Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kto jedzie na Kongres?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
15-03-2022 12:09Arminius (25555 punktów)Kto jedzie na Kongres?
Ocena -2 na 2
Rosja chce zorganizować Pierwszy Międzynarodowy Kongres Antyfaszystowski - zapowiedział Minister Obrony Rosji Siergiej Szojgu. Impreza na którą miano zaprosić uczestników ze 129 państw jest oczywiście ideologiczna hucpą, mającą na celu maskować cele rosyjskiego imperializmu. Przypomnijmy, iż dokonując agresji na Ukrainę, Moskwa uzasadniała ten akt także potrzebą denazyfikacji tego kraju. Organizowanie hucpy jak wyżej jednoznacznie wpisuje się w tę narrację.
Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału.
Przy okazji warto zauważyć, iż na forum Racjonalisty jest cała sfora "antyfaszystów" mająca w zwyczaju uprawiać reductio ad hitlerum - w stosunku do swoich oponentów w debacie. To jak komentatorze romaro, fizyku, szarleju, uxbridge i cała reszta "antyfaszystowskiej" hałastry, jedziecie na zaproszenie Szojgu pod Moskwę? pakujecie już swe walizki, prężycie piersi w mołojeckiej "antyfaszystowskiej" przysiędze? Nie zapomnijcie na waszym gównianym Kongresie dokonać uroczystej "denazyfikacji" Arminius.

"Moscow plans event to unite global efforts to fight fascism after launching offensive in part to ‘denazify’ UkraineRussian Defense Minister Sergei Shoigu has announced plans to host the first International Anti-Fascist Congress, stepping up Moscow’s efforts to fight Nazism amid the Ukraine crisis.
Shoigu briefed reporters on the new event on Tuesday, saying it would be held in August, in conjunction with the “Army-22” international military technology forum near Moscow. The initiative aims to “to unite the efforts of the international community in the fight against the ideology of Nazism, neo-Nazism in all its forms of manifestation in the modern world”, he said.
Russia draws attention to its anti-fascist agenda at a time when it is waging conflict in Ukraine partly to “denazify” the former Soviet republic."


goodwordne(*)a-and-the-former-soviet-union/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

  Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wątek


Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365