Tak więc obecnie jestem studentem studiów licencjackich z fizyki w Indiach (w przyszłym roku kończę studia) i chcę kontynuować studia magisterskie z filozofii (w szczególności filozofia kontynentalna i teoria krytyczna). Czuję się swobodnie w aplikowaniu na uniwersytety poza Indiami.
Jakieś zalecenia dotyczące tego, jak mam się do tego zabrać? |