Racjonalista - Strona głównaDo treści
polonia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
04-03-2022 10:55okragly (21676 punktów)polonia
Ocena -1 na 1
czemu polonia z USA nie glosuje w Polsce na indywidualizm, wolnośc, własnośc (PO) tylko na PiS (socjalizm?)
Emigracja to energiczni, inteligentni, światowi ludzie, crème de la crème, patrzą na nas z daleka (szeroka perspektywa) zostawili w kraju same niedorozwojki, nas, dlatego głosujemy na PO, bo chcemy by bylo tak jak w USA, indywidualizm, wolność, wlasność?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
>w kraju same niedorozwojki
Spadaj putinowski trollu, paszoł won, tu jest dla Racjonalistów Forum!


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
04-03-2022 12:14 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w kraju same niedorozwojki
>Spadaj putinowski trollu,
jestem trolem raju

>paszoł won,
rusek

>tu jest dla Racjonalistów Forum!
racjonalista by szukał przyjaciół blisko (Białoruś, Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja, Litwa, Szwecja, Niemcy) a wrogów daleko (USA, Anglia)

Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>w kraju same niedorozwojki
>>Spadaj putinowski trollu,
>jestem trolem raju
Raka głupcze! www.racjonalista.pl/forum.php/s,874034#w874193
>>paszoł won,
>rusek
Wiem, dlatego użyłem rusycyzmu, żebyś zrozumiał przekaz i germanizmu, po Polsku WYNOCHA!

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
04-03-2022 13:36 
 0 na 2
okragly (21676 punktów)
>>>>w kraju same niedorozwojki
>>>Spadaj putinowski trollu,
>>jestem trolem raju
>Raka głupcze! www.racjonalista.pl/forum.php/s,874034#w874193
pisałes tam -Głupcze!, organizm jest zdrowy, gdy komórki są wolne, gdy są zniewolone nie ma wspólnoty, jest RAK!!! Ty szukasz RAKA, nie RAJU!"
jest odwrotnie, nowotwór to komórki organizmu które poczuły wolnośc, indywidualizm. Codziennie w naszym organizmie takich jest setki, ale mamy SB, wyłapuje indywidualistów, chcących się zywic na ciele nosiciela, i zabija, dzieki temu zyjesz.

Wirusy też są wspólnotowe, leczenie polega na tym że do organizmu wprowadzamy antybiotyk, on
czyni ich liberałami (wolne, indywidualne, wirusy), jako jednostki sa bez problemu pokonywane przez organizm i spuszczamy je z moczem do kibla (trzeba pic dużo płynów)
jeśli chcesz kogoś pokonac np w rodzinie odizoluj go, by był wolnym, indywidualnym.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365