Racjonalista - Strona głównaDo treści
Fundacja rusza do "pomocy"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
16-03-2022 18:23romaro (25211 punktów)Fundacja rusza do "pomocy"
Ocena 5 na 5
Myśleliście, że uchodźcom trzeba jedzenia, ubrań, leków, dachu nas głową, a tu okazuje się, że trzeba im ulotek antyaborcyjnych.
Fundacja Kai Godek rusza do "pomocy" uchodźcom. Będzie rozdawać ulotki w języku ukraińskim przestrzegające przed skutkami aborcji. Na materiałach m.in. (celowo zły adres) drastyczne zdjęcia płodów i informacja o prawnych konsekwencjach przerwania ciąży.
pbs.twimg.(*)XwAImoGl?format=png&name=small
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>Myśleliście, że uchodźcom trzeba jedzenia, ubrań, leków, dachu nas głową, a tu okazuje się, że
>trzeba im ulotek antyaborcyjnych.
> Fundacja Kai Godek rusza do "pomocy" uchodźcom. Będzie rozdawać ulotki w języku ukraińskim
>przestrzegające przed skutkami aborcji. Na materiałach m.in. (celowo zły adres) drastyczne
>zdjęcia płodów i informacja o prawnych konsekwencjach przerwania ciąży.
>pbs.twimg.(*)XwAImoGl?format=png&name=small
>
Uchodźcy nie wiedzieli, że trafili do świętojebliwego pislandu.
16-03-2022 20:48 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Uchodźcy nie wiedzieli, że trafili do świętojebliwego pislandu.
Dlatego dowiedzą się i to niedługo, że Ukraina to naród upadły - na Ukrainie aborcja jest na żądanie do 28 tygodnia ciąży.
16-03-2022 23:03 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)
>>Uchodźcy nie wiedzieli, że trafili do świętojebliwego pislandu.
>Dlatego dowiedzą się i to niedługo, że Ukraina to naród upadły - na Ukrainie aborcja jest na żądanie do 28 tygodnia ciąży.
>
Nogami do przodu i "Janek Wiśniewski padł"

hanging_bishop (1112 punktów)
Dowiedzą się, że aborcja jest gorsza niż inwazja Putina na Ukrainę bo to zabijanie bezbronnych dzieci przecież...
Wenancjusz (16441 punktów)
>Myśleliście, że uchodźcom trzeba jedzenia, ubrań, leków, dachu nas głową, a tu okazuje się, że
>trzeba im ulotek antyaborcyjnych.
> Fundacja Kai Godek rusza do "pomocy" uchodźcom. Będzie rozdawać ulotki w języku ukraińskim
>przestrzegające przed skutkami aborcji. Na materiałach m.in. (celowo zły adres) drastyczne
>zdjęcia płodów i informacja o prawnych konsekwencjach przerwania ciąży.
>pbs.twimg.(*)XwAImoGl?format=png&name=small

Nawet tych pochodzących od gwałtów dokonywanych przez bohaterskich żołnierzy rosyjskich. Ja jej źle nie życzę. Chciałbym by ta rozpasana dzicz półazjtycka dorwała ją gdzieś w kącie i wypełniła spermą na maxa (nie Golonko3). To przecież jest niegroźne i przyjemne. To jest szczyt idiotyzmu. Ot misja humanitarnie przyjacielska i pomoc. Czy dołączono katolickie kalendarzyki i termometry do tej ulotki? Jeżeli nie to więc ulotki można wykorzystać jak to się robi w wiejskich wygódkach. No i mamy w Polsce świętszych od papieża. Idiotka oderwana od realizmu wojny. Więcej komentarzy nie trzeba.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365