Racjonalista - Strona głównaDo treści
Myslicie ze ile procent Ukraincow jest za Ruskimi?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
05-03-2022 17:37qwery (2864 punktów)Myslicie ze ile procent Ukraincow jest za Ruskimi?
Z wykresow google statystyki Pkb per capita psn Ukrainy jest takie jak u nas na koniec prl, a u Ruskich jak u nas teraz, niepamietam dokladnie ale chyba 3 razy lepiej jest u Ruskich niz na Ukrainie. Zdaje sie ze w czasie wyborow za Janukowyczem bylo 50%. Wiekszosc na wschodzie. Myslicie ze naprawde wiekszosć Ukraincow ktorzy pewnie niemal wszyscy mówia i po rusku nie chciala do nich dołączyc? Co niby mialo by sie stac ze na teraz mialo by sie to zmienić? Ukraina nadal przecież klepie biede.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>Z wykresow google statystyki Pkb per capita psn Ukrainy jest takie jak u nas na koniec prl, a u
>Ruskich jak u nas teraz, niepamietam dokladnie ale chyba 3 razy lepiej jest u Ruskich niz na
>Ukrainie. Zdaje sie ze w czasie wyborow za Janukowyczem bylo 50%. Wiekszosc na wschodzie. Myslicie
>ze naprawde wiekszosć Ukraincow ktorzy pewnie niemal wszyscy mówia i po rusku nie chciala do nich
>dołączyc? Co niby mialo by sie stac ze na teraz mialo by sie to zmienić? Ukraina nadal przecież
>klepie biede.

businessin(*)z-rosji-aktualna-lista/9vbhzdh
....Do tego momentu z różnych form działalności na rosyjskim rynku zrezygnowało kilkadziesiąt globalnych firm i koncernów. Poniżej prezentujemy aktualną i możliwie pełną listę....

Napadnietym przez Rosję ...pech podwójnie wojna i bieda.

Co oni tam w Rosji sami robią?
Te koncerny moga równie dobrze wejść na rynek ukraiński po skończonym konflikcie.
05-03-2022 18:16 
 Ocena-1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>Z wykresow google statystyki Pkb per capita psn Ukrainy jest takie jak u nas na koniec prl, a u
>>Ruskich jak u nas teraz, niepamietam dokladnie ale chyba 3 razy lepiej jest u Ruskich niz na
>>Ukrainie. Zdaje sie ze w czasie wyborow za Janukowyczem bylo 50%. Wiekszosc na wschodzie. Myslicie
>>ze naprawde wiekszosć Ukraincow ktorzy pewnie niemal wszyscy mówia i po rusku nie chciala do nich
>>dołączyc? Co niby mialo by sie stac ze na teraz mialo by sie to zmienić? Ukraina nadal przecież
>>klepie biede.
>businessin(*)z-rosji-aktualna-lista/9vbhzdh
>....Do tego momentu z różnych form działalności na rosyjskim rynku zrezygnowało kilkadziesiąt globalnych firm i koncernów. Poniżej prezentujemy aktualną i możliwie pełną listę....
>Napadnietym przez Rosję ...pech podwójnie wojna i bieda.
>Co oni tam w Rosji sami robią?
>Te koncerny moga równie dobrze wejść na rynek ukraiński po skończonym konflikcie.

To nie na temat. Pozatym jak tym koncerna mialo by byc rownie dobrze w Ukrainie to juz dawno by tam byly. Zreszta mysle ze Putin po np wyjsciu sprzedarzy appla niebedzie jakos szczegolnie płakał.
05-03-2022 18:36 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>>Z wykresow google statystyki Pkb per capita psn Ukrainy jest takie jak u nas na koniec prl, a u
>>>Ruskich jak u nas teraz, niepamietam dokladnie ale chyba 3 razy lepiej jest u Ruskich niz na
>>>Ukrainie. Zdaje sie ze w czasie wyborow za Janukowyczem bylo 50%. Wiekszosc na wschodzie. Myslicie
>>>ze naprawde wiekszosć Ukraincow ktorzy pewnie niemal wszyscy mówia i po rusku nie chciala do nich
>>>dołączyc? Co niby mialo by sie stac ze na teraz mialo by sie to zmienić? Ukraina nadal przecież
>>>klepie biede.
>>businessin(*)z-rosji-aktualna-lista/9vbhzdh
>>....Do tego momentu z różnych form działalności na rosyjskim rynku zrezygnowało kilkadziesiąt globalnych firm i koncernów. Poniżej prezentujemy aktualną i możliwie pełną listę....
>>Napadnietym przez Rosję ...pech podwójnie wojna i bieda.
>>Co oni tam w Rosji sami robią?
>>Te koncerny moga równie dobrze wejść na rynek ukraiński po skończonym konflikcie.
>To nie na temat. Pozatym jak tym koncerna mialo by byc rownie dobrze w Ukrainie to juz dawno by tam byly. Zreszta mysle ze Putin po np wyjsciu sprzedarzy appla niebedzie jakos szczegolnie płakał.
>


Jest. Dziś biedę klepia Ukraińcy jutro dołącza do nich Rosjanie.

Z szopy powyciągaja wołgi i Łady to się dowiedzą jak to jest na Kubie modernizować auta.
Będą reanimować stare Passaty i Golfy jak na Kubie .

Ten zgniły zachód ciągnie za uszy ten kraj.
Ale jak wolą kopie kopi zze strony Chin to ich sprawa.
qwery (2864 punktów)
>>>>Z wykresow google statystyki Pkb per capita psn Ukrainy jest takie jak u nas na koniec prl, a u
>>>>Ruskich jak u nas teraz, niepamietam dokladnie ale chyba 3 razy lepiej jest u Ruskich niz na
>>>>Ukrainie. Zdaje sie ze w czasie wyborow za Janukowyczem bylo 50%. Wiekszosc na wschodzie. Myslicie
>>>>ze naprawde wiekszosć Ukraincow ktorzy pewnie niemal wszyscy mówia i po rusku nie chciala do nich
>>>>dołączyc? Co niby mialo by sie stac ze na teraz mialo by sie to zmienić? Ukraina nadal przecież
>>>>klepie biede.
>>>businessin(*)z-rosji-aktualna-lista/9vbhzdh
>>>....Do tego momentu z różnych form działalności na rosyjskim rynku zrezygnowało kilkadziesiąt globalnych firm i koncernów. Poniżej prezentujemy aktualną i możliwie pełną listę....
>>>Napadnietym przez Rosję ...pech podwójnie wojna i bieda.
>>>Co oni tam w Rosji sami robią?
>>>Te koncerny moga równie dobrze wejść na rynek ukraiński po skończonym konflikcie.
>>To nie na temat. Pozatym jak tym koncerna mialo by byc rownie dobrze w Ukrainie to juz dawno by tam byly. Zreszta mysle ze Putin po np wyjsciu sprzedarzy appla niebedzie jakos szczegolnie płakał.
>>
>Jest. Dziś biedę klepia Ukraińcy jutro dołącza do nich Rosjanie.
>Z szopy powyciągaja wołgi i Łady to się dowiedzą jak to jest na Kubie modernizować auta.
>Będą reanimować stare Passaty i Golfy jak na Kubie .
>Ten zgniły zachód ciągnie za uszy ten kraj.
>Ale jak wolą kopie kopi zze strony Chin to ich sprawa.
>

Niedbale napisalem tytuł. Teraz to mozna tak i przewidywać. Chodzilo mi o to jak bylo przed wojną w Ukrainie. Czy wschod Ukrainy w wiekszosci jednak niewolal byc częscią relatywnie bogatej Rosji?
szarley (54913 punktów)
>Niedbale napisalem tytuł. Teraz to mozna tak i przewidywać. Chodzilo mi o to jak bylo przed wojną w Ukrainie. Czy wschod Ukrainy w wiekszosci jednak niewolal byc częscią relatywnie bogatej Rosji?

Rosja jest krajem bogatszym.
Czy Rosjanie są bogatsi od Ukraińców?

W Moskwie mieszka wielu milionerów, Niektórych Rosjan stać na yachty za pół miliarda (!) dolarów
Wielu Rosjan ma wille za granicą. W Monako, południowej Francji, Barcelonie. Londynie.

Jak żyje zwykły Rosjanin?

>Zdaje sie ze w czasie wyborow za Janukowyczem bylo 50%.
W wielu krajach wybory wygrywa się "jednym głosem" to nie jest powód do podziału kraju, ani do kwestionowania wyników wyborów

>Myslicie ze naprawde wiekszosć Ukraincow ktorzy pewnie niemal wszyscy mówia i po rusku
1 Po rosyjsku.
2 Spróbuj dogadać się na Ukrainie nie znając ukraińskiego. W Kijowie, Odessie, Lwowie łatwiej dogadasz się po polsku niż po rosyjsku, a we Lwowie ostatni, którzy kończyli polską szkołę mają 100 lat. Owszem rosyjski jest językiem dominującym np w Charkowie ...

>nie chciala do nich dołączyc?
3 ... i Charków broni się przed Putinem rękami mieszkańców

>Co niby mialo by sie stac ze na teraz mialo by sie to zmienić? Ukraina nadal przecież klepie biede.

"Lepszy na wolności kęsek lada jaki, niźli w niewoli przysmaki."

(Kasuj zbędne cytowania - to wymóg regulaminu)

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
qwery (2864 punktów)
>>Niedbale napisalem tytuł. Teraz to mozna tak i przewidywać. Chodzilo mi o to jak bylo przed wojną w Ukrainie. Czy wschod Ukrainy w wiekszosci jednak niewolal byc częscią relatywnie bogatej Rosji?
>Rosja jest krajem bogatszym.
>Czy Rosjanie są bogatsi od Ukraińców?
>W Moskwie mieszka wielu milionerów, Niektórych Rosjan stać na yachty za pół miliarda (!) dolarów
>Wielu Rosjan ma wille za granicą. W Monako, południowej Francji, Barcelonie. Londynie.
>Jak żyje zwykły Rosjanin?

Zgadza sie, wazna jest mediana zarobkow po sile nabywczej per capita. Ukraina tez ma swoich oligarchow. Rzecz w tym ze w Polsce jest kupe emigrantow z Ukrainy a Ruskie jakos siedza u siebie, znaczy bidy nie czuja.

>>Zdaje sie ze w czasie wyborow za Janukowyczem bylo 50%.
>W wielu krajach wybory wygrywa się "jednym głosem" to nie jest powód do podziału kraju, ani do kwestionowania wyników wyborów

Nie chodzi o kwestionowanie wyborow a o to ze wiekszosć na danym terenie podobaly sie ruskie, jak w kosowie albanczycy. Wtedy bylo u nas w mediach gardlowanie za albanczykami mimo ze to ziemie serbskie a teraz sytuacja jest nawet bardziej na korzysc zmiany granic, bo wschód ukrainy to tak jedynie administracyjnie byl ukrainski, jak i krym.

>>Myslicie ze naprawde wiekszosć Ukraincow ktorzy pewnie niemal wszyscy mówia i po rusku
>1 Po rosyjsku.
>2 Spróbuj dogadać się na Ukrainie nie znając ukraińskiego. W Kijowie, Odessie, Lwowie łatwiej dogadasz się po polsku niż po rosyjsku, a we Lwowie ostatni, którzy kończyli polską szkołę mają 100 lat. Owszem rosyjski jest językiem dominującym np w Charkowie ...
>>nie chciala do nich dołączyc?
>3 ... i Charków broni się przed Putinem rękami mieszkańców

Moze, napewno wg propagandy u nas dostepnej.

>>Co niby mialo by sie stac ze na teraz mialo by sie to zmienić? Ukraina nadal przecież klepie biede.
>"Lepszy na wolności kęsek lada jaki, niźli w niewoli przysmaki."

A jaką by mieli u ruskich niewole, normalnie byli by wlączeni do zaprzegu jak reszta "nieelity", tak czy siak mieli by lepiej ekonomicznie. Nie wiem czy wiesz ale ten ruski kraj kazdy obywatel moze sobie opuscic kiedy chce, i jakos niewielu chce, w przeciwienstwie do ukraincow ktorych u nas pelno.

>(Kasuj zbędne cytowania - to wymóg regulaminu)

Zauwazylem ze zadko sa zbedne i nadmierne kasowanie prowadzi to zmian kontestów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>a teraz sytuacja jest nawet bardziej na korzysc zmiany granic

Jak Ruskie przelewają Ci kasę?
Jakimś ichnim systemem płatności?
Teraz nie możesz jej wybrać ale wybierzesz później?

>Nie wiem czy wiesz ale ten ruski kraj kazdy obywatel moze sobie opuscic kiedy chce, i jakos niewielu chce, w przeciwienstwie do ukraincow ktorych u nas pelno.

Aha, czyli jeżeli ktoś jest biedniejszy, ma mniejsze zasoby i gorszą organizację to można na niego napaść i mierząc do niego z karabinu nauczyć lepszego życia.

Gdy już Ruskie pokonają Ukrainę i zabiją ukraiński rząd ale pojmą i uwiezia na 30 lat w obozie pracy na pewno znajdzie się wielu Ukraińcow, którzy podobnie do Ciebie będą dziękowali Panu Putinowi za wyzwolenie ich od udręki.

Znajdą się może nawet tacy, którzy będą dowodzic, że ukraiński rząd popijał krew niemowląt.

Wszyscy to pewnie chętnie przyjmą, jako że zwycięscy piszą historię, w tym także Zachód zainteresowany rosyjskim gazem od nowa.

Mam takie podejrzenie, że Putin przygotował już wielką promocję dla świata na ukoronowanie zwyciestwa nad Ukrainą.

Ropa i gaz za 1/4.
No i kto nie kupi jak prawie za darmo a tu po 2 EUR za litr?

to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
05-03-2022 19:32 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>
>Niedbale napisalem tytuł. Teraz to mozna tak i przewidywać. Chodzilo mi o to jak bylo przed wojną w Ukrainie. Czy wschod Ukrainy w wiekszosci jednak niewolal byc częscią relatywnie bogatej Rosji?

Relatywnie bogatej bo bogatej w zachodnie firmy. Bez zachodnich firm pytam jeszcze raz co oni tam robią?
Gaz i ropa i mnóstwo śniegu .

Ja nie mam pojęcia co jest z Rosji .

Wiem co robią Niemcy Francuzi Czesi Włosi Hiszpanie Duńczycy Angole Belgowie Francuzi
Nawet Rumuni dzielnie walczą Dacia ofcourse z przy pomocy Francuzów ale co robi tak duży kraj jak Rosja?

Kamaz . Wiem bardzo dobry samochód ale specjalistyczny . Teraz już bez Mercedesa.....

Polska czy NRD przy czym NRD wpompowano bilon euro a Polska po odłączeniu od bloku sowieckiego wręcz wystrzeliła. Więc jak mają tam dobra propagandę to do Rosji.
Ale sporo Ukraińców robi na zachodzie.
Są to kierowcy i jest to spora grupa która jeździ po całej Europie i widzi jak wygląda świat w tej części.

Równie dobrze możemy zazdrości Białorusi.
05-03-2022 21:40 
 Ocena-1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>>>Niedbale napisalem tytuł. Teraz to mozna tak i przewidywać. Chodzilo mi o to jak bylo przed wojną w Ukrainie. Czy wschod Ukrainy w wiekszosci jednak niewolal byc częscią relatywnie bogatej Rosji?
>Relatywnie bogatej bo bogatej w zachodnie firmy. Bez zachodnich firm pytam jeszcze raz co oni tam robią?

I moze ta ropa i gaz im starcza. Fakty pozostaja faktami. Ruskie nie emigruja jak Ukraince bo u nich lepiej, w Ukrainie najwieksza bieda, juz nawet na bialorusi lepiej.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I moze ta ropa i gaz im starcza. Fakty pozostaja faktami. Ruskie nie emigruja jak Ukraince bo u nich lepiej, w Ukrainie najwieksza bieda, juz nawet na bialorusi lepiej.

No, no.

Ukraińskie dzieci głodują i mieszkają w piwnicach przez co wyzwolenie Ukraińcow od ciemiezacego ich rządu ukraińskich "nazistów" staje się dóbre i sprawiedliwe.

Skąd Ty masz dostęp do ruskiej telewizji, że ją powtarzasz?

Sprawiedliwe mordowanie ludz.

Dlatego powtarzam, że sprawiedliwe byłoby odjebać Putnia, w jakimś nalocie bombowym.

Czy miałbyś coś przeciw, żeby rozjebac cialo Putina na cząstki elementarne?

Pp co te cząstki mają być związane, zniewolone w Putinie, skoro można je wyzwolić, uwolnić, zapewnić im dobrobyt wybuchem potężnej bomby?

to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
05-03-2022 22:51 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>Niedbale napisalem tytuł. Teraz to mozna tak i przewidywać. Chodzilo mi o to jak bylo przed wojną w Ukrainie. Czy wschod Ukrainy w wiekszosci jednak niewolal byc częscią relatywnie bogatej Rosji?
>>Relatywnie bogatej bo bogatej w zachodnie firmy. Bez zachodnich firm pytam jeszcze raz co oni tam robią?
>I moze ta ropa i gaz im starcza. Fakty pozostaja faktami. Ruskie nie emigruja jak Ukraince bo u nich lepiej, w Ukrainie najwieksza bieda, juz nawet na bialorusi lepiej.

Widać wolą pracować w Polsce jak....w Bogatej Rosji.
Czyli zarobki Polskie to dla nich niezły pieniądz.
Jak wstąpią do unii to odskoczą Rosji i Białorusi jak Polska.

Może to jest powód? Że w kilkanaście lat bez wielkich ceregieli mozna żyć na poziomie europejczyka?

Kto by chciał żyć jak Białorusin ? Ty ....wątpię. Tylko nie pisz że Rosja kojarzy co się z dostatnim i spokojnym życiem prócz Moskwy.
Kierunki emigracji są naturalnie określone i gość z Afryki to wie.
Polak to wie.
I gdyby Rosja dawała zarobić to ludzie by tam jechali.
Ale skoro nie chca to trzeba posłać im parę rakiet na zachętę.



....Za mniej niż 25 tys. rubli miesięcznie, czyli 1362 zł, żyje w Rosji 70 proc. osób.....
romaro (25211 punktów)
Wszystko zależy od siły oddziaływania propagandy, na którą Putin ma coraz mniejszy wpływ.
Jeśli zastanawiasz się, czy Rosjanie naprawdę wpływają na media społecznościowe, porównaj listę najlepszych postów na Facebooku sprzed kilku tygodni do tego tygodnia, kiedy Rosja nie mogła uzyskać dostępu do swoich rezerw walutowych. Raczej wymowne.
teraz
pbs.twimg.(*)QAE_6Hp?format=jpg&name=medium
A tutaj 14 luty
pbs.twimg.(*)XMAAjWr8?format=jpg&name=large

1. HuffPost
4. Occupy Democrats
5. Occupy Democrats

HuffPost - ulubiony serwis ruskich trolli (żydożerczych nie będę podawał bo je znacie)
www.huffpost.com/

A tutaj strona trolli Putina i Trumpa - Occupy Democrats
www.facebook.com/OccupyDemocrats
05-03-2022 18:22 
 0 na 2
qwery (2864 punktów)
>Wszystko zależy od siły oddziaływania propagandy, na którą Putin ma coraz mniejszy wpływ.
>Jeśli zastanawiasz się, czy Rosjanie naprawdę wpływają na media społecznościowe, porównaj listę najlepszych postów na Facebooku sprzed kilku tygodni do tego tygodnia, kiedy Rosja nie mogła uzyskać dostępu do swoich rezerw walutowych. Raczej wymowne.
>teraz
>pbs.twimg.(*)QAE_6Hp?format=jpg&name=medium
> A tutaj 14 luty
>pbs.twimg.(*)XMAAjWr8?format=jpg&name=large
>1. HuffPost
>2. The New York Times
>3. HipHopDX. com
>4. Occupy Democrats
>5. Occupy Democrats
>6. KCCI
>7. TMZ
>8. USA TODAY
>9. TMZ
>10. Stereogum
>HuffPost - ulubiony serwis ruskich trolli (żydożerczych nie będę podawał bo je znacie)
>www.huffpost.com/
>A tutaj strona trolli Putina i Trumpa - Occupy Democrats
>www.facebook.com/OccupyDemocrats
>

Myslisz ze przez te 8 lat ludem Ukrainy sterowala propaganda Żlyńskiego i ich tak przerobiła? Watpie, u nas za prl tez byla propaganda i srednio jej szlo. Ludzie zawsze patrza na koncu portfelem. Pozatym masz mnie za zydozerce? Nierozumiem dlaczego? Ja uwazam ich za najmadrzejszych z grup etnicznych, knujacych indywidualnie jak inni ale robiacych to skutecznie, tak samo jak dobre rzeczy, poprostu maja wieksze iq.
05-03-2022 18:26 
 Ocena 1 na 3
romaro (25211 punktów)

>Myslisz ze przez te 8 lat ludem Ukrainy sterowala propaganda Żlyńskiego i ich tak przerobiła?

Ty chyba nie rozumiesz co się dzieje, więc powyższego nie będę komentował.
Ta odpowiedź jest odzwierciedleniem tego co stało się z tym portalem - 7 lat i wszystko zostało rozpierdolone: cały dorobek. Racjonalista pozostanie na długo, a może na zawsze już pośmiewiskiem
05-03-2022 18:56 
 0 na 2
qwery (2864 punktów)
>>Myslisz ze przez te 8 lat ludem Ukrainy sterowala propaganda Żlyńskiego i ich tak przerobiła?
>Ty chyba nie rozumiesz co się dzieje, więc powyższego nie będę komentował.
>Ta odpowiedź jest odzwierciedleniem tego co stało się z tym portalem - 7 lat i wszystko zostało rozpierdolone: cały dorobek. Racjonalista pozostanie na długo, a może na zawsze już pośmiewiskiem

Dorobek polegal na transmisji tresci z tvn i reszty mediów glownego nurtu? Mialem wrazenie ze wrecz przeciwnis. Nie powielano tu tresci podawanycb do wierzenia we wspomnianych mediach a szukano innych uzasadnien i interpretacji. Jak bym za ciekawe twoje opinie to poprostu wlaczyl bym wymieniony powyzej tvn.
05-03-2022 19:01 
 0 na 2
romaro (25211 punktów)
>Jak bym za ciekawe twoje opinie to poprostu wlaczyl bym wymieniony powyzej tvn.

Logiki za grosz jak zwykle.... Przestań oglądać TVN bo całkiem zgłupiejesz i ogarnij sie trochę.
romaro (25211 punktów)
Rzadko daję minusy, jednak ty nie dość, że piszesz niechlujnie, to nie potrafisz znieść krytyki. Taki mały dandys literacki z ciebie jest.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Z wykresow google statystyki Pkb per capita psn Ukrainy jest takie jak u nas na koniec prl, a u
>Ruskich jak u nas teraz, niepamietam dokladnie ale chyba 3 razy lepiej jest u Ruskich niz na
>Ukrainie. Zdaje sie ze w czasie wyborow za Janukowyczem bylo 50%. Wiekszosc na wschodzie. Myslicie
>ze naprawde wiekszosć Ukraincow ktorzy pewnie niemal wszyscy mówia i po rusku nie chciala do nich
>dołączyc? Co niby mialo by sie stac ze na teraz mialo by sie to zmienić? Ukraina nadal przecież
>klepie biede.

Myślę, że ten wątek powodowany jest strachem i racjonalizowaniem twojej chęci poddania się woli Putina dla własnego spokoju.

Myślę, że próbujesz usprawiedliwiać bierność Europejczyków na rzeź i zajęcie Ukrainy.

Myślę, że jesteś tchórzem, który próbuje zachować twarz przed samym sobą.

Nawet gdyby 99,9999% Ukraińców chciało do Rosji to nikt z tego powodu nie ma prawa wjechać czołgiem na ludzi.
Kapujesz coś z tego czy trzęsiesz się jak galareta, bo trzeba stawić opór złu?
Będzie trzeba to pójdę na wojnę a na razie namawiam wszystkich, żeby odjebali Putina z drona.

Niech w końcu NATO coś zrobi zanim zginie 20 milionów ludzi, bo psychopacie się uwidziało, że odbuduje cesarstwo rosyjskie.

Putin depcze europejskie wartości, sra na kompromis jaki ludzie budowali przez dziesięciolecia a sparaliżowana strachem Europa stoi i patrzy się jak stado baranów czekające na rzeź.

Odwagi człowieku!

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365