 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-03-2022 10:32 | romaro (25211 punktów) | Wszyscy walczymy
5 na 5 | Kijów w 2022 roku może stać się stosunkowo bardziej podobny do: (a) Berlina w latach 1948-49, (b) Sarajewa w latach 1992-96, lub (c) Aleppo w latach 2015-18 lub (d) Leningradu w latach 1941-44? Ani wycofanie się, jak z Moskwy w 1812 r., ani kapitulacja, jak przez Warszawę w 1939 r., nie są opcjami, o ile wiem. Wchodźcie na Google map i w rekomendacjach restauracji hoteli, sklepów radzieckich informujcie o Rosjan o sytuacji Ukrainy. Akcja trwa... Anonymous nie jest sam. NB65 oficjalnie wypowiedział cyberwojnę również Rosji. Chcesz zaatakować Ukrainę? Dobry. Staw czoła oporowi całego świata. #UkraineWar Wszyscy patrzymy. Wszyscy walczymy. Polecam obserwować. NB65 to jeszcze bardziej agresywna grupa hakerów w porównaniu do Anonymous. Plus - uwierzcie są mocniejsi.. Grupa hakerów NB65 wyłączyła centrum kontroli rosyjskiej agencji kosmicznej Roskosmos. Rosja nie ma już dłużej kontroli nad własnymi satelitami szpiegowskimi. Centrum kontroli rosyjskiej agencji kosmicznej Roskosmos na skutek ataku hakerskiego grupy powiązanej z Anonymous straciło kontrolę nad własnymi satelitami szpiegowskimi potwierdziła agencja Ukrinform. twitter.com/xxNB65Gość z tej listy www.pravda.com.ua/news/2022/03/1/7327081/doprowadził mnie СУ-079720 2126406 Тадыров Айат Сергеевич A2MP войсковая част Doprowadził mnie do "DEPARTAMENT SPRAW WEWNĘTRZNYCH DLA OKRĘGU TATTINSKY REPUBLIKI SACHA (JAKUCJA)" www.rusprofile.ru/id/150744Jak ktoś chce się pouczyć i dalej pobawić to proszę: Wyciąg z Jednolitego Państwowego Rejestru Osób Prawnych w dniu 02.03.2022 www.rusprofile.ru/egrul?ogrn=1021400849997Wysyłać maile ze zdjęciami bombardowanych miejsc gdzie tylko możliwe | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Wszyscy walczymy hitlerowcy tak różnili narody słowiańskie, że Serbowie walczyli z Chorwatami, wybijali się sami nawzajem, my z hitlerem zajeliśmy Czechy, później Słowacy z hitlerem zajeli Polske, następnie walka Ukraińców z Rosjanami, później Polakami. Rządzenie polega na dzieleniu i po podzieleniu, rządzenie jest przyjemnością. Na tym polega liberalizm, zredukować spoleczenstwo, ono wtedy jest bezwolne, do wykorzystania, tak zrobil bog libkow, balcerowicz, zrobil z polakow niewolnych, poprzez podzielenie na bezwolne jednostki, slugi kapitalu, a my sie cieszymy jak niedorozwojki. Kto dzieli? USA. wszędzie, na całym świecie
Rosja z Ukraina to bratobójczy bój, wojna domowa, benzyny dolewa USA i jej slugusy Polska , Anglia i reszta świata
zróbmy tak, zeby Kalifornia poszła na wojnę z NY, albo USA z Anglią będzie spokój na świecie
|
|
 | 3 na 3 | Wenancjusz (16441 punktów) | >>Wszyscy walczymy >hitlerowcy tak różnili narody słowiańskie, że Serbowie walczyli z Chorwatami, wybijali się sami nawzajem, my z hitlerem zajeliśmy Czechy, później Słowacy z hitlerem zajeli Polske, następnie walka Ukraińców z Rosjanami, później Polakami. Rządzenie polega na dzieleniu i po podzieleniu, rządzenie jest przyjemnością. Na tym polega liberalizm, zredukować spoleczenstwo, ono wtedy jest bezwolne, do wykorzystania, tak zrobil bog libkow, balcerowicz, zrobil z polakow niewolnych, poprzez podzielenie na bezwolne jednostki, slugi kapitalu, a my sie cieszymy jak niedorozwojki. > Kto dzieli? >USA. >wszędzie, na całym świecie >Rosja z Ukraina to bratobójczy bój, wojna domowa, benzyny dolewa USA i jej slugusy Polska , Anglia i reszta świata >zróbmy tak, zeby Kalifornia poszła na wojnę z NY, albo USA z Anglią >będzie spokój na świecie
I będzie dopiero raj. Zrób pierwszy krok i pokaż jak to tego raju zmierzać. Zbuduj jakieś ideolo naznaczając kierunek działania. A takie sobie gadanie to tylko bełkot bezsensowny. takiś Ty mądry jak Henryk K. i Krystian Konopka razem wzięci. Konopka to nawet się obraża, że każdy ma prawo wypowiedzi na tym forum (nie bacząc na preambułę tego forum umieszczoną na pierwszej stronie forum). Tak więc wynika z jego obrony swoich praw do śmiecenia wynika, że śmiecić można zawsze i wszędzie (na każdy temat), a sprzątaniem po sobie już się nie przejmować. Jakiż to bowiem piękny widok forum wyglądający jak śmieciowy jazgot tych co nie mają innego sposobu zameldowania światu, że tacy też istnieją.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>Wszyscy walczymy> >hitlerowcy tak różnili narody słowiańskie, że Serbowie walczyli z Chorwatami, wybijali się nawzajem, my z hitlerem zajeliśmy Czechy, później Słowacy z hitlerem zajeli Polske, następnie walka Ukraińców z Rosjanami, później Polakami. Rządzenie polega na dzieleniu> > Kto dzieli? USA. na całym świecie> >Rosja z Ukraina to bratobójczy bój, wojna domowa, benzyny dolewa USA i jej slugusy Polska , Anglia i reszta świata> >zróbmy tak, zeby Kalifornia poszła na wojnę z NY, albo USA z Anglią> >będzie spokój na świecie> I będzie dopiero raj.w raju nie było zabijania ludzi przez ludzi. To nie jest w naszej naturze. Może dlatego że w raju był matriarchat, kobiety rozładowywały napięcie, zawsze chetnie dawały "dupy"  był pokój dlatego żołnierzy trzyma sie daleko od dziewczyn, żeby byli wkurwieni i zabijali > Zrób pierwszy krok i pokaż jak to tego raju zmierzać.jesteśmy zwierzętami, trzeba spytac zoologów, jaka jest nasza istota, i ja wypełnić. Tam na pewno nie ma o zabijaniu człowieka przez człowieka, prawdopodobnie niema patriarchatu, hierarchii, własności, wolności, indywidualności
|
|
| |  | | DyktaFon (9281 punktów) |
>jesteśmy zwierzętami, trzeba spytac zoologów, jaka jest nasza istota, i ja wypełnić. Tam na pewno nie ma o zabijaniu człowieka przez człowieka, prawdopodobnie niema patriarchatu, hierarchii, własności, wolności, indywidualności > Proponuję wrócić do młodszych klas podstawówki i zacząć naukę o zwierzętach. Mój kot zaraz by wytłumaczył, dlaczego należy zabijać inne stworzenia (oczywiście tylko pod warunkiem, że są słabsze, przed silniejszymi należy uciekać i to szybko).
|
|
| | |  | 2 na 2 | haish (2904 punktów) |
>Proponuję wrócić do młodszych klas podstawówki i zacząć naukę o zwierzętach. Mój kot zaraz by wytłumaczył, dlaczego należy zabijać inne stworzenia (oczywiście tylko pod warunkiem, że są słabsze, przed silniejszymi należy uciekać i to szybko). >
Kot podobnie jak inne drapieżniki nie zabija dla ideologii - natura uczyniła go selekcjonerem nad stworzeniami które są jego pokarmem, - każdy drapieżnik eliminuje osobniki najsłabsze z gatunków na które poluje. Rosja nie jest głodna i biedna, natomiast jej prezydent o mentalności KGB, za długo jest przy korycie i dla utrwalenia bizantyjskich zwyczajów chętnie ogłosiłby się carem. (car kagiebista - hymmm). Rosja w zamian za rezygnację Ukrainy z arsenału atomowego miała być gwarantem nienaruszalności jej granic, ale jak to w tradycji bizantyjskiej bywało niedotrzymywanie umów to norma. Aneksja Krymu i brak reakcji elit na świecie tylko rozbudziły apetyt indywiduum aparatczyka - mam nadzieję że jego arogancja doprowadzi do tego, że wykończą go inni aparatczycy z jego własnych kręgów.
Przy okazji pozdrowienia dla kota.
|
|
| | | |  | | DyktaFon (9281 punktów) |
> Przy okazji pozdrowienia dla kota.Kot dziękuje i proponuje w rewanżu zdechłą mysz. Wysłać?
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>jesteśmy zwierzętami, trzeba spytac zoologów, jaka jest nasza istota, i ja wypełnić. Tam na pewno nie ma o zabijaniu człowieka przez człowieka, patriarchatu, hierarchii, własności, wolności, indywidualności > Mój kot zaraz by wytłumaczył, dlaczego należy zabijać inne stworzenia (oczywiście tylko pod warunkiem, że są słabsze, przed silniejszymi należy uciekać i to szybko). człowiek człowieka? uczeni sądzą że wybiliśmy neandertalczyków, dlatego ich niema, myślę że to nieprawda, że sami wyginęli,
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|