłacą grosze
Arytmetyka się kłania niedouku

>Chcę społecznego eksperymentu
Kłamstwo

>opartego na jawnej i opodatkowanej własności pod kontrolą instytucji naukowych i nie zatrzymasz mnie przed tym eksperymentem.


przed czym mam cię zatrzymać???
Przecież palcem w bucie nie kiwniesz, żeby zrobić ten eksperyment leniu

>Nigdy nie dam Wam spokoju dopóki nie ustąpicie.
Ja już ustąpiłem, zgadzam się na twój eksperyment. Napisałem to kilka lat temu, ale Hamerlik - niedouk nie poradzi czytać

>Znajdę albo wykreuje swoich naśladowców i również oni nie dadzą Wam spokoju kiedy zrobię się zbyt słaby, żeby sprzeciwić się waszej podłej ideologii.
Ojeeeeeeeej
Tłumy za Hamerlikiem Tłuuuuuuuumyyyyyyy

>Aż się złamiecie i nastąpi zmiana w społeczenstwie.
Widzisz własną śmieszność?
>Na razie wydaje mi się, że mam więcej siły niż Ty.
Masz rację. Wydaje ci się

Masz tylko większą fantazję w wymyślaniu chochołów i więcej kasy na zioła i więcej czasu na bełkotanie na forum

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Gość zdobył fortunę w Polsce nie płacąc pewnie 1 zeta podatku.
>

Polak się nie interesuje tym: kto go doi i ile wywozi.
Polakowi nie wolno dawać więcej kasy jak na wegetację. Nawet jak będzie miał dużo kasy to niczego, co nie jest na pokaz, nie stworzy. Polak nigdy nie wybuduje takich nowoczesnych zakładów jak są np. w Niemczech. Jak Polak będzie miał dużo pieniędzy, to będzie miał duży problem. Najlepiej to od razu z Polski uciekać. Władza zrobi z niego kułaka lub wroga ludu, ukradnie kasę i wpakuje w "uzdrawianie" Polski. Władza i ci "uzdrowiciele", się obłowią i tylko utyje, złodziejska, stara kasta.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Gość zdobył fortunę w Polsce nie płacąc pewnie 1 zeta podatku.
>>
>Polak się nie interesuje tym: kto go doi i ile wywozi.

Polacy nie chcą zrozumieć, że praca nie jest za karę lecz jest sposobem na życie.
Człowiek musi podejmować nieustający wysiłek każdego dnia i nie szukać okazji jak wszystkich wykiwać i nie zrobić nic.

Polacy są niepoważni, rozumują niezwykle płytko i nie wiedzą co to jest przyszłość.
Ja też taki byłem i wciąż do pewnego stopnia jestem, choć staram się być nieco poważniejszy i bardziej odpowiedzialny. Nie jestem już takim lekkoduchem jak kiedyś.

szarley to w realu Johannes Jerlas
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Polacy są niepoważni, rozumują niezwykle płytko i nie wiedzą co to jest przyszłość.

Co Polak albo taki romaro może pojąć, jedną szarą komórką.
Analizując historię Rosji (ZSRR) i Niemiec ich interes wynika z ich możliwości i położenia. Bez względu na to, jakie propaganda będzie robiła pranie szarych komórek i bez względu, kto będzie rządził w obu krajach, ich interes się nie zmieni i będą tak samo działać. Po wojnie, od razu niemieccy fizycy atomowi udali, się do ZSRR i w Suchumi, dokończyli prace nad bombą atomową.
Pół roku wcześniej walczyli między sobą a potem razem, budowali bombę atomową. Zdawali sobie sprawę, jak będzie wyglądał świat, gdy reżim amerykański będzie miał monopol na broń atomową.
Wszyscy Żydzi się sprężyli i ZSRR miał szybko broń atomową. Niedawni wrogowie się zjednoczyli, by móc się przeciwstawić Amerykanom, którzy przejęli, po Brytyjczykach panowanie nad światem.

pl.wikipedia.org/wiki/Halford_John_Mackinder

"W 1919 napisał drugie ważne dzieło "Ideały demokratyczne i rzeczywistość" (Democratic Ideals and Reality). To w nim napisał najbardziej znane swoje słowa: "Kto panuje we wschodniej Europie - panuje nad sercem Eurazji. Kto panuje nad sercem Eurazji, ten panuje nad wyspą światową. Kto panuje nad wyspą światową, ten panuje nad światem"."

Polak był i jest używany przez obce agentury i tej prostej rzeczy, nie jest w stanie pojąć.
Nie jest w stanie sformułować, przedstawić i domagać się SWOJEGO INTERESU.
Z celowo skłócanych idiotów, z ulicy, zrobiono "demokratyczną" atrapę polskiego sejmu i dano im zajęcie fałszywą polityką.
Polaka jedyne co go nauczono, to sortować śmieci. Polak się nie domaga, w zamian za wykorzystywanie, nowych CYWILNYCH TECHNOLOGII. Dla niego ważniejsze jest, by Polki, mogły bez majtek, chodzić po ulicy.
Wenancjusz (16441 punktów)
>"Potwierdzamy 2 nowe przypadki hakowania Pegasusem w Polsce. Michał Kołodziejczak zapoczątkował
>ruch, który groził odebraniem głosów partii rządzącej. Tomasz Szwejgiert pisał książkę o szefie
>polskich służb specjalnych" - napisał na Twitterze John Scott-Railton z Citizen Lab.
>pl.wikipedia.org/wiki/Citizen_Lab
>twitter.com/jsrailton
>To rodzi wiele pytań:
>Co to jest Citizen Lab?
>Kim jest John Scott-Railton?
>Dlaczego sugeruje motyw hakowania Pegasusuem?
>Dlaczego hakowanie Polaków potrafią stwierdzić jedynie zagraniczni obywatele?
>Dlaczego rządy państw demokratycznych zamiast finansować programy do walki z wirusami kupują wirusy
>z pieniędzy podatkowych i infekują nim cudze urządzenia?
>Czy można legalnie kupić trojana i posiadać do niego prawa?
>Czy można legalnie zawirusowywać cudze urządzenia by wejść ludziom do łazienki i łóżka?
>Dlaczego twórcy "bezpiecznych" systemów operacyjnych, organizacje o kapitalizacji 5 bln dolarów nie
>potrafią opanować tego problemu i nawet nie sprawiają wrażenia jakby tego chcieli?
>Co tu jest grane?
>Czy komukolwiek można jeszcze ufać?
>Czy wszyscy kłamią i manipulują?

Oczywiście siebie z tych "wszystkich" wyłączasz, boś krynicą otwartości, prawdy, uczciwości, wzorcem człowieka kulturalnego, przepojonego empatią. To inni są źli, a Tobie pozostało tylko ubolewać, żeś sam na tym świecie taki doskonały. Tylko Ty i nikt więcej. Nawet duposystem wymyśliłeś, by wszystkim (Twój ulubiony z wszelkimi odmianami zwrot) dać szczęście. Tyle poświęcenia i gó.no wychodzi. Jacy ci "wszyscy" są niewdzięczni i nawet nie chce się tym wszystkim nawet splunąć na te Twoje brednie. Prawda? Niesprawiedliwe.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Oczywiście siebie z tych "wszystkich" wyłączasz, boś krynicą otwartości, prawdy, uczciwości, wzorcem człowieka kulturalnego, przepojonego empatią. To inni są źli, a Tobie pozostało tylko ubolewać, żeś sam na tym świecie taki doskonały. Tylko Ty i nikt więcej. Nawet duposystem wymyśliłeś, by wszystkim (Twój ulubiony z wszelkimi odmianami zwrot) dać szczęście. Tyle poświęcenia i gó.no wychodzi. Jacy ci "wszyscy" są niewdzięczni i nawet nie chce się tym wszystkim nawet splunąć na te Twoje brednie. Prawda? Niesprawiedliwe.
>
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.


Nie określam siebie jako dobrego ani Was czy może ich, ktokolwiek kreuje współczesny system społeczny, za złych.

Określam siebie jako niewiernego wobec ideologii waszego kapitalistycznego państwa i jako rebelianta.

Ktokolwiek rządzi w waszym świecie, kapitał czy jak głosi propaganda tajnie wybrani przedstawiciele nie jest moim rządem.

Ani waszym "prawom" ani waszym rządom nie podlegam.

Współistniejemy na świecie ale nie jesteśmy na nim razem. Jesteśmy oddzielnie.

szarley to w realu Johannes Jerlas
28-01-2022 09:34 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Oczywiście siebie z tych "wszystkich" wyłączasz, boś krynicą otwartości, prawdy, uczciwości, wzorcem człowieka kulturalnego, przepojonego empatią. To inni są źli, a Tobie pozostało tylko ubolewać, żeś sam na tym świecie taki doskonały. Tylko Ty i nikt więcej. Nawet duposystem wymyśliłeś, by wszystkim (Twój ulubiony z wszelkimi odmianami zwrot) dać szczęście. Tyle poświęcenia i gó.no wychodzi. Jacy ci "wszyscy" są niewdzięczni i nawet nie chce się tym wszystkim nawet splunąć siarczyście na te Twoje brednie. Prawda? Niesprawiedliwe.
>>
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

>Nie określam siebie jako dobrego ani Was czy może ich, ktokolwiek kreuje współczesny system społeczny, za złych.

Określasz. O tym świadczy w nadmiarze używanie zaimków "wasz", co manifestuje, że masz "swój". Tak mówi logika zdania jakie budujesz.

>Określam siebie jako niewiernego wobec ideologii waszego kapitalistycznego państwa i jako rebelianta.

Rebeliantem to nie jesteś. Rebelię się robi czynem (w języku staropolskim rebelię określano nazywając "ruchawką") a nie pieprzeniem nonsensów, a Ty tylko gadasz. Nie mówisz z sensem a gadasz.

>Ktokolwiek rządzi w waszym świecie, kapitał czy jak głosi propaganda tajnie wybrani przedstawiciele nie jest moim rządem.

Czyli nie szanujesz rządów wybranych w tajnych wyborach? W Niemczech też? Bo przecież taki sam "wasz" system kapitalistyczny jak w Polsce. Więc widzisz, że już dzielisz pojęcia przez używanie zaimka "w waszym" świecie. Jesteś wyalienowany ze wszystkiego, bo wierności "naszemu" kapitalizmowi nie dotrzymujesz? A niemieckiemu kapitalizmowi też? No przecież musisz, bo to taki sam kapitalizm jak ten "nasz".

>Ani waszym "prawom" ani waszym rządom nie podlegam.

Podlegasz, podlegasz. Podlegasz prawu jakie obowiązuje w Niemczech i nie pieprz farmazonów. Na ten przykład podejdź do policjanta i napluj na niego a potem oblej go jakąś farbą olejną. I powiedz mu, że nie podlegasz "naszym", czyli "waszym" prawom, bo są "bezprawne".

>Współistniejemy na świecie ale nie jesteśmy na nim razem. Jesteśmy oddzielnie.

Za kogo znów mówisz "współistniejemy" czyli "my"?

Czyli występujesz teraz jako bohater niezłomny, heros nieomalże. Taki przekorny sposób bycia dzieciaka, który mimo ostrzeżeń mamy włazi w pokrzywy, by później płakać że się poparzył. Wszystko co napisałeś jest akurat odwrotnie. Podlegasz prawu stanowionemu (oczywiście nie przez siebie boś na to nie dorósł, jesteś za cienki w uszach). Nie bzdurz, bo prawo także określa środki przymusu by było egzekwowalne. Ty jeden jesteś tylko dziwacznym przypadkiem niereformowalnym i typem aspołecznym, wyraźnie sugerując nieposłuszeństwo społeczne. Na tym koniu daleko nie zajedziesz. Bo prawo stanowione jest za akceptacją społeczną. Skoro nie szanujesz tego prawa, to nie szanujesz także i woli społecznej, nawet samego społeczeństwa. Tak w Polsce jak i w Niemczech.
Nie ma przymusu by brać udział w głosowaniach (bodajże w Belgii jest tylko kara pieniężna za nieuczestniczenie w wyborach). Tak więc nie babul, bo Twój jeden głos nic nie znaczy i nie ma wpływu na wynik wyborów. Masz ode mnie zgodę na nie branie udziału w wyborach tajnych, pośrednich. Od jednego głosu świat i Twój i mój się nie zawali. Rozumiesz co wypisujesz? Czy nadal będziesz pisał brednie?
Nasz świat jest także i Twoim światem. Nie rozumiesz? To tylko Tobie przypomnę, że żyjesz w takim samym systemie kapitalistycznym nie dochowując mu wierności, jak my i konsumujesz mimo zaprzeczeń taką samą ideologię (znów źle dobrane słowo) kapitalizmu, jak i my i nigdzie ze swoim dziwacznym pojmowaniem rzeczywistości nie uciekniesz. Naokoło Ciebie jest kapitalizm. Masz lichutki wybór. Tylko pozostaje Tobie Korea Płn., może Rosja, może Kuba, może Chiny, może Salwador gdzie oficjalną walutą państwową jest BTC.
Pracujesz ponoć już w "Polkomtelu". Czy nie miałeś wstrętu, że właściciel Pruszyński nie ujawnił swojego kapitału i swoich własności, przed Toba? Nie podał Tobie ręki? Widzisz co za brednie wypisujesz?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podlegasz, podlegasz.

Wracając do tematu:

>Izraelska firma NSO Group zaprzeczyła, jakoby dopuściła się nieprawidłowości, nazywając krytykę sprzedaży programu szpiegowskiego Pegasus krajom niedemokratycznym "hipokryzją". Dyrektor generalny firmy ujawnił, że siedmiokrotnie odłączała ona oprogramowanie w związku z nadużyciami.

www.onet.p(*)ja-hipokryzje/ey03vgv,79cfc278

Jak widać nie tylko handlują trojanem ale jeszcze zachowują nad nim całkowitą kontrolę, pewnie nie tylko mogąc go wyłączyć hakerom, którym go sprzedali ale przypuszczalnie mając podgląd wszystkiego co hakerzy nim hakują.

Obrońcy demokracji

Ciekawe co na to twórcy złamanych systemów?




Mam zgadywać?
jajco

szarley to w realu Johannes Jerlas

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365