 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-03-2022 14:04 | okragly (21676 punktów) | cel, pal | racjonalistów cel, jaki jest? chce go odpalić, ale nie wiem gdzie ON nie wiem gdzie iść. jakbym wiedział gdzie, tam bym szedł, miał cel i tym samym sens może razem byśmy tam poszli? w pojedynke może i idziesz szybciej w wspólnocie zajdziemy dalej | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | romaro (25211 punktów) | > w wspólnocie zajdziemy dalejpbs.twimg.(*)sAQsRPQ?format=jpg&name=medium
Wybory prezydenckie we Francji. Wczoraj na ulicach Marsylii. Plakaty Le Pen - przyjaciółki Putina, witanej ostatnio z honorami w Warszawie - zrywane i zaklejane z takimi naklejkami. pbs.twimg.(*)WQAkPJyQ?format=jpg&name=large
Dzięki odcięciu Rosji od SWIFT, ruskie trolle za granicą nie dostają kasy. W Stanach już spowodowało to zmianę trendów w mediach społecznościowych - spadek zasięgów kont tamtejszej psychoprawicy. Ciekawe czy u nas też będzie efekt czy będą działać dla idei.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Dzięki odcięciu Rosji od SWIFT, ruskie trolle za granicą nie dostają kasy. W Stanach powodowało to zmianę trendów w mediach społecznościowych Czy u nas też będzie efekt czy będą działać dla idei. tego sie nie robi dla pieniędzy a dla ideii. Komuna jest z raju liberalizm jest antyludzki, śmiercionośny, wymieramy
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >> Dzięki odcięciu Rosji od SWIFT, ruskie trolle za granicą nie dostają kasy. W Stanach powodowało to zmianę trendów w mediach społecznościowych Czy u nas też będzie efekt czy będą działać dla idei. >tego sie nie robi dla pieniędzy a dla ideii. Komuna jest z raju >liberalizm jest antyludzki, śmiercionośny, wymieramy
To wsiadaj w pociąg i uciekaj z Ukrainy jak wymierasz. W Polsce będziesz mógł żyć jak europejczyk.
A nie czekaj ty już mieszkasz w Polsce masz dom....rakiety rosyjskie ci nie latają nad głową
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>> Dzięki odcięciu Rosji od SWIFT, ruskie trolle za granicą nie dostają kasy. W Stanach powodowało to zmianę trendów w mediach społecznościowych Czy u nas też będzie efekt czy będą działać dla idei. >>tego sie nie robi dla pieniędzy a dla ideii. Komuna jest z raju >>liberalizm jest antyludzki, śmiercionośny, wymieramy >To wsiadaj w pociąg i uciekaj z Ukrainy jak wymierasz. W Polsce będziesz mógł żyć jak europejczyk. >A nie czekaj ty już mieszkasz w Polsce masz dom....rakiety rosyjskie ci nie latają nad głową wojna o tyle jest korzystna że tam tworzy się braterstwo, zażyła wspólnota, idaa z raju liberalne wojsko (indywidualizm, wolność, własnośc), takie polskiej szlachty, przegra z nami pierwotnymi z raju, gdzie bylismy jednym organizmem, smokiem
|
|
| | |  | 3 na 3 | farmer (22440 punktów) |
>wojna o tyle jest korzystna że tam tworzy się braterstwo,
Co ty bredzisz. Wojna to śmierć. Siedzisz w luksusie zachodu i w dupie ci się przewraca od dobrobytu.
Rosjanie niosa śmierć rozłake zniszczenie. Ile matek płacze bo potraciło synów? Ile ludzi placze bo straciło domy...
Teraz qrwa przyjrzyj się ile przez 8 dni jak trwa ta wojna zmieniło się u ciebie?
Posty se piszesz w luksusie...wex qrwa człowieku
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Rosjanie niosa śmierć rozłake zniszczenie. >Ile matek płacze bo potraciło synów? >Ile ludzi placze bo straciło domy... >Teraz qrwa przyjrzyj się ile przez 8 dni jak trwa ta wojna zmieniło się u ciebie? wojna kształtuje Ukrainę, będą mieli swoich bohaterów, świętych, mit założycielski, tego im trzeba, tworzą historię, bo jej nie maja.
z jakiegoś powodu niektórzy, młodzi chlopcy chcą tworzyć historię, walczyć
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | >>Rosjanie niosa śmierć rozłake zniszczenie. >>Ile matek płacze bo potraciło synów? >>Ile ludzi placze bo straciło domy... >>Teraz qrwa przyjrzyj się ile przez 8 dni jak trwa ta wojna zmieniło się u ciebie? >wojna kształtuje Ukrainę, będą mieli swoich bohaterów, świętych, mit założycielski, tego im trzeba, tworzą historię, bo jej nie maja. >z jakiegoś powodu niektórzy, młodzi chlopcy chcą tworzyć historię, walczyć
Śmierć dziecka syna stracony dom.....qrwa ty swój wybudowałes ile ludzi zginęło ?
Dobrobyt już cię wypaczył. Kraj istniał ludzie się rodzili pracowali nikt nie musiał umrzeć nikt nie musiał stracić dziecka.
Ale tobie dupę zabezpiecza Unia i NATO to możesz pisać że cierpienie ubogaca. Rosja niszczy komuś życie ale nie tobie. Zanieśli tam śmierć. Ludzie potracili swoje domy. Milion uciekło do Polski.
Reszta broni swojego kraju i ty qrwa nie będziesz im mówił o historii .tfuuu
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>Rosjanie niosa śmierć rozłake zniszczenie. >>wojna kształtuje Ukrainę, będą mieli swoich bohaterów, świętych, mit założycielski, tego im trzeba, tworzą historię, bo jej nie maja. >>z jakiegoś powodu niektórzy, młodzi chlopcy chcą tworzyć historię, walczyć >Śmierć dziecka syna stracony dom.....qrwa ty swój wybudowałes ile ludzi zginęło ? libki nie mają nic prócz własności, indywidualności, wolności. W raju nie było własności, indywidualności, wolności tylko wspólnota, dlatego nie bylo tego problemu
>Rosja niszczy komuś życie ale nie tobie. siebie niszczy (w naszym pojęciu), to inna kultura, "mongołowie" ludzie stepu, Hunowie
>Ludzie potracili swoje domy. dzięki temu może wejdą na wyższy poziom cywilizacyjny, przestana być liberalami (indywidualizm, wolność, wlasność), zbliżą się bardziej do raju
>Milion uciekło do Polski. nasz zysk, w wojnach zawsze chodzilo o zagarnięcie niewolnikow
>Reszta broni swojego kraju i ty qrwa nie będziesz im mówił o historii .tfuuu Ukraina nie ma histori, powstała z woli Lenina (naszego wroga)
|
|
| | | | | | |  | 3 na 3 | farmer (22440 punktów) |
>>Śmierć dziecka syna stracony dom.....qrwa ty swój wybudowałes ile ludzi zginęło ? >libki nie mają nic prócz własności, indywidualności, wolności. W raju nie było własności, indywidualności, wolności tylko wspólnota, dlatego nie bylo tego problemu
Wyjaśnisz ten bełkot o zabitym synu okaleczonym dziecku śmierci bliskiej osoby człowieku mieszkajacym w domu do którego nie strzelają Rosjanie? Bo mieszka w Unii?
Wytlumaczysz ten bełkot ludziom pomordowanym w tej w tej wojnie przez Rosjan?
Od dobrobytu z unii w dupie ci się przewraca. Oni też chcą tak jak ty. W niedzielę wejść na a forum i sobie coś popisać.
Ale nie mogą bo są tacy jak ty którzy moga spędzać czas przed komputerkiem w Unii pisząc coś o korzyściach z wojny.
Tfuuu...
|
|
 | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > >w wspólnocie zajdziemy dalej> pbs.twimg.(*)sAQsRPQ?format=jpg&name=medium> Wybory prezydenckie we Francji. Wczoraj na ulicach Marsylii. Plakaty Le Pen - przyjaciółki Putina, witanej ostatnio z honorami w Warszawie - zrywane i zaklejane z takimi naklejkami.> pbs.twimg.(*)WQAkPJyQ?format=jpg&name=large> Dzięki odcięciu Rosji od SWIFT, ruskie trolle za granicą nie dostają kasy.> W Stanach już spowodowało to zmianę trendów w mediach społecznościowych - spadek zasięgów kont tamtejszej psychoprawicy.> Ciekawe czy u nas też będzie efekt czy będą działać dla idei.Kto wie kto jeszcze zaskoczy.... aczkolwiek niektórzy byli widoczni już wcześniej...no ale
|
|
|  | 1 na 1 |
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|