>Czyżby nowy oszołom zawitał na forum? Też musi mieć tłumacza z polskiego na nasze polskie gadanie? Nie sądziłem, że są lepsi od Krystkona. w "Uniwersytet zdalny Racjonalistów" musi być katedra "raj". Nasze rajskie myślenie, zachowania sa o wiele racjonalniejsze niz nasze współczesne np konsumpcjonizm. W każdej dziedzinie życia jesteśmy zacofani w racjonalności odniesieniu do raju
przyroda jest bogiem, w raju byliśmy przyroda.
|