Putin i Kaczyński mają takie same motywy i takie same metody utrzymywania władzy. Tam stawiają na mocarstwowość, a w Polsce na ochronę chłopców przed homoseksualizacją. Nauka niedawno przyznała rację PIS w kwestii prawa adopcji chłopca przez gejów. Jest ono kontrowersyjne. *** Upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów zamiast tylko "związkach partnerskich" czyli przy prawie adopcji chłopca przez parę gejów w Polsce nawet gdy jest chętna para damsko-męska jest antynaukowe, nieludzkie wobec chłopca, samobójcze politycznie (90% Polaków nie chce!) *** pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18536986/
Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Genialne grafiki wprowadzają w temat: >pbs.twimg.(*)XsAYhv6G?format=png&name=large >i >pbs.twimg.(*)X0AICalE?format=jpg&name=large >Putin i Kaczyński mają takie same motywy i takie same metody utrzymywania władzy. Tam stawiają na >mocarstwowość, a w Polsce na ochronę chłopców przed homoseksualizacją. Nauka niedawno przyznała >rację PIS w kwestii prawa adopcji chłopca przez gejów. Jest ono kontrowersyjne. >*** >Upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów zamiast tylko "związkach partnerskich" czyli przy >prawie adopcji chłopca przez parę gejów w Polsce nawet gdy jest chętna para damsko-męska jest >antynaukowe, nieludzkie wobec chłopca, samobójcze politycznie (90% Polaków nie chce!) >*** >pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18536986/ >Siema >_ >Wszystkie wszechświaty są wieczne > Widzę że kolega tą samą propagandę niskich lotów (jedynie wektor różny) łyka jak pelikan kluchy... A innym przygania... A co do motywów? Również klapa. A jeszcze parę miesięcy wcześniej miałem złudzenia że na racjonaliście pozostały jakieś resztki myślących...