GRAFIKA W PUNKT! pbs.twimg.(*)XsAExMSu?format=jpg&name=smallJedną z najgorszych wad PIS-u jest katastrofalny brak kompetencji ludzi, którymi obsadza stanowiska wprost lub pośrednio z nadania politycznego. Są to znajomi znajomych. Tylko dlatego akceptowani, że widywani na mszy w kościele. Brakuje ludzi naprawdę bystrych, starannie wykształconych. Mierny, bierny, wierny jak okoliczności wymagają potem podjęcia decyzji bazuje na tym co ma czyli zgaduje jak dziecko we mgle. To musi prowadzić do strat i katastrof. Dobra zmiana to w efekcie chory, patologiczny ład; upadek instytucji i dobra wspólnego. Pieniądze topione w błocie. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne |