Racjonalista - Strona głównaDo treści
wiara zbawienie a ciemny las cierpienia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
17-02-2022 12:17hurcan (61 punktów)wiara zbawienie a ciemny las cierpienia
Ocena -2 na 2
dlaczego istnieje cierpienie na świeci.

bo ludzie wierzą w źródło które je uśmieża

wystarczy pozytywne myślenie. medycyna, nauka, wiedza jest na takim poziomie że nie ma problemu którego nie było by wstanie rozwiązać. jak cię wszystko drażni, denerwuje i nie wytrzymujesz powiedz ” dziewięć kier” wpisz w kompilator modlitwę „ojcze nasz” albo „aniele stróżu” i zobaczysz że to uspokaja jeszcze bardziej. nikt chyba nie jest naiwna żeby uznawać wyższość kogo kolwiek nad sobą. co nie neguje szacunku.

jak słyszysz myśli zawołaj babcie, bo jesteś w trudnej sytuacji. głosy to dodatkowe 260 ptk inteligencji. chcesz się wykastrować intelektualnie. jak się wyleczysz to cię jeszcze CAPNĄ bo to choroba nie wyleczalna i tak ma być.

fajnie być mrówką flip z dawno temu w trawie. ale jak śpiewa kombi „każde pokolenia ma swój czas każde pokolenie chce zmienić świat”
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>dlaczego istnieje cierpienie na świeci.
> bo ludzie wierzą w źródło które je uśmieża
>wystarczy pozytywne myślenie. medycyna, nauka, wiedza jest na takim poziomie że nie ma problemu
>którego nie było by wstanie rozwiązać. jak cię wszystko drażni, denerwuje i nie wytrzymujesz powiedz
>" dziewięć kier" wpisz w kompilator modlitwę "ojcze nasz" albo "aniele
>stróżu" i zobaczysz że to uspokaja jeszcze bardziej. nikt chyba nie jest naiwna żeby uznawać
>wyższość kogo kolwiek nad sobą. co nie neguje szacunku.
>jak słyszysz myśli zawołaj babcie, bo jesteś w trudnej sytuacji. głosy to dodatkowe 260 ptk
>inteligencji. chcesz się wykastrować intelektualnie. jak się wyleczysz to cię jeszcze CAPNĄ bo to
>choroba nie wyleczalna i tak ma być.
>fajnie być mrówką flip z dawno temu w trawie. ale jak śpiewa kombi "każde pokolenia ma swój
>czas każde pokolenie chce zmienić świat"

Co to za bełkot?
18-02-2022 07:50 
 Ocena 3 na 3
Wenancjusz (16441 punktów)
>>dlaczego istnieje cierpienie na świeci.
>> bo ludzie wierzą w źródło które je uśmieża
>>wystarczy pozytywne myślenie. medycyna, nauka, wiedza jest na takim poziomie że nie ma problemu
>>którego nie było by wstanie rozwiązać. jak cię wszystko drażni, denerwuje i nie wytrzymujesz powiedz
>>" dziewięć kier" wpisz w kompilator modlitwę "ojcze nasz" albo "aniele
>>stróżu" i zobaczysz że to uspokaja jeszcze bardziej. nikt chyba nie jest naiwna żeby uznawać
>>wyższość kogo kolwiek nad sobą. co nie neguje szacunku.
>>jak słyszysz myśli zawołaj babcie, bo jesteś w trudnej sytuacji. głosy to dodatkowe 260 ptk
>>inteligencji. chcesz się wykastrować intelektualnie. jak się wyleczysz to cię jeszcze CAPNĄ bo to
>>choroba nie wyleczalna i tak ma być.
>>fajnie być mrówką flip z dawno temu w trawie. ale jak śpiewa kombi "każde pokolenia ma swój
>>czas każde pokolenie chce zmienić świat"
>Co to za bełkot?
To taka metoda. Im mniej zrozumiały tym bardziej występuje jako sięgający "głębi" istoty każdej. Ma to szokować. Jasnowidz Jackowski z Człuchowa, też swoje "wizje" publikuje podobnie i o dziwo ma swoich sympatyków. Tacy mi przypominają tego co puszcza bąki, ale wąchać je mają inni.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365