 |
Pandemia.......... zdemaskowana!!!!!! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-03-2022 09:10 | Arminius (25555 punktów) | Pandemia.......... zdemaskowana!!!!!!
2 na 2 | Z agresją Rosji na Ukrainę z dnia na dzień jak nożem uciął skończyła się pandemia covidowa. Za kilka dni skasują nakaz noszenia maseczek. W świetle tego jak wyżej (a perwersyjnej pikanterii tej sytuacji dodaje fakt, iż do Polski przybywają milionowe tłumy uchodźców z Ukrainy - która to okoliczność winna generować gigahisterię wszelkiej maści covidofilów) nikt już chyba racjonalnie myślący nie ma wątpliwości, iż pandemia była gigaściemą. Z trochę bardziej drapieżnej grypy uczyniono czynnik, który zaczął rozkładać cywilizację Zachodu. Jest zasada brzytwy Ockhama - w myśl której najprostsze wyjaśnienia są najlepsze i że w związku z tym nie należy kreować na siłę bytów niepotrzebnych. Szybkie chlasnięcie nią wyjaśnia dlaczego ściema pandemiczna została wykreowana. Primo, żeby big pharma i powiązany z nią biznes konowalski (zaznacza się tutaj znaczący udział pierwiastka judejskiego) zarobił, secundo, żeby władze państwowe miały świetny pretekst do łapania swych obywateli za twarz pod pretekstem pandemii. Jak się czują obecnie megaidioci, którzy nie musząc się szczepić ulegli hucpie i zaaplikowali swoim organizmom substancje które nie zostały należycie przebadane?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) | > Z agresją Rosji na Ukrainę z dnia na dzień jak nożem uciął skończyła się pandemia covidowa. Za> kilka dni skasują nakaz noszenia maseczek. W świetle tego jak wyżej (a perwersyjnej pikanterii tej> sytuacji dodaje fakt, iż do Polski przybywają milionowe tłumy uchodźców z Ukrainy - która to> okoliczność winna generować gigahisterię wszelkiej maści covidofilów) nikt już chyba racjonalnie> myślący nie ma wątpliwości, iż pandemia była gigaściemą. Z trochę bardziej drapieżnej grypy> uczyniono czynnik, który zaczął rozkładać cywilizację Zachodu.> Jest zasada brzytwy Ockhama - w myśl której najprostsze wyjaśnienia są najlepsze i że w związku z> tym nie należy kreować na siłę bytów niepotrzebnych. Szybkie chlasnięcie nią wyjaśnia dlaczego> ściema pandemiczna została wykreowana. Primo, żeby big pharma i powiązany z nią biznes konowalski> (zaznacza się tutaj znaczący udział pierwiastka judejskiego) zarobił, secundo, żeby władze państwowe> miały świetny pretekst do łapania swych obywateli za twarz pod pretekstem pandemii.> Jak się czują obecnie megaidioci, którzy nie musząc się szczepić ulegli hucpie i zaaplikowali swoim> organizmom substancje które nie zostały należycie przebadane?> Pewnie wielu covidofilów tu się nie odezwie... Albo pomarli od pandemii, albo stracili głos  Tak czy tak - szkoda ich... Bo zacząłem się przyzwyczajać to tej swojskiej pandemii...
|
|
 | -1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | ja nie | >Bo zacząłem się przyzwyczajać to tej swojskiej pandemii...
Ja nie. Noszenie maski zawsze bojkotowałem gdy to tylko było możliwe.
|
|
|  | 2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | Odp: ja nie | > >Bo zacząłem się przyzwyczajać to tej swojskiej pandemii...> Ja nie. Noszenie maski zawsze bojkotowałem gdy to tylko było możliwe.>  To nie wadzi przyzwyczajaniu się... np. do bojkotowania masek. A zaletą takiej "pandemii" jest to, że ci, co są strasznie wystraszeni, nie mają innych głupich myśli, tylko martwią się pandemią. A jak pandemia zniknie, to nie wiadomo co im głupiego do łba strzeli... Jeszcze znów przypomni im się "globalne ocieplenie" i będzie od nowa znacznie gorszy "ogólnoświatowy problem". Już wolę maseczki i zamykanie restauracji, niż zamykanie całego przemysłu i jednoczesne kupowanie od Chińczyków (i narzekanie, że produkują...).
|
|
| |  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >>Bo zacząłem się przyzwyczajać to tej swojskiej pandemii...> >Ja nie. Noszenie maski zawsze bojkotowałem gdy to tylko było możliwe.> >> To nie wadzi przyzwyczajaniu się... np. do bojkotowania masek.> A zaletą takiej "pandemii" jest to, że ci, co są strasznie wystraszeni, nie mają innych głupich myśli, tylko martwią się pandemią. A jak pandemia zniknie, to nie wiadomo co im głupiego do łba strzeli... Jeszcze znów przypomni im się "globalne ocieplenie" i będzie od nowa znacznie gorszy "ogólnoświatowy problem". Już wolę maseczki i zamykanie restauracji, niż zamykanie całego przemysłu i jednoczesne kupowanie od Chińczyków (i narzekanie, że produkują...).Daleko nie szukając, jak pisałem powyższe zdania, narodziło się to: www.racjonalista.pl/forum.php/s,876540
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: Pandemia.......... zdemaskowana!!!!!! | > >Z agresją Rosji na Ukrainę z dnia na dzień jak nożem uciął skończyła się pandemia covidowa.> pewnie wielu covidofilów tu się nie odezwie... Albo pomarli od pandemii, albo stracili głos Tak czy tak - szkoda ich... Bo zacząłem się przyzwyczajać to tej swojskiej pandemii...z raju jesteśmy tchórzliwi, lepiej bylo reagować nadmiernie np na ruch liścia, i obejść, niż iść prosto (w 100 przypadkach tam nic nie bylo ale w jednym gad ludojad. dlatego patoelity tak latwo nami sterują i zniewalaja, bo jesteśmy jak konie do pracy, krowy do dojenia. Kon byle co zobaczy i juz go niema, podobnie krowa. ale żebra już nie jest taka plochliwa i nie dala sie udomowic, zniewolić naszą plochliwość poglębia programowany w nas przez patoelity indywidualizm, wolność (z raju jesteśmy wspolnotowi, przez to silni, nie bojący sie nikogo i niczego). Libek, indywidualny, wolny jest przestraszony a więc nadający sie do dojenia, do pracy, by paść patoelity
|
|
|  | | Arminius (25555 punktów) | co lepsze, co gorsze? | >naszą plochliwość poglębia programowany w nas przez patoelity indywidualizm, wolność (z raju >jesteśmy wspolnotowi, przez to silni, nie bojący sie nikogo i niczego). Libek, indywidualny, >wolny jest przestraszony a więc nadający sie do dojenia, do pracy, by paść patoelity
A chiałby pan mieć zamiast tego indywidualizmu putinowski kolektywizm (russki mir)? Ze wszelkimi jego emanacjami - które teraz stają się dla każdego oczywiste
|
|
|  | 1 na 1 | alsor (3283 punktów) | Odp: Pandemia.......... zdemaskowana!!!!!! | > naszą plochliwość poglębia programowany w nas przez patoelity indywidualizm, wolność (z raju jesteśmy wspolnotowi, przez to silni, nie bojący sie nikogo i niczego). Libek, indywidualny, wolny jest przestraszony a więc nadający sie do dojenia, do pracy, by paść patoelityCałkiem ciekawe podejście: fanatycy promują indywidualizm w osobnikach społecznych z natury... aby ich wyrypać. piękna sprawa...
|
|
| sztejkat (4743 punktów) | >(...) Za kilka dni skasują nakaz noszenia maseczek. (...)
Ciekaw jestem czy skasują też rozporządzenie ogłaszające stan pandemii i wszystkie związane z tym "ekstraordynaryjne" przepisy.
Tomasz Sztejka
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|