Myśleliście, że uchodźcom trzeba jedzenia, ubrań, leków, dachu nas głową, a tu okazuje się, że trzeba im ulotek antyaborcyjnych. Fundacja Kai Godek rusza do "pomocy" uchodźcom. Będzie rozdawać ulotki w języku ukraińskim przestrzegające przed skutkami aborcji. Na materiałach m.in. (celowo zły adres) drastyczne zdjęcia płodów i informacja o prawnych konsekwencjach przerwania ciąży. pbs.twimg.(*)XwAImoGl?format=png&name=small
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Myśleliście, że uchodźcom trzeba jedzenia, ubrań, leków, dachu nas głową, a tu okazuje się, że >trzeba im ulotek antyaborcyjnych. > Fundacja Kai Godek rusza do "pomocy" uchodźcom. Będzie rozdawać ulotki w języku ukraińskim >przestrzegające przed skutkami aborcji. Na materiałach m.in. (celowo zły adres) drastyczne >zdjęcia płodów i informacja o prawnych konsekwencjach przerwania ciąży. >pbs.twimg.(*)XwAImoGl?format=png&name=small > Uchodźcy nie wiedzieli, że trafili do świętojebliwego pislandu.
>Uchodźcy nie wiedzieli, że trafili do świętojebliwego pislandu. Dlatego dowiedzą się i to niedługo, że Ukraina to naród upadły - na Ukrainie aborcja jest na żądanie do 28 tygodnia ciąży.
>>Uchodźcy nie wiedzieli, że trafili do świętojebliwego pislandu. >Dlatego dowiedzą się i to niedługo, że Ukraina to naród upadły - na Ukrainie aborcja jest na żądanie do 28 tygodnia ciąży. > Nogami do przodu i "Janek Wiśniewski padł"
>Myśleliście, że uchodźcom trzeba jedzenia, ubrań, leków, dachu nas głową, a tu okazuje się, że >trzeba im ulotek antyaborcyjnych. > Fundacja Kai Godek rusza do "pomocy" uchodźcom. Będzie rozdawać ulotki w języku ukraińskim >przestrzegające przed skutkami aborcji. Na materiałach m.in. (celowo zły adres) drastyczne >zdjęcia płodów i informacja o prawnych konsekwencjach przerwania ciąży. >pbs.twimg.(*)XwAImoGl?format=png&name=small
Nawet tych pochodzących od gwałtów dokonywanych przez bohaterskich żołnierzy rosyjskich. Ja jej źle nie życzę. Chciałbym by ta rozpasana dzicz półazjtycka dorwała ją gdzieś w kącie i wypełniła spermą na maxa (nie Golonko3). To przecież jest niegroźne i przyjemne. To jest szczyt idiotyzmu. Ot misja humanitarnie przyjacielska i pomoc. Czy dołączono katolickie kalendarzyki i termometry do tej ulotki? Jeżeli nie to więc ulotki można wykorzystać jak to się robi w wiejskich wygódkach. No i mamy w Polsce świętszych od papieża. Idiotka oderwana od realizmu wojny. Więcej komentarzy nie trzeba.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.