>To byłby powrót komuny, w walce z którą ludzie tracili wolność i życie.
Należy dodać, że tą walką sterowało i finansowało CIA.
>Nie możemy wrócić do tego, od czego z takim trudem wyzwalalalismy się, żeby być wreszcie wolnym >narodem. >Zresztą za komunizm grozi czapa i nikt się nie odważy być na powrót komunistą.
Uważasz, że Polacy są wolnym narodem?? Dobre, finansujemy Ameryaknom bazy wojskowe, żebyśmy byli bezpieczni. Kupujemy za pośrednictwem Amerykanów gaz, by ratować klimat. "Polski" szef MSZ, gryzie nogawki przywódcom narodów, wskazanych przez CIA. Polak jak kameleon zmienia się od patrzenia i słuchania telewizora. Motłoch bez elit, eksperyment potwierdzający, jak działa spirali milczenia. Premier WB David Lloyd George porównał nas do małp, sto lat temu. Żadnego komunistycznego Żyda nie ukarano za ich komunistyczne zbrodnie. Skłócany Polak wegetuje w przygotowanych mu fałszywych wizjach, zbudowanych na: fałszywej historii, fałszywej ekonomii i fałszywej polityce. Zrobiono parodię parlamentu, dla idiotów z ulicy, którzy dostają kasę, za odgrywanie roli polityków. Fasada podparta kijem od tyłu, żeby się nie przewróciła. Co jest za tą fasadą, mało kto wie. Wszyscy "politycy" pilnują, by się nie przewróciła i by przez to nie utracili gaż, za odgrywanie "polityków". Wysoko opłacani dziennikarze uwijają się z kamerami, by przedstwaić światu piękny obraz "demokracji" i by inni sami wpadli, do tej demokratycznej zasadzki. W której od razu pojawi się amerykańska baza wojskowa, a "wolny" naród będzie ją finansował. Zadłużany "demokratyczny" naród zostanie odmóżdżony i wstawiony do "demokratcyznego" kieratu i będzie stanowił zagrożenie dla nie "wyzwolonych" sąsiadów.
|