Polski \"racjonalista\": Ja nie założyłem wątku aby kogokolwiek oceniać, moralnie osądzać lub wyrażać poparcie, ale po to aby próbować zrozumieć sens zdarzeń. Wszystkim, którzy jeszcze nie zrozumieli, co się dzieje na Ukrainie, obyście w końcu zrozumieli, więc tłumaczę dalej: Wczoraj do kostnicy Luhansku przywieziono 2 ciężarówki chłodnicze ze zwłokami ruskich rzołnierzy i zrzucono na ziemię pod markizą. Szpital regionalny jest pełen rannych, którym brakuje zarówno lekarzy, jak i zasobów. Oznacza to, że boją się zabrać je z powrotem do Rusji. Biorąc pod uwagę, że sytuacja jest podobna do wielu już tego typu widzimy próbę ukrycia strat przez reżim Putina w celu uniknięcia sabotażu w Rosji, ponieważ w domu mówią, że są witani kwiatami i wszystko idzie dobrze, tylko kilka niefortunnych ofiar ...Jak wiecie pisałem już, ze wojska ruskie maja na wyposażeniu mobilne krematoria (ciężarówki w których spala się trupy) i widocznie są za mało wydajne. Jak zawiadamia Euromajdan ruskie dobijają własnych rannych.
|