"Izrael nie planuje sankcji przeciwko Rosji - "Times of Israel" Izrael nie przygotowuje obecnie sankcji wobec Rosji ani rosyjskich oligarchów - powiedzieli we wtorek wysocy rangą urzędnicy izraelscy portalowi "Times of Israel". W ostatnich latach nawet kilkudziesięciu rosyjskich magnatów finansowych zamieszkało w Izraelu lub przyjęło izraelskie obywatelstwo." "Izraelskie media donoszą, że w ostatnich dniach prywatne odrzutowce, należące do oligarchów, przylatują i wylatują z tego kraju. Zgodnie z ograniczeniami, nałożonymi przez rząd w Jerozolimie, nie mogą one zatrzymać się dłużej niż 24 godz. na terenie Izraela." "Wielu z rosyjskich oligarchów związanych z Izraelem ma dobre stosunki z Kremlem, a co najmniej czterech - właściciel londyńskiego klubu piłkarskiego Chelsea Roman Abramowicz, Michaił Fridman, Piotr Awen i Wiktor Wekselberg - zostało objętych międzynarodowymi sankcjami z powodu powiązań z Putinem." "Izrael, który ma ambicje mediowania między Ukrainą a Rosją, nie przyłączył się do sankcji nałożonych przez USA, Wielką Brytanię, Unię Europejską." A NIE MÓWIŁEM. A NIE PISAŁEM. KTOŚ MA JESZCZE WĄTPLIWOŚCI? PANIE SZARELJ, ROMARO, UBRIDGE, FIZYK, PAOLO MONSTO I CAŁA RESZTA FILOJUDEJSKIEJ SFORY NA RACJONAISĆIE - MACIE NADAL WATPLIWOŚCI? IZRAEL STOI PO ZŁEJ STRRONIE MOCY. ŻYDZI ODPOWIEDZIALNI ZA POLITYKĘ JAK WYŻEJ - WSPIERANIA BANDYCKIEJ ROSJI - MAJĄ NA RĘKACH KREW NIEWINNYCH UKRAIŃCÓW, TAK SAMO JAK W,Y TROLLUJĄCY NA RZECZ BANDYCKIEGO IZRAELA. www.onet.p(*)zeciwko-rosji/2s45w1g,79cfc278 |