>proszę o poważną dyskusje. wszyscy dysyferkują tą najtrudniejszą nierozwiązaną do dzisiaj dla >wszystkich zagadkę. podobno to nic. ja twierdzę że to jest spełnione dla nie tożsamościwoych równań >i nie spełnione dla tożsamościowych równań. czyli wszystko jest >możliwe jak to udowodnić?
xN + yN = zN dla n >2
arab to przeczyta tak: wszystko jest możliwe nie wykracza poza naszą wyobraźnie, co dawno udowodniono towrząc silinik graficzny ENGINE unreal.
matematyk musi to obliczyć. ale od tego są kalkulatory.
fizyk powie że to oczywiste.
informatyk wpisze funkcje/bibliotekę mat.h i to obliczy/wykaże.
|