kobiety i mężczyźni to dwa różne światy, powinniśmy życ oddzielnie, ale blisko, schematycznie to by wyglądało tak  jeden atom to jedno plemię. w centrum kobiety (protony) i dzieci (neutrony) a mężczyźni to elektrony, kontrolują terytorium, lataja, to tu, to tam, są naladowane agresją (energia), napedzaja silniki, komputery, wojnę waga elektronów w atomie to tylko 1%?, tak też było w raju (matriarchat) rozwiazałem zagadkę, czemu rodzi sie tyle samo dziewczynek co chlopców? bo musi być tyle samo protonów co elektronów. Cały świat stworzony na jedno kopyto, od atomu poprzez zażyłe stado ludzkie z raju po uklad słoneczny. żeby był raj musimy żyć zgodnie z natura |