>Nie lepiej włoska telewizja rozprawia się z Salvinim. >Generalnie skrajna prawica leży i kwiczy międzynarodowym głosem w tym samym tonie >
A lewica z uśmiechem klinicznego idioty zażyna właśnie największą gospodarkę w Europie. I jak tu żyć? Prawica idioci, lewica jeszcze więksi idioci,centrum nie ma.
Feudalizm 2.0 😂
|