 |
Putin kontra COVID - ankieta Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 27-02-2022 12:22 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Putin kontra COVID - ankieta
4 na 4 | . Temat napaści Putina na Ukrainę tak zdominował media, że o COVID zrobiło się nagle cicho, aż się zastanowiłam co jest dzisiaj groźniejsze, działania Putina, czy śmiercionośnego Sars-CoV-2?
Jaką właściwie miarą zmierzono te dwie plagi, że złowrogie statystyki COVID-a ustąpiły miejsca statystykom z Ukrainy?
Może w odpowiedzi pomoże taka ankieta:
co groźniejsze a)Putin AD 2022 ? b)Sars-CoV-2 ? . | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | zeniu73 (6483 punktów) | >. >Temat napaści Putina na Ukrainę tak zdominował media, że o COVID zrobiło się nagle cicho, aż się >zastanowiłam co jest dzisiaj groźniejsze, działania Putina, czy śmiercionośnego Sars-CoV-2? >Jaką właściwie miarą zmierzono te dwie plagi, że złowrogie statystyki COVID-a ustąpiły miejsca >statystykom z Ukrainy? >Może w odpowiedzi pomoże taka ankieta: >co groźniejsze >a)Putin AD 2022 ? >b)Sars-CoV-2 ? >.
Generalny Panikator Covidowy Herr Lauterbach z płaczliwym głosem wyszlochał, że Putin jest nieodpowiedzialny bo wywołaniem wojny odwrócił uwagę od największego problemu ludzkości, corony, i teraz ludzie mogą zacząć wymierać bo nie poświęcają uwagi na walkę z wirusem 😂😂😂
Ja bym proponował pojechać na Ukrainę i promować szczepionki bo co tam wojna w obliczu śmierci covidowej. Wprawdzie w szpitalach coraz mniej pacjentów covidowych ale WIRUS MOŻE PRZECIEŻ ZMUTOWAĆ W KILERA!!!!!! Dlatego szczepmy się profilaktycznie marnie działającą szczepionką.
A co do pytania:
Wyniki wojny widzimy już teraz. Energia zdrożała. Wyniki covida trzeba ludziom wciskać siłą, kłamać, manipulować, zmuszać, błagać.
|
|
-1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>co groźniejsze >a)Putin AD 2022 ? >b)Sars-CoV-2 ? >
Głupota idiotów zajmujących się polityką.
|
|
 | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | WOJNA na Ukrainie przykryła : Pandemie, Inflacje, Polski Lad, Wyroki TSUE, Pegasusa, Kary za Turow, i inne łajdactwa. Prezes odetchnął z ulgą. Ukraińcy sprawili, ze Europa się obudziła i nawet PiS-owcy nieporadnie udają Europejczyków. Wiadomości z wojny na UA w TV węgierskiej (Orbana) - Wiadomość z wojny, z Ukrainy - pojawia się po 8 minutach i trwa maksymalnie 30 sekund, tyle , ile wspomnienie, że Putin dzisiaj przemówił. A potem materiał - 20 sekund, że Węgrzy nie chcą iść na wojnę. W ogóle informacji z wojny coraz mniej, a Orban hańbi cywilizowany świat podobnie jak Putin. Odpowiadam tobie ponieważ dziwie się, że po tym w jaki sposób piszesz tu o Ukrainie jeszcze masz honor zabierać głos. Nie wiem czy wiesz, ale sytuacja diametralnie się zmieniła. Na Ukrainie giną dzieci. Takich obrzydliwych trolli trzeba wyraźnie wskazywać Mantopy i jego antypolskie i antyukraińskie odezwy:Ci co szafują nazizmem, Hitlerem, Stalinem itd. pochodzą z najniższych warstw intelektualnych.
To Rosjanie są odpowiedzialni za ludobójstwo Polaków w Katyniu?? Takich bzdur to dawno nie czytałem. Co ma z tym Stalin wspólnego??
Ukrainiec przyzwyczajony do głodowania, narzeka na amerykańską "demokrację". Powinien wiedzieć, że do walki idzie się z pustym żołądkiem. Kolejny cherlawy, głupkowaty naród, mający nawiedzonych, chorych "patriotów" u władzy, romarowców. Prymitywny Polak nie rozumuje kategoriami interesu, był i jest głupi.Biedny, głupi Polak zobaczył świecidełka i zwariował. Polak do dzisiaj nie pojął, dlaczego jego głupota, doprowadziła go do tragedii Powstania Warszawskiego i dalej nie pojmie, że już zasłużył na kolejną lekcję od sąsiadów. Polak ma w szarych komórkach propagandę, i z tej otumanionej masy, obca agentura tworzy sejm. Zbieranina dziwnych niekompetentnych istot, podpisuje się pod wszystkim, co jej obce służby podsuwają. Mądry Polak, Niemiec i Rosjanin może tylko biernie patrzeć na Polaka głupotę. Polak był zawsze wrzodem w Europie.
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> dziwie się, że po tym w jaki sposób piszesz tu o Ukrainie jeszcze masz honor zabierać głos. [...] Na Ukrainie giną dzieci. COVID też zabija dzieci.Ale nie zabierałam głosu "PO tym w jaki sposób piszę tu o Ukrainie", bo ten wątek był - jak dotąd - ostatnią moją publikacją na fR.
cr
|
|
| |  | | romaro (25211 punktów) | W zasadzie uzupełniałem tylko to o czym sie nie mówi obecnie. Tyle w odpowiedzi na twój wątek. Pozostała część odpowiedzi jest pozamerytoryczna i nie dotyczy Twojego wątku, jak i Ciebie.
>Ale nie zabierałam głosu "PO tym w jaki sposób piszę tu o Ukrainie", bo ten wątek był - jak dotąd - ostatnią moją publikacją na fR. Przepraszam jeżeli poczułaś sie dotknięta moimi słowami, ale tak jak napisałem powyżej. Za nieporozumienie przepraszam jeszcze raz.
|
|
| | |  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Przepraszam jeżeli poczułaś sie dotknięta moimi słowamiRaczej ja przepraszam, że Twoją wypowiedź wzięłam za komentarz do mojego posta, całkiem mi się pokręciło. 
cr
|
|
| DyktaFon (9281 punktów) | > .> Temat napaści Putina na Ukrainę tak zdominował media, że o COVID zrobiło się nagle cicho, aż się> zastanowiłam co jest dzisiaj groźniejsze, działania Putina, czy śmiercionośnego Sars-CoV-2?> Jaką właściwie miarą zmierzono te dwie plagi, że złowrogie statystyki COVID-a ustąpiły miejsca> statystykom z Ukrainy?> Może w odpowiedzi pomoże taka ankieta:> co groźniejsze> a)Putin AD 2022 ?> b)Sars-CoV-2 ?> .Doskonałe spostrzeżenie. Też mnie zastanawia, dlaczego taki zabójczy wirus, a wystraszył się Putina? Jak byśmy zapomnieli o niedawnej ogólnoświatowej "tragedii" i jakaś tam lokalna wojenka skupiła uwagę wszystkich. Groźniejszy Putin, bo bardziej realny i nie ma szczepionki  Tyle, że już inni ludzie na tym zbiją interes.
|
|
3 na 3 | Wenancjusz (16441 punktów) | >. >Temat napaści Putina na Ukrainę tak zdominował media, że o COVID zrobiło się nagle cicho, aż się >zastanowiłam co jest dzisiaj groźniejsze, działania Putina, czy śmiercionośnego Sars-CoV-2? >Jaką właściwie miarą zmierzono te dwie plagi, że złowrogie statystyki COVID-a ustąpiły miejsca >statystykom z Ukrainy? >Może w odpowiedzi pomoże taka ankieta: >co groźniejsze >a)Putin AD 2022 ? >b)Sars-CoV-2 ? Czasem też się zastanawiałem. Analizując politykę informacyjną naszego Rządu, zaczynają się pchać do głowy różne nieciekawe myśli. Rząd nasz chcąc ukryć pewne niedoskonałości rządzenia, nieudane kroki rozwojowe gospodarki kraju, afery przestępcze polegające na defraudacji środków pieniężnych pochodzących z budżetu, ustawicznego traktowania suwerena jako "ciemnego ludu", szalejącego rozbuchanym dyletantyzmem i patologią itp. zawsze usiłował odwracać uwagę na tematy zastępcze jakie podsuwał suwerenowi. Mając w ręku upolitycznione środki masowego przekazu robił to natrętnie. Przyszedł COVID i problem z wyszukiwaniem tematów zastępczych został załatwiony. Niestety szybko męczył swoją monotonią, więc coraz większa ilość ludzi interesowała się tym z coraz większym opadem emocji. Wojna Rosja-Ukraina no spadła z nieba. Mamy nowy temat już bardziej poważny. Suweren teraz będzie interesował się tylko i przeżywał, czy aby Polska nie stanie się nawet przypadkową ofiarą tej wojny. A dwóch patologicznych maniaków Putin-Łukaszenka są celem i obiektem stałej obserwacji co zrobią dalej. No. Suweren przy kolacji ma o czym gadać. Nic nie słychać o aferach, o przekrętach kleru (afera Nycz Power), o wynikach śledztwa smoleńskiego, o Obajtku, o Glapińskim i jego walce z inflacją w parze z Mazowieckim, o największym knocie prawnym Mazowieckiego czyli polskim (nie)Ładzie, o stanie faktycznym nasze obronności granic, nawet przekop Mierzei Wiślanej jako sukces Kaczyńskiego jakoś zbladł i wypłowiał. Więc i afer będzie więcej po cichu. To są wynurzenia polskiego emeryta, który już zdążył nauczyć się nie wierzyć hurra optymistycznym prognozom gospodarczym, bo emeryturę w dobie kwitnącej inflacji, dzięki (nie)Ładowi ma coraz mniej ciekawą. Nie ma powodów ten emeryt by wierzyć ciągłym kłamstwom i bajaniom publicznym oficjalnych czynników rządowych..
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
| quick (6853 punktów) | >co groźniejsze >a)Putin AD 2022 ? >b)Sars-CoV-2 ? b. Jestem ozdrowieńcem, a Rosja (w tym Putin) zna granice.
Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.
|
|
 | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Jestem ozdrowieńcem, a Rosja (w tym Putin) zna granice.Skoro dane Ci było ozdrowienie, to i Sars-CoV-2 je zna.  (Do wyliczanki z Twojej stopki dodałabym irracjonalnych racjonalistów.  )
cr
|
|
|  | | quick (6853 punktów) | > Skoro dane Ci było ozdrowienie, to i Sars-CoV-2 je zna.  Dla drogiej pani: www.youtube.com/watch?v=4GvD_NQrLFo Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|