Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zmienianie płci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
20-02-2022 13:18MaxGolonko3 (3459 punktów)Zmienianie płci
Grafika:
pbs.twimg.(*)XMAMU8sl?format=png&name=small

Patyczak po kolejnym linieniu częściowo zmienił płeć.

Na pół-samca. Genitalia nie są jednak na tyle dobre by mogły zrealizować udaną kopulację.

www.bbc.com/news/uk-england-suffolk-60375172

W kodeksie karnym w czasach zdrowego rozsądku i logiki normalnej było

że kto pozbawia kogoś zdolności płodzenia podlega ciężkiej karze.

Lekarze którzy obecnie amputują jądra mężczyznom pragnącym być kobietą

powinni trafiać do więzienia na 10 lat bez prawa do złagodzenia lub skrócenia kary.

Anna Grodzka może się ze mną nie zgodzić ale to ja jestem najmądrzejszym
i najsprawniejszym logicznie człowiekiem, zresztą wybitnym ścisłowcem i jednym z najlepszych w swoim zawodzie.

JAK KTOŚ SIĘ UPRZE BY MU AMPUTOWAĆ OCZY TO OKULISTA ZA KASĘ MU AMPUTUJE ?

NIE ! TO JEST DOKŁADNIE I W 100% TAKA SAMA SYTUACJA. AMPUTACJA JĄDER !




Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)

>że kto pozbawia kogoś zdolności płodzenia podlega ciężkiej karze.

Momencik, czy to nie ty postulujesz sterylizację po urodzeniu dwóch dzieci?????
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>że kto pozbawia kogoś zdolności płodzenia podlega ciężkiej karze.
> Momencik, czy to nie ty postulujesz sterylizację po urodzeniu dwóch dzieci?????
>

Arminius nr 4 ,

atak ad personam (i zmiana tematu) czyli zagrywka z dna mułu.

BTW

"Kto pozbawia kogoś zdolności płodzenia (amputuje mu jądra) nawet za jego zgodą powinien trafić na wiele lat do więzienia tak samo jakby amputował mu oczy. To jest oczywiste jak 2+2=4 w dziedzinie liczb naturalnych. Pora zmądrzeć światu!
Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne"


Wiele osób które zmieniły płeć na "kobieta" i straciły jądra
potem żałuje tej utraty. (to są fakty odnotowane przez naukę).

Pa
20-02-2022 13:47 
 Ocena 4 na 4
zeniu73 (6483 punktów)
>>>że kto pozbawia kogoś zdolności płodzenia podlega ciężkiej karze.
>> Momencik, czy to nie ty postulujesz sterylizację po urodzeniu dwóch dzieci?????
>>
>Arminius nr 4 ,
>atak ad personam (i zmiana tematu) czyli zagrywka z dna mułu.
>BTW
>
>"Kto pozbawia kogoś zdolności płodzenia (amputuje mu jądra) nawet za jego zgodą powinien trafić na wiele lat do więzienia tak samo jakby amputował mu oczy. To jest oczywiste jak 2+2=4 w dziedzinie liczb naturalnych. Pora zmądrzeć światu!
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne"

>Wiele osób które zmieniły płeć na "kobieta" i straciły jądra
>potem żałuje tej utraty. (to są fakty odnotowane przez naukę).

>Pa

www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,861654#w863629

Cytat MaxGolonko3:

"Planeta nie jest z gumy. Przyrost geometryczny (liczby ludzi) nawet 0.001% musi prowadzić do katastrofy i mieszkania miliarda ludzi na jednym metrze kwadratowym.

Dlatego pozwolenie sobie na 3-cie dziecko jest chamstwem i zabójcze dla przyszłości całego gatunku, a - jako takie - karalne.

najpierw kary ekonomiczne i więzienia potem (np po 4-tym dziecku) sterylizacja kobiety i jednoczesne przecięcie nasieniowodów ojca dziecka.

Siema"

Dobra, pomyliłem się. Okaleczenie maxiu postuluje dopiero od 4 dziecka.

Debil 😂😂😂
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>"Planeta nie jest z gumy. Przyrost geometryczny (liczby ludzi) nawet 0.001% musi prowadzić do katastrofy i mieszkania miliarda ludzi na jednym metrze kwadratowym. ...
>Debil

Znowu atak ad personam i wpis nie na temat wątku.

Ergo:

Debil i/lub cham spamerski



20-02-2022 16:54 
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)
>>"Planeta nie jest z gumy. Przyrost geometryczny (liczby ludzi) nawet 0.001% musi prowadzić do katastrofy i mieszkania miliarda ludzi na jednym metrze kwadratowym. ...
>>Debil
>Znowu atak ad personam i wpis nie na temat wątku.
>Ergo:
>Debil i/lub cham spamerski
>

Zeniu udowodnił sprzeczności w Twoich wpisach

Raz piszesz, że "Kto pozbawia kogoś zdolności płodzenia (amputuje mu jądra) nawet za jego zgodą powinien trafić na wiele lat do więzienia tak samo jakby amputował mu oczy. To jest oczywiste jak 2+2=4 w dziedzinie liczb naturalnych. Pora zmądrzeć światu!

protestując przeciwko kastracji

Innym razem

"Planeta nie jest z gumy. Przyrost geometryczny (liczby ludzi) nawet 0.001% musi prowadzić do katastrofy i mieszkania miliarda ludzi na jednym metrze kwadratowym.

Dlatego pozwolenie sobie na 3-cie dziecko jest chamstwem i zabójcze dla przyszłości całego gatunku, a - jako takie - karalne.

najpierw kary ekonomiczne i więzienia potem (np po 4-tym dziecku) sterylizacja kobiety i jednoczesne przecięcie nasieniowodów ojca dziecka."

domagasz się przymusowej kastracji

Ja nie widzę sprzeczności w Twoich wypowiedziach
Podobnie jaj Traczowa i inni Zieloni postulujesz jak najszybsze niszczenie zasobów planety, pewnie spodziewasz się na tym zarobić

Dlatego tak chwalisz Zielonych

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Zeniu udowodnił sprzeczności w Twoich wpisach
Nie! Ty udowodniłeś, że nie rozumiesz języka polskiego!

Przecięcie nasieniowodów to nie jest kastracja.

Ponadto grozi nam śmierć całego gatunku przez ocieplenie które spowoduje, że zabije nas siarkowodór z przegrzanych oceanów.

Dlatego przecięcie nasieniowodów facetowi co skandalicznie chamsko pozwolił sobie
na czwarte dziecko będzie taką samą kara jak dziś kara dożywocia lub kara śmierci.

Kara śmierci to zupełnie coś innego niż "amputacją jąder na życzenie" dokonana przez lekarza kretyna!

KARA ŚMIERCI jest karą za bezwzględne i skandaliczne zło.

Lekarz wstrzykujący truciznę jest OK.

Jest katem. Tak samo katem będzie osoba przecinająca nasieniowody

CHAMOWI BEZDENNEMU anty-ludzkościowemu - CO POZWOLI SOBIE NA CZWARTE DZIECKO!!!

Pozwolenie sobie na 4 dziecko to będzie haniebną i skandaliczną

zbrodnią przeciwko ludzkości.

Wyjaśnię ci to jak krowie na rowie.

Rakieta kosmiczna wiezie kolonizatorów.
Zasoby są ograniczone mimo recyklingu.
Do celu doleci za 1000 lat czyli to jest 30 pokoleń.
Opracowuje się zasady ile dzieci może mieć każda kobieta.
Złamanie tych zasad to śmierć wszystkich ludzi bo nadmiar
ludzi prowadzi do totalnej duszności i głodu.
Za urodzenie nadliczbowego dziecka musi być ostra kara.




Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
21-02-2022 14:46 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Zeniu udowodnił sprzeczności w Twoich wpisach
>Nie! Ty udowodniłeś, że nie rozumiesz języka polskiego!
>Przecięcie nasieniowodów to nie jest kastracja.

I jedno i drugie jest pozbawieniem płodności

>Ponadto grozi nam śmierć całego gatunku przez ocieplenie które spowoduje, że zabije nas siarkowodór z przegrzanych oceanów.
>Dlatego przecięcie nasieniowodów facetowi co skandalicznie chamsko pozwolił sobie
>na czwarte dziecko będzie taką samą kara jak dziś kara dożywocia lub kara śmierci.

A potem przywołujesz

"Kto pozbawia kogoś zdolności płodzenia (amputuje mu jądra) nawet za jego zgodą powinien trafić na wiele lat do więzienia tak samo jakby amputował mu oczy. To jest oczywiste jak 2+2=4 w dziedzinie liczb naturalnych. Pora zmądrzeć światu!

To jest cytat z kodeksu?
Razem z jądrami?
Nie!

>Lekarz wstrzykujący truciznę jest OK.
>Jest katem. Tak samo katem będzie osoba przecinająca nasieniowody
>CHAMOWI BEZDENNEMU anty-ludzkościowemu - CO POZWOLI SOBIE NA CZWARTE DZIECKO!!!

1 Sam nie wiesz czego chcesz.
2 Twoi idole latający na wycieczki w kosmos bardziej zużywają zasoby planety, niż ja z czwórką dzieci

>Pozwolenie sobie na 4 dziecko to będzie haniebną i skandaliczną
Nikt ci nie każe mieć nawet jednego
Zachowuj się jak skopiec, bo dysząc podczas seksu zużywasz tlen

> zbrodnią przeciwko ludzkości.Wyjaśnię ci to jak krowie na rowie.
>Rakieta kosmiczna wiezie kolonizatorów.
Wiezie turystów.

>Zasoby są ograniczone mimo recyklingu.
Nie dla tych co latają sobie na wycieczki w kosmos

>Za urodzenie nadliczbowego dziecka musi być ostra kara.
Jasne, za posiadanie nieopodatkowanego mienia też

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
21-02-2022 17:55 
 Ocena 3 na 3
zeniu73 (6483 punktów)

>>Za urodzenie nadliczbowego dziecka musi być ostra kara.
>Jasne, za posiadanie nieopodatkowanego mienia też

Za 4 dziecko kara. Za zmianę płci kara. Za zbyt mało nachalne oznajmianiu światu, że jest się ateistą kara. Za seks analny kara. Za ognisko na koloniach kara. Za brak koszulki z napisem "ksiadz=pedofil" kara.

Ale poza tym moja zielona religia jest super. Żyć i nie umierać 😂😂😂
farmer (22440 punktów)
. AMPUTACJA JĄDER !
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne
>

Ok. Ale obiecaj że przez tydzień nie będziesz nic publikował.
Już nie trzeba przebijać Arminiusa...przez kilka dni.
alsor (3283 punktów)
>. AMPUTACJA JĄDER !
>>Siema
>>_
>>Wszystkie wszechświaty są wieczne
>>
>Ok. Ale obiecaj że przez tydzień nie będziesz nic publikował.
>Już nie trzeba przebijać Arminiusa...przez kilka dni.

A ile płacą... za sztukę, znaczy za jądro?

Licytacja:
kto da najwięcej ten... kupi!

czekam na propozycje... cena wywoławcza 100 tyś.

PS. Mam także nerkę na zbyciu, i ... kilka litrów krwi!

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365