Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przepraszam

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
11-02-2022 13:11romaro (25211 punktów)Przepraszam
Ocena 3 na 3
Czy zauważyliście, że od wczoraj "Racjonalista - głos rasisty w twoim domu" zmienił swoją ramówkę?

Zdaję sobie sprawę z pewnych utrudnień za które przepraszam. (szczególnie Armiego, który zmuszony jest wstawiać swoje kopie w kilku "egzemplarzach")
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Czy zauważyliście, że od wczoraj "Racjonalista - głos rasisty w twoim domu" zmienił swoją ramówkę?
>Zdaję sobie sprawę z pewnych utrudnień za które przepraszam. (szczególnie Armiego, który zmuszony
>jest wstawiać swoje kopie w kilku "egzemplarzach")

Tylko, że wszystko wskazuje na to, że dla Armiego jest to zwykła robota - jak robota na etacie.

Wysila się w uzgodnionych z kimś godzinach i dniach (ma wolne w sobotę i niedzielę), a potem olewa.

***

Ale dobrze, Romaro, że wrzucasz nowe wątki bo głupszych i szkodliwszych niż Arminiusa nie sposób napisać.

Przez jego antyszczepionkowość ktoś może umrzeć na COVID
a przez jego antysemityzm jakiś psychol może zaatakować Żyda w Polsce.

BTW

Wszystko wskazuje na to, że Arminius funkcjonuje intensywnie i "skutecznie" na tym portalu gdyż ktoś potrzebuje bardzo kasy na:

1. Męskie prostytutki

lub

2. Homoseksualnego partnera, który stawia wysokie wymagania komfortu i dóbr grożąc odejściem

lub

3. Drogie medykamenty potrzebne do jak najlepszego leczenia poważnej choroby (np HIV nabyty w drodze stosunków homoseksualnych onegdaj)

lub

4. Inne substancje - od jakich się uzależnił

lub

5. Spłatę niefrasobliwie zaciągniętych kredytów na mieszkanie, auto itp.

Dlatego Arminius "z powodzeniem" wrzuca tutaj wątki ekstremalnie bzdurne, naciągane antysemickie i antyszczepionkowe
niemieniej przyciągajace uwagę (wejścia na portal) swoją nietypowością jak na polski internet.

Pozdrawiam
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Czy zauważyliście, że

A ciekawe czy forowicz "kobieta" nie jest to Arminius2?

www.racjonalista.pl/forum.php/s,871600

Siema

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365