Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odciął penisa po paleniu marihuany

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
02-02-2022 20:30kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
Odciął penisa po paleniu marihuany
Ocena 2 na 2
Mężczyzna odciął swojego penisa po tym, jak palił marihuanę i wpadł w stan psychotyczny. Opisuje Metro w odniesieniu do medycznego studium przypadku.

Mężczyzna, 23-letni Taj, używał konopi przez dwa lata, a potem zrezygnował.
Trzy miesiące później ponownie wypalił dwa gramy marihuany, co doprowadziło do nieprzewidzianych konsekwencji.

Po dwóch godzinach mężczyzna nie być w stanie wstać i poczuł silny ból w swoim penisie. Pomyślał też, że /żołędzie/ wyglądają dziwnie.

W przekonaniu, że to złagodzi ból, mężczyzna wziął nożyczki i zaczął odcinać skórę na penisie. W końcu wyciął tak bardzo, że pozostał tylko dwucentymetrowy kikut.

Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie lekarze ustalili, że penis był w tak złym stanie, że nie można go było uratować.

Uważano, że mężczyzna znalazł się w stanie psychotycznym z powodu palenia marihuany i dlatego tak siȩ zachowywał. Nie powinien był wtedy stosować żadnego innego narkotyku.
Naukowcy piszą w Journal of Medical Case Reports, że jest to rzadki przypadek, ale marihuana może wywołać psychozę, w której użytkownik traci ocenę sytuacji i wyrządza sobie krzywdę.

Fi Fan
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

haish (2907 punktów)
>Mężczyzna odciął swojego penisa po tym, jak palił marihuanę i wpadł w stan psychotyczny. Opisuje
>Metro w odniesieniu do medycznego studium przypadku.
>Mężczyzna, 23-letni Taj, używał konopi przez dwa lata, a potem zrezygnował.
>Trzy miesiące później ponownie wypalił dwa gramy marihuany, co doprowadziło do nieprzewidzianych
>konsekwencji.
>Po dwóch godzinach mężczyzna nie być w stanie wstać i poczuł silny ból w swoim penisie. Pomyślał
>też, że /żołędzie/ wyglądają dziwnie.
>W przekonaniu, że to złagodzi ból, mężczyzna wziął nożyczki i zaczął odcinać skórę na penisie. W
>końcu wyciął tak bardzo, że pozostał tylko dwucentymetrowy kikut.
>Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie lekarze ustalili, że penis był w tak złym stanie, że nie można
>go było uratować.
>Uważano, że mężczyzna znalazł się w stanie psychotycznym z powodu palenia marihuany i dlatego tak
>siȩ zachowywał. Nie powinien był wtedy stosować żadnego innego narkotyku.
>Naukowcy piszą w Journal of Medical Case Reports, że jest to rzadki przypadek, ale marihuana może
>wywołać psychozę, w której użytkownik traci ocenę sytuacji i wyrządza sobie krzywdę.
>Fi Fan

Na 100% palił marihuanę nasączoną niezidentyfikowanymi substancjami, to częsta praktyka wśród dilerów tej 'chujni'- tego syfu. Sam najprawdopodobniej nie miał o tym pojęcia, diler na pewno zachwalał towar i przysięgał na życie swojej matki i swoich dzieci.
Onegdaj na Podhalu góral po wypiciu alkoholu etylowego w znacznej ilości uchlastał sobie siekierką(może to była ciupaga) kuśkę z jajkami, bujali się z nim śmigłowcem po różnych szpitalach, ucięte 'klejnoty i kuśka' były w pojemniku z lodem, ale niestety latali za długo i interesu nie udało się odtworzyć(uratować).
okragly (21676 punktów)

> na Podhalu góral po wypiciu w znacznej ilości uchlastał sobie siekierką kuśkę z jajkami,
w Rosji był/jest? zakon gdzie to robią na trzeźwo. Rosjanie sa mocno uduchowieni.

wałach, ma dużo spokojniejsze życie niż ogier

gdyby warunkiem rządzenia nami było bycie "wałachiem" mielibyśmy lepsze, racjonalne, spokojniejsze, bez wojen, rządy? Albo kobiety np caryca Katarzyna to najlepsze czasy dla Rosji a królowa Wiktoria dla Anglii
Berzerac (5671 punktów)

>Mężczyzna, 23-letni Taj, używał konopi przez dwa lata, a potem zrezygnował.
>Trzy miesiące później ponownie wypalił dwa gramy marihuany, co doprowadziło do nieprzewidzianych
>konsekwencji.

No właśnie dlatego, że odstawił.

Przypominam sobie przypadek, kiedy chłopaki z drogówki zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej. Sprawca zachowywał się dziwnie, przeszukano jego samochód. Okazało się, że w bagażniku ma poporcjonowanych parę kilo amfy. Przewieźli go na komendę, okazał sią trzeźwy i "czysty" na obecność innych substancji psychoaktywnych. Kolega, który go przesłuchiwał m.in zapytał go, czy jak kieruje autem to też coś bierze. On na to - Tylko i wyłącznie. Dzisiaj nie zdążyłem nic wciągnąć i zobacz k***a co się porobiło.

Zmierzam do tego, że osoby uzależnione czy to od alkoholu, leków, narkotyków, kiedy przestają je brać mają tzw objawy odstawienne. W tym czasie z organizmem i psychiką zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Jeszcze bardziej nieprzewidywalne skutki maja miejsce, kiedy osoba wraca do nałogu.
hanging_bishop (1112 punktów)
Powstaje pytanie: czy marihuana jest bardziej szkodliwa od alkoholu?

Nie jestem zwolennikiem używek ale nam bliższy kulturowo alkohol często bagatelizujemy.

m.youtube.com/watch?v=s8Ju3Yl5gfY

Zabawny filmik sprzed lat i rzeczywistość...
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Mężczyzna odciął swojego penisa po tym, jak palił marihuanę i wpadł w stan psychotyczny.

Znam gorszą, polską tragedię tego typu.

Wiele lat temu na Dolnym Śląsku gazety opisały przypadek chłopaka
lat około 18 - 20 co był bardzo wierzący ale nie umiał powstrzymać się od onanizmu
i uciął sobie jądra.

W doniesieniu skrytykowano załogę karetki pogotowia bo odwiozła go najpierw do zakładu dla osób psychicznie chorych i czas zagrał na niekorzyść operacji ratunkowej.

W takich przypadkach funkcjonowania nasieniowodów zwykle nie udaje się uratować
nawet jeśli jądra "przeżyją".

Czyli tak czy owak bezpłodność.

Siema
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>lat około 18 - 20 co był bardzo wierzący ale nie umiał powstrzymać się od onanizmu
>i uciął sobie jądra.

Miałem ten numer gazety w ręku!!!!

Grafika:

pbs.twimg.(*)XEAMd086?format=jpg&name=large

Chłopak miał naturalne w jego wieku fantazje i pożądanie takich jak w linku ^

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365