Grawitacja jest dla mnie bardzo trudna do zrozumienia. co to powoduje? Duże lub bardzo gęste obiekty mają przyciąganie grawitacyjne, ale dlaczego? Czy to dlatego, że ingeruje w tkankę przestrzeni, powodując, że rzeczy są do niej przyciągane? Nie rozumiem, proszę o pomoc! |