Żyjemy w bardzo chorym kraju. Ksiądz Guz - guru u zasilanego ogromnymi państwowymi pieniędzmi Rydzyka - skrytykował ekologię bo, rzekomo, stawia ona wyżej przyrodę niż człowieka, który powinien wykorzystać przyrodę dla swojej siły, a tę wykorzystać do ... wielbienia boga. Więcej na grafice: pbs.twimg.(*)WYAchnxm?format=jpg&name=largeSiema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne  |