>To narracja sensu stricto rusofilska, rozbijacka, dzieląca w myśl zasady divide et >impera. Jest pan świadomym lub nieświadomym trollem forsującym przekaz rosyjskiej >propagandy i dezinformacji.
Wypisujesz brednie , Panie Arminiusie. Najwięcej rusofilów jest w polskim rządzie. Opcja soviecka ma niebywale wielkie wpływy w obecnych elitach rządzących polskim państwem. Zadziwiające, że jesteś zajadłym pissowcem. Rosyjska propaganda przedstawia atak na Ukrainę w taki sposób , jak Stalin napadł na Polskę w 17.IX.1939.
Mniej zaślepienia , i więcej obiektywizmu Panie Arminius , wobec zbrodniczego ataku Putlera na Ukrainę.
|