> GRAFIKA:> pbs.twimg.(*)MBHn?format=jpg&name=4096x4096> Tauron nabył prawa do emisji wcześniej gdy były tańsze ale potem odsprzedał by zarobić swobodną kasę> na swoją wygodę. Teraz musi doliczać po aktualnych cenach. Te pieniądze zostają w kraju i idą na> wsparcie innej niż węglowa energetyki> ***> ODPOWIEDŹ NA TYTUŁOWE PYTANIE: MA SENS> Siema> _> Wszystkie wszechświaty są wieczneOczywiście, że ma sens. W przeszłości nie było opłat a klimat zmieniał się jak chciał. Dziś płacimy za CO2 i klimat będzie stały na wieki wieków. Aby części Europy nigdy więcej nie pokrył lód albo zrobiła się pustynia. Będzie bosko, czysto i o 1,5 stopnia chłodniej. A wszystko przez podatki za CO2 i miliardy elektrycznych aut.
|